Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: amyesther, az összetevőket feltöltötte: Monee, Módosítva: 2013. november 2.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Dove Pure&Sensitive bőrtápláló krémtusfürdő hipoallergén, természetes, bőrazonos lipidekkel egyesíti az eddigi legkíméletesebb tisztító összetevőinket. Parabénmentes formulája lágy, krémes habjával gyengéden eltávolítja a szennyeződést és az zsírt a bőr felszínéről, anélkül, hogy kiszárítaná az érzékeny bőrt.

Runway

2015. november 18.

Parabéneket ugyan nem tartalmaz, de cserébe legalább teletömték rosszabbnál rosszabb tartósítószerekkel. Túl sűrű az állaga, nehezen kenhető el a bőrön, a hidratáló és bőrtápláló hatása messze elmarad még az átlagostól is. Sokkal többet vártam ettől a terméktől …

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

ylexe

2015. május 18.

Nem különösebben hidratál, az illata nagyon fura. Alig vártam, hogy elfogyjon, nem fogom újravenni. Az illatán kívül más bajom nem volt vele, de tényleg nem hidratált annyira, mint mondjuk a sima Dove szappan. / Ha nem online vettem volna, biztos megszagolom előtte, és akkor nem járok így :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

csisziedi

2015. május 16.

Én azért kezdtem ezt a terméket használni, mert hirtelen a szememnél kiütések jelentek meg, amire a bőrgyógyász azt mondta, hogy valamilyen összetevőből besokallt a szervezetem és így üt ki rajtam. Azt ajánlotta, hogy cseréljem le a tusfürdőmet, kozmetikumokat, mosószert... itt jött a kísérletezés. Először tusfürdőt váltottam és direkt valami "természeteset" kerestem és ezt árban megfelelőnek találtam, sokszor akciós. Kellemes illata van és a kiütések is elmúltak, jó választás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

senskin

2015. április 12.

Átlagos tusfürdő, de nem vagyok Dove fan. Krémesnek krémes, illata nem nagyon van. Nem nagyon gazdaságos, sok kell belőle. Nem irritál, de vannak ennél jobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

loju

2015. március 26.

Borzasztó nagy csalódás a DOVE márkához és a Pure&Sensitive megjelöléshez képest. Viszketek tőle, egyáltalán nem ajánlom érzékeny bőrre, pedig direkt ezért vettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

bogczi

2015. március 5.

Háááát..alapvetően nagyon szeretem a Dove-ot, pedig a tusifürik összetevője elég gáz, sőt, de ez olyan semmilyen. Ugyanúgy hidratál, illata nincs, annyira nem szereti az érzékenységre hajlamos bőröm, csak azért vettem meg, mert 249-ért szinte az ember után dobta a Rossmann, de valószínúleg azért, mert kivonul az üzletekből. Ennyiért megérte, de normál áron nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 5.

Heli

2015. március 4.

Szárít, túl sűrű, nem lehet felhabosítani normálisan és a fele elhasználása után nálam bebüdösödött...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

mihrek

2014. október 19.

Kipróbáltam, mert az egyik üzletben nagyon kedvezményes áron lehetett megvenni. Nem rossz, sőt, az illata kifejezetten tetszik, és az állaga is finom, krémes, viszont az összetevői között van jó pár, ami nem éppen tesz jót az érzékeny, száraz bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

AyaDid

2014. július 4.

Dove-ból egyik kedvenc tusfürdőm. Szinte mindig tartok itthon egyet belőle. Kicsit talán jobban szárít, mint egy átlagos tusfürdő, de valahogy mégis imádom. Szeretem az elsőre semlegesnek tűnő, de mégis kellemes, "tiszta" illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Capella

2014. június 30.

Nekem pont a "natur szappan" illata miatt tetszik, fürdés után is sokáig érezni lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Soybean Oil