Dove

Ár:   300 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bogyóka, Módosítva: 2015. március 10.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Kókusztejes krèmszappan.

mlexa

2019. október 27.

Isteni finom illata van! Egyáltalán nem szárít! Szeretem használni! Ajánlom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Isteni finom illata van! Egyáltalán nem szárít! Szeretem használni! Ajánlom! :)

reka1989

2019. június 13.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel. Nem szárít, isteni illata van, csak ajánlani tudom. Számomra sokkal jobb, mint egy tusfürdő. Mióta Dove szappant használok, nincs szükségem testápolóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

HNReni

2019. január 23.

Nagyon jó az illata. Nem szárít. Én leginkább arc és smink ecset, smink szivacs tisztítására használom, mert nagyon jól tisztít. De tusolni is szoktam vele, amikor úgy érzem, hogy kell egy kis extra tisztaság. Jobban tisztít, mint egy átlag tusfürdő szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Adry66

2018. december 10.

Imádom! Annyira finom illata van, nekem nem szárítja a bőrömet, és árban is nagyon kedvező, próbáltam a többi Dove szappant is de ez ami nagyon bejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

blackrose

2018. október 24.

A Baba mellett nagy kedvencem mèg a Dove szappanok. Krèmes,jól habzik, kellemes illata van ès nem szárít.Az ősz beköszöntèvel gyakrabban nyúlok ezèrt a kis szappanèrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Neubauter

2018. május 22.

Csodalatos illat! De sajnos meg a kezemet is kiszaritotta kezmosaskor, ugyhogy a ruhasszekrenyben el most, mert az illata meses.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

bellehercegno

2018. május 1.

Irdatlanul szárít,alig várom,hogy elfogyjon! :( A 2 csillag a kellemes habzásnak és az illatnak szól,egyébiránt szívesebben díjaztam volna 1 csillaggal. :( Kipróbáltam,többet ilyet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 1.

Csipetke

2018. április 7.

Imádom a kókuszos dolgokat, de ezt különösen. Isteni illata van. Krémes nem szárít, nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Reni666

2018. március 29.

:) kedvenc ...fantasztikus illat .nem szárit . krémes es olcso is .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

:) kedvenc ...fantasztikus illat .nem szárit . krémes es olcso is .

Moony

2018. február 27.

Krémes, jól habzik, nem szárít, a szappan idővel sem trutyisodik. Használata után mindig elfog a teljes tisztaság érzése, ehhez isteni illata is hozzájárul. Ami amúgy tényleg csak nyomokban kókuszos, de én ezt egyáltalán nem bánom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.