Dove

Ár:   632 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 632 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DoooRa, Módosítva: 2012. május 23.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 632 Ft

Az első izzadásgátló dezodor a Dove-tól holt-tengeri ásványokkal és 48 órás izzadás elleni védelemmel.

Ár: 632 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

petrezselyem

2017. augusztus 25.

Sokáig használtam, és nagyon szerettem. Viszont az összetevőivel nem vagyok kibékülve, ezért le is váltom másikra. Az illatát sajnálom, mert az nagyon megfogott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

vanillacaramella.sweet

2017. április 15.

Ennek erősebb illata van a Silky-hez képest, jobban érzem magamon, jól teljesít, de meguntam az illatát. Nekem amúgy bevált termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

kisvirci

2017. április 10.

Meglepően nagyon jó. Leértékelésen vettem, kb 300 Ft volt. Jó, hogy semleges az illata és remekül bevált, elégedett vagyok. Egy dolog szomorít el, hogy azóta egyik drogériában sem láttam....remélem nem szüntetik meg! ha találok, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

Frumus

2017. február 20.

Tetszik, hogy olyan szolid illata van, most ezt használom, elégdetett vagyok vele. Ezt a fajtát jobban szeretem mint a fújósokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

Greti1717

2016. október 30.

már harmadszorra újra vettem,nagyon imádom az illatát,nem vagyok izzadós fajta én elégedett vagyok vele,csak sajnos a fekete ruhán nyomot hagy!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
markidorka

2016. július 20.

Sokkal de sokkal jobb,mint a spray-s dezodorok.Konkrétan ezt az illatot nem igazán szeretem,viszont több félében is kapható,amik tetszenek.EZ tényleg izzadásgátló,még a 40 fokos melegben sem izzadtam meg annyira.Mindenkinek ajánlani tudom ezt a terméket,viszont egy másik illatban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

CrazyKid

2016. február 13.

Ha megizzadok sajnos érzem néha a szagot, vagy csak számomra kellemetlen ahogy az illata összekeveredik az izzadtsággal... nem véd egész nap és egész hamar átnedvesedik a hónaljam. Sajnos egy fontos randi előtt ez volt otthon csak, végig paráztam, hogy át ne izzadjak. Csúnyán foltoz is, a fekete ingemet szétkapta, amiért eléggé kiakadtam... Az illata kissé férfias, de nem rossz. Egynek elment, jobbra számítottam, a rózsaszín testvérkéje bevált, ez kevésbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

annahelloszia

2015. június 12.

Sajnos a nap közepe felé már kis golyókban összeáll a hónaljamon. Az illata nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

bednem

2015. május 15.

Krémes, lágy állag, nem tolakodó illat, kényelmesen használható és nagyon sokáig elég. Persze 48h nem véd, még a felét sem és a hirtelen izzadás ellen (stressz) semmit nem ér, de ettől függetlenül egy átlagos dezodort pótol és táskában is elfér. Egy próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

aranypáva

2015. május 11.

Amennyire a spray formátum bejött, annyira nem szeretem ezeket a fajtákat. Apró fehér golyókba gyűlik a hónaljamon és semmit nem használ. A maradékot csak itthonra használom, utcán 2 perc alatt leizzadom és a hatása sem marad meg. Erősen izzadós fajtáknak nem ajánlom. Egyébként az érzékeny bőröm szeretné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: PEG-4