Dove

Ár:   632 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 880 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macsiszka, Módosítva: 2012. június 22.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 632 Ft

Ár: 632 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 880 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

zagnes89

2021. július 13.

Első stiftem, azért vettem hogy majd a dobozába tegyek házi dezorodt, de persze előbb elhasználom. Sokkal jobb mint az eddig használt golyósok vagy spray-k, nem izzadok tőle (ez inkább ad aggodalomra okot), egyáltalán nem büdösödök be tőle, lemosni sem nehéz. Borotválás után sem csíp. Az illata szokásos eredeti dove, de férjem szerint erős mikor épp felkenem. Összességében nagyon megszerettem. Ha nem válik be a házi verzió akkor ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

Betti1113

2021. június 8.

Vegyes érzéseim vannak a termékkel kapcsolatban.. Nem rossz nem rossz, de nem is az igazi.. Izzadtság ellen engem nem nagyon védett, nyáron abszolút haszontalan, télen-ősszel még úgy ahogy elment. Nem tartom pénzkidobásnak, becsületesen elhasználtam, de nem valószínű hogy újra veszem, vannak sokkal hatásosabb társai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 8.

Norcsa10

2021. május 19.

Egyszerűen imádom. Életem legjobb dezodora.
Már nagyon régóta nagy kedvenc.
Próbáltam már más dezodorokat, de semmi sem volt jobb ennél.
Mindenkinek ajánlom. Ez természetesen 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Egyszerűen imádom. Életem legjobb dezodora.
Már nagyon régóta nagy kedvenc.
Próbáltam már más dezodorokat, de semmi sem volt jobb ennél.
Mindenkinek ajánlom. Ez természetesen 5 csillag.

docsika9404

2021. május 18.

Jó az illata, krémes a textúrája így nekem kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

Jó az illata, krémes a textúrája így nekem kevés is elég belőle.

brizsitte

2021. április 21.

Mióta izzadásgátlót használok, azóta márkáról márkára, stiftről dezodorra, aztán golyósra, aztán alumíniummentesre, mindenmentesre, majd már illatmentesre is ugrálgattam, szóval szerintem lassan mindent kirpóbáltam az összes kiszerelésben, illetve árfekvésben. És elegem lett. A dezodortól megfulladtam, a golyós nem száradt, az ilyen-olyan mentes nem használt, stb... Pedig nem vagyok túlizzadós fajta, de izzadok, hát na, egészségesen működik a szervezetem, ahhoz az izzadás is hozzá tartozik, nem? Úgy gondolom, semmivel nem rohangálok többet, mint nőtársaim, hétköznapi életet élek, dolgozom, teszek-veszek, busz után vagy éppen vonat után szaladok, jövök-megyek, tehát az izzadásgátlómnak nem kell extrém körülmények között teljesítenie. Alapvetően nincsenek túlzott elvárásaim egy ilyen termékkel szemben: ne legyek büdös és ne fogja be a fehér felsőimet. Na, kérem, hát én ettől büdös sem vagyok és a ruháimat sem bántja. Meg a pénztárcámat sem. 1.300 forintért veszem a 2 darabos csomagot a DM-ben. U. I.: annyira erős illata nincs, hogy piszkálja a parfümömet. Azért ez mégsem egy parfümdezodor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

Nikolett9

2021. március 30.

Nagyon jó illata van, kellemes krémes textúrájú, nem irritál. Számomra magában is elég, nem leszek büdös a nap végére, és izzadságtócsáim sem lesznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 30.

tsophie

2020. november 26.

Nagyon jó illata van,nem fogja meg a ruhát,nyáron kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 26.

Nagyon jó illata van,nem fogja meg a ruhát,nyáron kevés.

mbetti23

2020. október 19.

Mióta rátaláltam, azóta ezt használom, közben próbáltam ki más fajtákat is, de ez az abszolút kedvencem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 19.

Vivien77

2020. szeptember 27.

Nagyon szeretem a dove stifteket, ez az egyik kedvencem. Az illata nagyon tetszik egész napon át tart. Felváltva használom más termékkel együtt, habár ezt mindig újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

kissagi19

2020. szeptember 27.

Szinte mindegyik dove stiftet kipróbáltam már, nem színezik el a hónaljam, és jól dezodorálnak. Az illata nagyon finom krém illat. A hatása nekem teljesen megfelelő. Szaladgálós, stresszes hétköznapokon jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2