Dove

Ár:   849 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 22.

Kategória:   Dezodorok

Púderes lágyság, kényeztető illat.

0% alkohol (ethanol).

bluejay8

2021. április 13.

Illatra tetszik nagyon, de utólag azt mondom, ez a púderes dolog nem volt jó ötlet. Fehér foltot hagy a ruhán, habár eddig talán mindig kijött mosásnál maradéktalanul... de azért zavar a fekete melltartón az erős fehér csík napközben..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

viragocskaa

2021. április 8.

Csak ilyet használok, nekem ez vált be. Kellemes az illata, tartós és sokáig elég egy tubus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

Zsuzsi216

2021. március 11.

Nagyon szeretem az illatát, annyira kellemes púder illat. A hatása most még megfelelő, nyáron még nem teszteltem. Kissé valóban megfogja a ruhákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

pegigou

2021. február 17.

nagyon szeretem. tartos, jo az illata es sokaig eleg. csak ajanlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

nagyon szeretem. tartos, jo az illata es sokaig eleg. csak ajanlani tudom :)

Dea0609

2020. október 20.

Számomra tökéletes izzadsággátló,mert a legjobb.Csak ne hagyna foltot a ruhán :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 20.

Fruzsi0330

2020. október 5.

Az az egy hátránya van, hogy megfogja a fekete felsőimet:( Pedig annyira szeretem az illatát, és tartós, jó izzadásgátló!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 5.

E2i99p

2020. július 12.

Isteni illat, végre nem izzadok, nem vagyok büdös.... Egy szó: TÖKÉLETES

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Isteni illat, végre nem izzadok, nem vagyok büdös.... Egy szó: TÖKÉLETES

szucsnoem95

2020. július 9.

Nagyon sok izzadásgátló után végre megtaláltam az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Nagyon sok izzadásgátló után végre megtaláltam az igazit.

botaadrienn

2020. március 21.

Kényeztető illat:
*4 órán át folytóan puderes*
*onnantól puderesen savanyú izzadság szag*
Felét elhasznaltam de kénytelen voltam kidobni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

Kényeztető illat:
*4 órán át folytóan puderes*
*onnantól puderesen savanyú izzadság szag*
Felét elhasznaltam de kénytelen voltam kidobni

flobianti

2020. január 4.

Nagyon szuper az illata, s kellemes a használata.Jó kis dezodor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 4.

Nagyon szuper az illata, s kellemes a használata.Jó kis dezodor.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate