Dove

Ár:   849 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 22.

Kategória:   Dezodorok

Púderes lágyság, kényeztető illat.

0% alkohol (ethanol).

fairynorah

2019. december 8.

Meglepően jól véd, pedig én nem vagyok egy könnyű eset, sajnos genetikusan izzadékony vagyok, de ez jól karban tartja a nem kívánt szagokat. Visszafogott púderes-virágos illata van, nem nyomja el a parfümöm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

rosegangela

2019. október 31.

Finom illatú, tartós, nem irritál, frissitő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Finom illatú, tartós, nem irritál, frissitő.

missmomsen

2019. szeptember 5.

Imádom az illatát, jó izzadásgátló. A negatívum -csak emiatt vonok le két csillagot -, hogy gyorsan bedarabosodik, és szétkenődik a ruhámon (ami ugye, különösen feketén elég bosszantó), ha leveszem, majd vissza (öltözői sztori).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Destina

2019. július 1.

Kellemes, nem túl erőteljes az illata. Jól véd az izzadás ellen, és nem irritálja a bőrömet. Sajnos egy idő után darabossá válik, ami rátapad a ruhára és nyomot hagy, emiatt a golyós változatot jobban szeretem, mint ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

Pötty

2019. június 20.

Több éves használat után sajnos elbucsuzunk egymástól. Nagyon szerettem az illatát, jo volt a hatása is, azonban az utóbbi időben mar észrevettem, hogy nem olyan hatékony és délre mar elmúlik a friss illat, amin az ismételt használat sem segít. Váltottam egy másik dezodorra, majd újra visszatértem, hátha, de sajnos nem lett jobb. Lehet, hogy megszokta a bőrőm. Csak egy csillagot vonok le, mert hosszu ideig nagyon jól teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Plusskutya

2019. június 9.

Púderes tisztaságilllat, megbízhatóan véd az izzadástól.
Mióta megtaláltam pár éve, csak ezt használom.
Hozza, amit egy izzadásgátlótól elvár az ember (lánya)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 9.

Púderes tisztaságilllat, megbízhatóan véd az izzadástól.
Mióta megtaláltam pár éve, csak ezt használom.
Hozza, amit egy izzadásgátlótól elvár az ember (lánya)

DrAgika

2019. május 20.

Legeslegjobb! Szuper az illata és a hatása is nagyon jó. Én már kizárólag ezt veszem. Már annyival próbálkoztam, mire megtaláltam az igazit. Remélem még sokáig a piacon lesz. Ajánlom, 5 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

pirospipacsocska

2019. február 20.

Tökéletes púderes illatú,aki szereti a púder illatot,mindenképp érdemes kipróbálnia!Nekem bevált!Reggel kentem be magam vele(fizikai munkát végzek),és egész nap éreztem a kellemes illatát!Biztosan fogok még venni,ha elfogy majd. 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

LAdrienn96

2019. január 14.

Nekem bevált. Nyáron elégé izzadós vagyok, és ha ezt a terméket használtam nem volt izzadás folt a felsőimen. Még akkor sem ha, este egy nyári bulit végig tomboltam!! Az illata lágy parfümös. Azért nem kap 5 csillagot mert néha morzsolódott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Anheszenamon

2019. január 13.

Sajnos nekem nem vált be. Előfordult, hogy még egy átlagos téli napot sem bírt ki, pedig nem vagyok extra izzadós. Azért nem egy csillagot adok, mert az illata kellemes és nem irritálta a bőrömet (az utóbbi időben több dezodor is vörösre marta a hónaljamat)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate