Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diana, Módosítva: 2013. október 30.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

A normál hajat védi a mindennapi igénybevétel során, hogy az láthatóan gyönyörű legyen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Azura

2015. augusztus 11.

Nem tudtam balzsam nélkül használni. Mint sampon, tisztított rendesen, az illata is rendben van, de nekem szárította a hajam, és ha nem használtam balzsamot utána, akkor kifésülni sem lehetett. (Illetve lehetett, de akkor a hajmennyiségem 3/4-e a fésűben végezte.) Nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Gina19

2015. június 23.

Én már nagyon régóta kizárólag ezt a sampont használom: könnyen kifésülhető, puha, selymes és illatos tőle a hajam. Én szoktam még plusz hajbalzsamot használni utána (Fructis), így tökéletes a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

Fule

2015. március 16.

Szörnyű. Az addig jól kezelhető hajamat iszonyatosan gyorsan zsírosodóvá tette pedig nem sokszor használtam ezt a sampont, de az a kb. 2 alkalom elég volt arra hogy egy évre elrontsa az egészet. Kétnaponta moshattam újra miután ezt kipróbáltam. Azóta is ott áll a teli flakon a szekrényben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

maow

2014. június 11.

Olyan finom illata van, és puhává varázsolja a hajam. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

Olyan finom illata van, és puhává varázsolja a hajam. Szuper!

diana

2013. október 22.

Szeretem, mert nem kell külön balzsamot használni hozzá (2in1 sampon és balzsam), így rövidebb és kényelmesebb a hajmosás. Könnyű utána kifésülni még a hosszú hajat is,és az illata is finom. Jól habzik, szép fényés utána a hajam. Egyetlen problémám: mintha kissé korpásítaná a fejbőrt, ezért váltogatva használom másik samponnal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 22.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.