Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szivi81, Módosítva: 2016. július 12.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Hajformázók

Az Oxyfusion technológia a Dove új generációs hidratáló technológiája. Hidratálja a lelapult, élettelen hajat, miközben dús hatást kölcsönöz. A haj általában a hajtöveknél nehezedik el, ezért a Hajtőemelő Spray a töveket célozza meg, segít megemelni a hajat és dús hatást kölcsönözni neki.

• Finoman hidratál
  • Rugalmas tartást ad
  • Dús hatást biztosít

agiagi

2018. április 23.

Nem tudom, mire jó, azon kívül, hogy illatos tőle a hajam..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Nem tudom, mire jó, azon kívül, hogy illatos tőle a hajam..

vivko89

2018. február 23.

Száraz hajon egyáltalán nem lehet használni. Zsíros lesz tőle a haj. Szerintem a hajtövet egyáltalán nem emeli meg. 2000 ft volt kb de határozottan kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Sz. Csilla

2018. január 28.

Jajj, hogy nem néztem itt meg a véleményeket mielött megvettem volna. Hát ezt mégis hogy gondolták a gyártók? de tényleg? mire való ez? mert h nem emeli a hajtövet, hanem zsírosítja, ezért ponthogy lelapulóvá teszi. 😯

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

xfxff349

2017. december 2.

borzalmas nagy pénzkidobás ez a termék. Semmit nem csinál a hajjal. Az égvilágon SEMMIT. Ja de, jól összegubancolja a hajat... 3 használat után kuka lett belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

HFanni22

2017. október 30.

Semmit sem ér ez a termék. Vérzik a szívem, hogy megvettem. Amit ígér, abszolút nem váltja be. Nem értem, hogy tudnak ennyi pénzt elkérni ezért a vacakért. Kár, hogy a megvásárlása előtt a véleményeket nem olvastam el... :/
De 1 csillagot azért érdemel, mert tényleg finom illata van, és amíg befújom és bemasszírozom vele a hajtövemet nagyon kellemes, hűsítő érzést nyújt a fejbőrömnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 30.

bejjuska

2017. szeptember 12.

Az illata tényleg jó, de hatása semmi, pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Az illata tényleg jó, de hatása semmi, pénzkidobás.

kocos

2017. augusztus 16.

Jajj Istenem annyira nagy csalódás az egész... Megvettem nem kevés pénzért a dmben es semmit nem használt, csak rontott a helyzeten. A hajtöveim zsírosak lettek tőle (még zsírosabbak), összeállt a fejem tetején lévő haj. Nem ajanlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

mayasamara

2017. február 3.

arra pont nem jó amire ki lett találva,abszolút nem dúsít nem emeli a hajtőt, viszont hidratál és valami eszméletlen jó illata lesz a hajamnak.mikor hajmosás után befújom vele 2 napig olyan érzésem van mintha most jöttem volna a fodrászatbol. minden egyes hajmosás után használom, a függője lettem :D titi hogy ujra veszem.
-1 csillag amiért nem arra jó amit ír

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 3.

-1 csillag amiért nem arra jó amit ír

katuc77

2016. október 17.

Még a nyáron vettem a DM-ben. Pont valami hajtőemelőt szerettem volna vásárolni, és ez kuponnal akciós volt. Mivel a termékcsaládhoz tartozó sampon és a balzsam nekem egész jól működött, megvettem.
Őszintén szólva még ennyi használat után sem tudom, eldönteni, hogy ér-e valamit, pedig minden hajmosáskor előveszem. Törölköző száraz hajra fújom. A fejtetőn tincsenként megemelem kicsit a hajam, és így fújok rá pár pumpálásnyit, majd bedörzsölöm. Talán annyi haszna van, hogy nem lapul le a hajam rögtön az első hajmosás utáni napon, 2-3 napot is megmarad a tartása. De nem érzem, hogy dúsabb hatása lenne. Nagyon sokáig elég lesz, úgyhogy ha már megvettem, elhasználom, de biztos, hogy nem fogok még egyszer ennyi pénzt kiadni rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

kisvirci

2016. szeptember 29.

A DM-ben 1600 ft-os áron jutottam hozzá, gondoltam a vékony szálú, hullámos hajamra kipróbálom. Nagyon megbántam. Hatalmas hiba volt megvenni, gyakorlatilag az égvilágon semmilyen hatása nincsen!!! Még hogy dús hatás.....felejtsük el, ez a termék csak pénzkidobás. Nálam egyszer használatos, fürdőszobai porfogó lett belőle, másra nem alkalmas!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Trehalose

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak