Dove

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. szeptember 1.

Kategória:   Samponok

Egyedülálló hidratáltságot és a 95%-kal dúsabb tartás

Az Oxyfusion technológiának köszönhetően életet lehel a vékony szálú, lelapult hajba. A szilikontechnológia előnyeit megtartva úgy teszi dússá hajtincseidet, hogy eközben nem nehezíti el őket, így kölcsönözve természetesen puha és lágy érzetet frizurádnak.

kicsispenot

2019. május 29.

Nagyon régen használtam, de nem vettem újra. Nem volt rossz a doboz feléig. Szép volt tőle a hajam, nem zsírosodott jobban. De aztán olyan volt, mintha egy filmes réteg ült volna a hajszálaimra, amit képtelen voltam vízzel leöblíteni. Sok más samponnal is jártam így. Szomorú :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

kxm

2019. május 28.

Nagyon szeretem, hónapok óta használom ezt a sampont. Szépen hidratálja a hajam, végre nem szálkás és töredezett. Szép tartást is ad. Azt én is észrevettem, hogy gyakrabban kell hajat mosnom, jobban zsírosítja a hajam, de összességében elégedett vagyok, megtartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

nius

2019. május 22.

Hajmosas utáni első nap már vállalhatatlanul zsíros tőle a hajam, mintha egy hete nem mostam volna. Meglepően rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Vattacukor1990

2018. december 8.

Régebben sokáig mostam ezzel a hajam, újra is vettem. A termékcsalád balzsamját és pakolását is használtam hozzá.
A célnak megfelelt, egyszeri mosás mellett is jól tisztított, balzsam/pakolás használata mellett nem szárította a hajvégeimet, de hozzáteszem, hogy én minden mosás után hajolajat is teszek a hajamra a kiszáradás elkerülésére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

LReni91

2018. május 28.

Vékonyszálú festett szőke hajamra használom évek óta a pakolással együtt. Nekem puhává fényessé és kezelhetővé teszi a hajamat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

vrgdo1991

2018. május 24.

Először remek kis samponnak tűnt. Majd a 3.mosás (balzsamjával együtt használva) utáni napon olyan volt a hajam töve, mint amikor eltelik 3 nap a hajmosásaim között. Padlót fogtam. Nagyon sajnáltam, mert szeretem a Dove termékeit. Nagyon túlárazott, ezért sajnáltam volna kidobni, elajándékoztam. Maradok az Elsevenél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Kinguska09

2018. május 9.

Kiprobaltam mert szeretek kiserletezni de nem No1 legalabbis nekem .
Teny jol habzik rendesen megtisztitja a fejbort/hajat nem szaritja a fejbort nem korpasit - sajnos sok mas samponnal ellentetbe - de valamiert ugy erzem nem tart sokaig a hatasa pedig rendesen elvegzem mindig a hajrutinom de masnapra ismet olyan a hajszerkezetem mintha 1 hete nem mostam volna hajat ezert le kell vonjak 1 csillagot.. :) de egy gyors ha nincs mas samponnak megteszi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Kiprobaltam mert szeretek kiserletezni de nem No1 legalabbis nekem .

spari193

2018. április 23.

Nekem a fodrászom ajánlotta a balzsamával együtt is. Könnyed, jól tisztít és nem zsírosít, ezért szeretem és vissza-vissza térek hozzá, de 5/4 csillag, mert csodaszernek azért nem mondanám :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

szilvike92

2018. február 19.

Az eddiig legjobb sampon, amit használtam. Vékony szálú, rettenetesen lapos hajam van, ami hamar zsírosodik, de ettől a sampontól minden problémám megszűnt, heti 2 alkalommal mosom vele a hajam, szuper tartást ad, újraveszem. Ami még bónusz, hogy a minimális hajhullásom is megszűnt tőle, hajmosáskor alig pár szál hullik ki, hihetetlen!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

xfxff349

2017. december 2.

Imádom. Kevés és iszonyatosan vékonyszálú hajam van, így mindig probléma, hogy semmi tartása nincs és rálapul a fejemre a hajam. De ez valami csodaszer. Gyönyörűen tisztítja a fejbőrömet, egy darab korpa nincs rajta, elég 3 naponta mosnom, mert nem zsírosítja el és valami eszméletlen tartást ad, ami akár 2-3 napig is simán kitart. Sosem hittem azoknak a termékeknek, amelyek olyanokat ígértek, hogy otthon fodrász által készített frizurát tudsz magadnak varázsolni, de ez nagyon megközelíti azt a minőséget. Az árát picit sokallom, de sok van benne és lassan fogy, szóval 3 havonta bőven elég venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Hidratálók: Dimethiconol

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.