Dove

Ár:   632 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 880 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macsiszka, Módosítva: 2012. június 22.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 880 Ft

Ár: 632 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 880 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Babooca

2019. szeptember 17.

Ezt a deót is nagyon szerettem, főleg a téli időszakban. Nem védett annyira, mint a gomba formájú változat, nem olyan könnyű kenni, morzsálódik is, de az illata kárpótolt mindenért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

fehereszter13

2019. augusztus 14.

Én ezt a combomra használom, hogy a nyári melegben ne dörzsölődjenek össze. Ezt tippet egy barátnőmtől hallottam pár éve, azóta nem gond, ha szoknyában szeretnék menni valahova 30 fokban.
Nem éppen rendeltetésszerű használat, tudom, de nekem nagyon bevált, reggel szoktam bekenni vele a lábam, illetve ha nagy meleg van akkor délután is.
Aki hasonló problémával küzd, annak nagyon tudom javasolni. Fontos, hogy krémes stift dezodor legyen. (Ami még erre a funkcióra nekem bevált az a Nivea hasonló krémes dezodora)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

LucaDominika99

2019. június 26.

2 éve használom ezt a dezodort, nem tudom megunni az illatát. ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

Chicquita83

2019. március 22.

Ezt a márkát és fajtát használom már évek óta, hol a dezodor, hol a stift változatát. Az illatát imádom, viszont a ruhákból nehéz kiszedni a stiftet így csak 4*. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Renus

2019. március 9.

Nagyon jó!
Tartós, finom az illata.
A feladatát maximálisan ellátja, csak ennél maradok.
5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Nagyon jó!
Tartós, finom az illata.
A feladatát maximálisan ellátja, csak ennél maradok.
5 csillag.

Anheszenamon

2018. szeptember 8.

Nagyon szeretem ezt a dezodort, kellemes az illata, de nyári melegben nem árt újrakenni napközben. Ennek ellenére 5 csillagot adok, mert megunhatatlan számomra. Szeretek kipróbálni újdonságokat, de ezt mindig újra veszem spray formájában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

orsolyap

2018. augusztus 27.

Foltot hagy a ruhán. Rajtam nem tartós. Nem újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Foltot hagy a ruhán. Rajtam nem tartós. Nem újravevős.

Shaktika

2018. augusztus 14.

Isteni hosszan tartó illata van, de sajnos kimoshatatlan sárgás foltot hagy maga után a fehér ruháimon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Kalarika

2018. augusztus 7.

sokféle dezodort próbáltam, nekem mind közül ez jött be a legjobban. Illatra is és hatásra is.
Szerencsére nem vagyok izzadós fajta, nekem nem ül be a ráncokba, de tény, hogy foltot hagy, ami ráadásul makacs is, nem lehet csak úgy pikk-pakk eltávolítani egy kis dörzsöléssel, keményen megdolgoztat, ha el akarod tüntetni és még akkor sem biztos, hogy sikerülni fog.
Nekem bevált ez a dezodor és ebben a natúr vagy eredeti tíusában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Nekem bevált ez a dezodor és ebben a natúr vagy eredeti tíusában.

zsofi9

2018. július 17.

Ez az illat ❤️ örök kedvenc, még azt is megbocsátom neki, hogy minden fekete ruhámat összefogta 😀😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2