Dove

Ár:   632 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 632 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: csaksimanhena, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 632 Ft

Az első izzadásgátló dezodor a Dove-tól holt-tengeri ásványokkal.

Ár: 632 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

KEAnna

2018. július 16.

A boltban sajnos nem volt golyós változat, a sprayt pedig elvből nem fujkodok .. ez a magyarázat hogy sikerült megvenni. Az illata nekem nagyon nem tetszik. Ellenben tényleg tartós, ezért nem vonok le többet, hiszen lehet másnak pont ez tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 16.

Sisszy

2017. július 9.

Nekem nagyon nem jött be, az illatától konkrértan fulladásos rohamaim voltak. Inkább büdös lettem tőle, mint illatos. Esténként használtam inkább, arra elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

trisztan

2017. február 10.

Az egyik legjobb, amit valaha használtam... nagy kár érte, hogy valszeg megszűnik, én legalábbis kiárusításban vettem, először egyet próbaképp, aztán még párat pár nap használat után. Nekem nagyon bejön az illata, friss, de mégis nőies. Az izzadásgátló hatás kitart egész nap, és a felsőmön is a kellemes illatot érzem este. Semmi foltosodás vagy hasonló. Ritkán adok öt csillagot, de ez a termék megérdemli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 10.

zdoreebaba

2016. október 2.

Az illata bekódolódott az orromba. Mostanában egy napot sem töltök el a használata nélkül és még így is simán kibír fél évet. Nem hagy nyomot a ruhán, elfedi a kellemetlen izzadságszagot és hosszan tartó friss érzést kölcsönöz a hónaljnak. Először meg voltam tőle ijedve, de nem csalódtam benne. Rájöttem, hogy nálam Dove dezodornak mindig kell lenni, mert nélküle nem élet az élet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

galysos

2016. szeptember 27.

Tetszik az illata és megfelelő a hatása is, nem hagy nyomot a sötét színű ruhán.
Mások panaszkodnak az illata miatt, ez furcsa, mert én kellemesnek érzem, finom púderes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Diu

2016. július 31.

már több dobozt elhasználtam, nagyon szerettem. de annyira megutáltam mostanra az illatát, konkrétan büdös. :( ha nem ráztam fel rendesen akkor nekem is beporosodott és hullott mindenhova. azt hiszem visszatérek az illatmentes testvérére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

Incuss

2016. július 4.

Akcióban vettem egész jó áron, és reméltem,hogy olyan kellemes illata lesz,mint a citrusos társának,de tévedtem.Borzalmas..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 4.

blankasara

2016. június 29.

Juj... Nyaranta mindig dezodort váltok, mert a bőr a több hónapos használat után hozzászokik a szeretett izzadásgátlóhoz. Reméltem, hogy jó szolgálatot fog tenni, mivel korábban minden Dove termékkel elégedett voltam, de sajnos nagy csalódás. Mivel egyáltalán nem vagyok izzadós, nem is értem, hogy hogyan lehet ilyen rossz illatom tőle, ráadásul pereg, foltot hagy. Kettő csillagot érdemel tőlem! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Feketebarbi

2016. június 4.

Az illata finom friss és tartósan érzem, a cucumberes dovenál hatékonyabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 4.

Az illata finom friss és tartósan érzem, a cucumberes dovenál hatékonyabb.

marianngod

2016. március 13.

Eddig minden Dove dezodor bevált, de ez kész csalódás és pénzkidobás volt. Még egy könnyebb nap után is borzasztó rókaszagom volt, abszolút nem használható semmire...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.