Dove

Ár:   650 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: falfirka, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Samponok

Könnyű tápláló olajok mellett értékes argán olajat tartalmaz. Segít, hogy haja sima rugalmas és táplált legyen.

Rure90

2019. március 14.

Nem rossz, de hamarabb zsírosodott a hajam tőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Nem rossz, de hamarabb zsírosodott a hajam tőle..

kocosfox

2019. január 31.

Egy kis sztori a véleményem előtt, magamról: Nekem zsíros tövű, száraz végű hajam van, ami átmenetes a hullámos és a göndör közt, hajmosás után kezelhetetlen, szanaszét áll mint valami oroszlánsörény. 2-3, vagy 3-4 naponta mosom a hajam, teljesen mindegy hogy milyen sampont használok, a 3. napon már lófarokban végzi, mert sehogy sem áll és nagyon zsíros lesz a töve. Próbáltam már nyáron, több hónapig 1 héten 1x mostam hajat, de nálam ez hatástalan volt, akkor is vissza kellett állnom a két napos hajmosásokra, ráadásul a hajam vége olyan tud lenni mint a söprű.. :)
Miután kipróbáltam mindenféle sampont, elhatároztam, hogy mélyen hidratálni szeretném a hajam, és tetszett, hogy ebben a samponban megvan minden olyan olaj, amire a hajnak szüksége lehet egy regenerálás során. Engem speciel a szilikon sem zavar, mert az én hajamnál a mindenmentes termékek csak hatványozottan rontanak a helyzeten, volt ilyen időszakom és a hajam több centit tört vissza, az újból szilikonos idő óta pedig csak nőtt. Először kicsit féltem ettől a terméktől, mert úgy gondoltam hogy a zsíros töveknek csak ártani fog a sok olaj és 1 napot sem fogok túlélni hajmosás nélkül.
Nem így történt! Ő az egyetlen sampon, amitől szép fényes lesz a hajam, és nem zsírosít jobban. A hajvégeim ápoltnak tűnnek, a hajam puha és könnyen kezelhető lett. Balzsamjával együtt használom. Soha nem akarok váltani róla. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

gabriellakalman

2019. január 27.

Barátomnak vettem mert le volt árazva, neki meg kb mindegy mivel mos hajat - szuper illatos és puha is lett a haja. aztán egyszer elfogyott a saját samponom és ehhez folyamodtam. Hát leszűrhető a tanulság: minél kevesebb a haj, annél jobb ez a sampon. Nekem első nap okés volt (illatos, friss) aztán másnapra szinte tiszta zsír lett a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

MissSejla

2018. december 9.

Teljesen kiszárította a hajam, nagyon száraz szálkás es gubancos lett... tusfürdőként végezte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

csillam94

2018. november 29.

Elhasználtam, de semmit nem csinált a hajammal. Ehhez a hatásossághoz képest nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

123456789k

2018. augusztus 12.

A panten pro v nek van hasonlo azt hiszem.
Nekem be vallt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

A panten pro v nek van hasonlo azt hiszem.
Nekem be vallt

enikee

2018. július 11.

Régóta használom ezt a típusú sampont. Nagyon szeretem, mert nem nehezíti el a hajat, puhává és selymessé varázsolja. Az illata is finom, használat után könnyen kezelhetővé válik a hajam. Viszonylag gyakran mosom a hajam 2-3 naponta. Nem tudom, hogy a hajam típusa e ilyen, vagy a sampontól van, mert másik samponokkal is ilyen gyakran mostam a hajamat.Többször próbálkoztam más fajta termékkel, de mindig visszatértem ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Africa

2018. április 9.

Nagyon jó az illata, puha lesz tőle a hajam, de nem venném újra, nagyon zsírosít, szinte csak első nap szép az ember haja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

tantos.szabina

2018. február 19.

Karacsonyra kaptam, nekem fenyes es puha lesz tole a hajam. 2-3 naponta mosok hajat. Talan egy picit jobban zsirosit, de megbaratkoztam vele. Imadom az illatat. Balzsam nelkul hasznalom, hajpakolassal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

vivienlovesit

2017. november 8.

Remekül táplálja és puhává varázsolja a hajat, normál haj esetén nem szükséges balzsamot használni ezen termék mellett! Ez mind szép és jó, viszont 2 nap után eléggé zsíros lesz a hajam, pedig általában 4 naponta mosom... Emiatt OFF!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, Trehalose

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Színezék. Lilás piros.