Dove

Ár:   632 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 880 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macsiszka, Módosítva: 2012. június 22.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 632 Ft

Ár: 632 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 880 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

dorqaap

2022. július 17.

Tetszett a klasszikus dizájn és illat - a párom mindig megjegyezte, hogy milyen finom szappan illat van, amikor ezt viseltem. Nekem egész jól teljesített és nem fogta be a ruhákat. Sokáig elég volt, lehet, hogy újraveszem még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 17.

paker

2022. június 17.

Megvettem, mert a spray változatát régebb szerettem de ez a stift sajnos nem vált be: az illata nekem túl intenzív szinte fullasztó és a hatásával se voltam megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 17.

Leighanne

2022. május 11.

Nagyon jó stift, amit imádok az az illata és hogy annyira krémes az állaga. Már többször vettem és venni is fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 11.

Aliz79

2022. január 1.

Az illatát nagyon szeretem, nagyon-nagyon...
Ősszel, télen és tavasszal elég, nyáron már nem véd meg az izzadás ellen, ezért ahogy jön a meleg, másra váltok, de a meleg elmúltával nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 1.

Az illatát nagyon szeretem, nagyon-nagyon...

birokinga5

2021. október 4.

Sajnos nagyon szeretem. Tinikorom első terméke, az illatát imádom. Mióta megy az aluminiummentes kampány többször megpróbáltam leváltani bőrbarátabb termékre, de újra és újra visszatérek hozzá. Nem tudunk élni egymás nélkül :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 4.

zagnes89

2021. július 13.

Első stiftem, azért vettem hogy majd a dobozába tegyek házi dezorodt, de persze előbb elhasználom. Sokkal jobb mint az eddig használt golyósok vagy spray-k, nem izzadok tőle (ez inkább ad aggodalomra okot), egyáltalán nem büdösödök be tőle, lemosni sem nehéz. Borotválás után sem csíp. Az illata szokásos eredeti dove, de férjem szerint erős mikor épp felkenem. Összességében nagyon megszerettem. Ha nem válik be a házi verzió akkor ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

Betti1113

2021. június 8.

Vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban.. Nem rossz nem rossz, de nem is az igazi.. Izzadtság ellen engem nem nagyon védett, nyáron abszolút haszontalan, télen-ősszel még úgy ahogy elment. Nem tartom pénzkidobásnak, becsületesen elhasználtam, de nem valószínű hogy újra veszem, vannak sokkal hatásosabb társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 8.

Norcsa10

2021. május 19.

Egyszerűen imádom. Életem legjobb dezodora.
Már nagyon régóta nagy kedvenc.
Próbáltam már más dezodorokat, de semmi sem volt jobb ennél.
Mindenkinek ajánlom. Ez természetesen 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Egyszerűen imádom. Életem legjobb dezodora.
Már nagyon régóta nagy kedvenc.
Próbáltam már más dezodorokat, de semmi sem volt jobb ennél.
Mindenkinek ajánlom. Ez természetesen 5 csillag.

docsika9404

2021. május 18.

Jó az illata, krémes a textúrája így nekem kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Jó az illata, krémes a textúrája így nekem kevés is elég belőle.

brizsitte

2021. április 21.

Mióta izzadásgátlót használok, azóta márkáról márkára, stiftről dezodorra, aztán golyósra, aztán alumíniummentesre, mindenmentesre, majd már illatmentesre is ugrálgattam, szóval szerintem lassan mindent kirpóbáltam az összes kiszerelésben, illetve árfekvésben. És elegem lett. A dezodortól megfulladtam, a golyós nem száradt, az ilyen-olyan mentes nem használt, stb... Pedig nem vagyok túlizzadós fajta, de izzadok, hát na, egészségesen működik a szervezetem, ahhoz az izzadás is hozzá tartozik, nem? Úgy gondolom, semmivel nem rohangálok többet, mint nőtársaim, hétköznapi életet élek, dolgozom, teszek-veszek, busz után vagy éppen vonat után szaladok, jövök-megyek, tehát az izzadásgátlómnak nem kell extrém körülmények között teljesítenie. Alapvetően nincsenek túlzott elvárásaim egy ilyen termékkel szemben: ne legyek büdös és ne fogja be a fehér felsőimet. Na, kérem, hát én ettől büdös sem vagyok és a ruháimat sem bántja. Meg a pénztárcámat sem. 1.300 forintért veszem a 2 darabos csomagot a DM-ben. U. I.: annyira erős illata nincs, hogy piszkálja a parfümömet. Azért ez mégsem egy parfümdezodor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2