Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shine*, Módosítva: 2012. december 5.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hipoallergén.

Emenye

2017. február 21.

Habfürdőt nem lehet vele csinálni. Tusfürdőnek pedig nem a kedvencem. Illata semmi extra. Várom, hogy elfogyjon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

crystalline

2015. október 20.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel. Bár én a kék original változatát használom. Vagyis használnám, mert sajnos már nehezen tudok hozzájutni. A Dove márka favorit samponban, testápolóban, intim lemosó, stb.. A tipikus Dove krémtusfürdőkkel az a problémám, hogy nagyon nehezen lehet őket lemosni a bőrről, sűrű, krémes állaguknak köszönhetően. Éppen ezért szeretem a hab állagúakat. Tiszta, friss illat tusolás után. :) Hidratálás kérdésben igazából nem szempont mennyire hatékony, hiszen úgyis használok testápolót minden fürdés után. Részemről ajánlom, nálam bevált. A 4 csillag csakis azért, mert nem a pure változata a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

Samybubu

2014. február 20.

Nem tudom, hogy "pure" meg "sensitive"-e, de én imádom az illatát és az állagát, meg azt a gyöngyházfényt is... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

Trixi

2013. augusztus 30.

Nagyon kellemes, krémes tusfürdő a felvitelkor, viszont kevéssé habzik, viszonylag sok kell belőle, és lemosás után semmi különös krémes vagy hidratált érzés nem marad a bőrön. Nem tudom, hogy lehet jó száraz bőrre, nekem pl. testápolózni kellett a lábam utána, mert teljesen ki volt száradva. Viszketni szerencsére nem viszketett tőle a bőröm, de látva az összetevőket, nem csodálkoznék, és legközelebb biztos nem veszem meg. Mitől pure és sensitive, meg hipoallergén? Rejtély. Egy szimpla tusfürdő, semmi több, és még jó drága is. Átverésszagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Shine*

2012. december 4.

Az állaga nagyon jó. De sajnos már az első használat után viszkettem tőle... Nem is értem, hogy van képük ráírni, hogy 'pure' meg hogy 'hipoallergén', mikor vannak benne irritáló anyagok (parfüm stb.).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

Antioxidánsok: BHT

Lauric Acid ti I eu 4 1