Dove

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naftalin, Módosítva: 2020. április 8.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

98%ban természetes forrásból származó alapanyagokkal készült olajtusfürdő. Növényi hatóanyagokkal, amelyek segítik a bőr természetes önmegújító folyamatait. A láthatóan megújult, puha, ragyogó bőrért.

Vegán

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Futureline

2021. június 23.

Kivancsi voltam mit tud egy drogerias tusfurdo (ezer eve nem hasznaltam ilyet). A kinalatbol ez tunt a legjobbnak a DM-ben, ja es Cocamidopropyl Betaine is van benne(itt nem szerepel). Kellemes teafa olaj szeru illata van. Elegge hig allagu viszont irdatlanul jol habzik(Bioderma Atoderm olajtusfurdohoz viszonyitva). Tusolas kozben husiti a bort picit. Mar elso alkalommal is ereztem hogy a megszokottol szarazabb lett a borom. Aztan a 3.zuhanyzasnal megjelent a mellkasomon az ekcema. Tovabb hasznaltam es pattanasok jelentek meg a vallamon, hatamon. Meg ebben a meleg idoben is feszult tole a borom. El sem tudom kepzelni hogy ezt valaki telen tudja hasznalni. Ugy nez ki mosogatoszer lesz belole mielott total lerohasztja a boromet. Egyebkent a literes Bioderma 6000 Ft korul van, ebbol 1 liter 5600 Ft-ra jonne ki. Es veheted melle az Elocomot testapolonak. Soha tobbe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 23.

Chrissy

2021. február 25.

Nem az a megszokott krémes, intenzív illatú Dove termék. Viszonylag visszafogott az illata, nagyon természetes geránium illat. Rózsamuskátlinak is hívják, és valóban muskátli illatú. Nem kellemetlen, de nem is az az igazi finom virágillat. Aromaterápiás ismereteim alapján ez az illoólaj ránctalanító hatású, stresszoldó, gyógyítja az ekcémát és a pattanásokat, antibakteriális tulajdonságai is vannak. Régen, mikor még szerettem itthon krémet kotyvasztani (és azt hittem értek is hozzá 🤓) gyakran tettem belőle az arckrémekbe. Ettől nosztalgikus nekem az illata.
Az állaga selymesen olajos, kifejezetten kellemes, símogató érzés a bőrön. 😍 Ez a legjobb tulajdonsága, a kényeztető állaga.
Minimálisan habzik, de nem baj, mivel csúszósabb, nekem nem hiányzik a nagy hab. Jól esik ezzel fürödni, bár legközelebb talán másik illatot válsztanék. Szeretem a spa feelinget, az illatokat, és jobban esnek a jó kis hmmmm illatkompozíciók vagy a krémes tisztaság illatok. Ez mono illat, csak geránium. Unalmas és nem ad olyan élményt.
Gyorsan fogy és drogériás tusfürdő vonalon nem számít olcsónak. Ha találnék belőle spa élményt adó illatút, akkor azt megvenném, még akkor is, ha ez a természetesség rovására menne.
A hatását tekintve jó, nem húzódik utána a bőröm, tehát nem szárít, de ez nem jelenti azt, hogy nem kell utána testápoló. Viszont ha kihagyom a testápolót, akkor sem szenvedek akut bőrviszketéstől és nem lobban be az ekcémám a felkaromon.
Így összességében nekem 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 25.

Így összességében nekem 4 csillag.

dzsuzsanna

2020. november 26.

Furcsa ötletnek tartottam, hogy egy kozmetikai terméket muskátli illattal látnak el, de az a francos marketing (a fenti szöveg is milyen jól hangzik, nem? :)
A célnak megfelel, de különösebben hidratáló hatást sem érzek, az illata nem marad meg, nekem nem is habzik, ezért viszonylag gyorsan ürül a flakon. Amit annyira nem is bánok :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Rarity

2020. november 21.

Egy pozitívuma van: kevés kell belőle, mivel jól habzik.
Ezen kívül én semmilyen extra puhaságot nem érzek a bőrömön.
Az utolsó két tusfürdőm Nature Box volt, nem érzem, hogy ez jobban táplálna, ráadásul az illata sem olyan intenzív.
Szerintem túl van árazva, nekem nem igazán jött át. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

Egy pozitívuma van: kevés kell belőle, mivel jól habzik.
Ezen kívül én semmilyen extra puhaságot nem érzek a bőrömön.
Szerintem túl van árazva, nekem nem igazán jött át. :(

violetti

2020. október 30.

A 3 illat közül ez tetszett a legkevésbé, de nagyon tetszik ez az új vonala a Dovenak. Nem olcsó, de nem kell belőle sok, mert jól habzik és tényleg puha lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

2020. október 28.

Múlt héten voltam a DM-ben, és nagyon megörültem, amikor a kasszánál megpillantottam ezt az új olajos tusfürdőcsaládot, mert a hideg idő beköszöntével elképesztően hajlamos kiszáradni a bőröm, akármilyen tápláló tusfürdőt is használok és akármennyire is testápolózok. Ha tusolás közben is már extra táplálást akartam eddig, akkor az Yves Rocher krém állagú tusfürdőjét használtam, de annak elég borsos az ára ahhoz képest, hogy milyen gyorsan fogy. Ez a tusfürdő pár nap alatt kedvenccé vált, olajos, de rendesen habzik, így az eloszlatása sokkal egyszerűbb, mint az említett YR tusfürdőnek, ezért jóval kevesebb is kell belőle. A bőrömön érzem, hogy ott marad egy tápláló réteg, de ez abszolút nem zavaró. Az illat is nagyon finom, ezt és a gyömbéreset vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

Hidratálók: Glycerin, Glutamic Acid

Forrás: ITT