Dove Nourishing Secrets Awakening Ritual Tusfürdő Matcha Zöld Tea és Japán Cseresznyevirág Kivonattal

Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 27.

Kategória:   Tusfürdők

• A japán nők szépségrituáléi inspirálták
  • Matcha zöld tea és japán cseresznyevirág kivonatot tartalmaz
  • Felfrissíti és segít életre kelteni a bőrt
  • ¼ rész hidratálókrémet tartalmaz
  • Friss illatú
  • • Segít puhává és simává tenni a bőrt

lenochka

2019. december 9.

Illata tartós, friss és mégis virágos, a két illatjegy harmóniában van egymással. A tusfürdő állaga kellemes de nem túl krémes, szerintem inkább a normál és zsírosabb bőr számára ideális. Létezik azonos illatú testápoló, annak használatával a bőr igazán hidratált, és az illat még tartósabb. A levendulás mellett a másik kedvenc illatom lett, a dezodort is használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

Vjudit10

2019. november 24.

Szeretem ezt a tusfürdőt, jól habzik és hidratál, mellette érezhetően puhává varázsolja a bőrt. Nagyon különleges zöld tea illata van, szerintem is inkább ez az illat dominál, mint a cseresznyevirág. Tusolás után viszont annyira nem érezhető, ezért a négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 24.

haszi79

2019. október 11.

Krémes, jól hidratál, az illata frissítő, én nem érzem benne a cseresznyevirágot, csak a teát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

mmartina97

2019. október 6.

Nagyon tetszik az illata,ez a jelenlegi kedvenc tusfürdőm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

Nagyon tetszik az illata,ez a jelenlegi kedvenc tusfürdőm.

postareb

2019. július 17.

Jelenleg ez az új kedvenc tusfürdőm. Először vaciláltam rajta, hogy kipróbáljam-e, mert nyáron én jobban szeretem a gél állagú tusfürdőket, valahogy a Dove tusfürdői nekem az őszi-téli időszakot idézik fel, DE! megvettem és jól tettem. Kifejezetten frissító vele fürdeni és nekem nagyon tetszik az illata is. Valószínűleg újra fogom vásárolni, de azt sem tartom kizártnak, hogy kipróbálok egy másik illatot ebből a "szériából". Az ára miatt 4 csillagot adok, mert volt már hasonlóan jó tusfürdőm olcsóbban is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 17.

Dius1991

2019. július 9.

Nagyon szeretem használni a meleg napokon. Frissít, kellemes fanyar, de nem tolakodó az illata. Nem szárít, nem viszketek tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Racka

2019. július 4.

Én érzem benne a matcha tea fanyarságát, édes és fanyar az illata nekem, és pont ez az a kombó, ami egy füllesztő nyári nap után egyáltalán nem kelt kellemes érzetet sem fürdéskor, sem utána. Egyáltalán nem érzem frissnek, tisztaságérzetet sem ad. Legalább nem tartós az illata és nem szárít. Szerintem tavasszal egy érdekes illat, nyárra nem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

kovre91

2019. június 4.

Nem rossz, de van nála nagyobb Dove kedvencem is. Nekem az illata kicsit émelyîtő, inkàbb cseresznyevirág, mint zöldtea.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

misane

2019. május 14.

Egy szóval: isteni! Meglepett a zöld színe, A drogériában valahogy nem tűnt fel, ott az illata fogott meg elsőre. Nagyon tetszik, biztosan újra vásárolom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 14.

pattelin

2019. április 8.

Nagyon szeretem a Dove tusfürdőket, sokat próbáltam már. Ez mégsem az a tipikus Dove, mert nem annyira krémes. Inkább egy picit krémes és főleg frissítő keveréke! Gondolom a zöld tea miatt. Az illata nagyon jó! Reggeli, frissítő tusfürdőnek kiváló! Nem szárít. Viszont talán nem annyira tartós és intenzív az illata, mint a körtésnek például. De ettől függetlenül jár az 5 csillag és szerintem újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Antioxidánsok: BHT, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Színezék. Lilás piros.