Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2016. július 29.

Kategória:   Samponok

Rendszeres használattal segít védeni haját a látható korpásodástól és károsodástól.

subwayZ

2016. január 26.

10 évig, bőrgyógyász javaslatára folyamatosan használtam. az én fejbőrömre tökéletes volt. aztán egyik pillanatról a másikra kivonták a forgalomból. még a forgalmazót is felhívtam, széttárták a kezüket, egész Európaban megszűnt. helyette ajánlani semmit nem tudtak. elmentem bőrgyógyászhoz, Eucerint használok azóta, hatalmas darabokban hámlik a fejbőröm, pont, mint amikor az elmúlt tíz évben elfelejtettem venni Dove-ot es más samponnal mostam hajat. szóval, ha valaki tudja, mi mást lehetne használni helyette, ami ugyanolyan, HELP!!!! tényleg tanácstalan vagyok es elkeseredett. köszönöm

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 26.

justicia

2013. december 20.
Egy szóval: Tökéletes . Nekem.
A hosszú hajam selymes, kifésülhető, illatos, friss, fényes. Korpa és samponmaradvány sehol....
IMÁDOM!

2016. január 14.
Én szerettem, a fejbőröm viszont fellázadt ellene. Nem, nem nem.
Néhányszori alkalomra javaslom. Hosszútávon senkinek sem javaslom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 14.

2013. december 20.
Egy szóval: Tökéletes . Nekem.
IMÁDOM!

2016. január 14.
Én szerettem, a fejbőröm viszont fellázadt ellene. Nem, nem nem.
Néhányszori alkalomra javaslom. Hosszútávon senkinek sem javaslom.

Ennie86

2015. október 18.

A kedvenc samponom volt, de most vagy én vagyok gyógyegér, vagy tényleg nem lehet már kapni egyáltalán?!
Rengeteg DM/Rossmann/Müller és 'kisezer' boltocskát bejártam érte reménykedve... Nem találtam sehol. :(

Az én hajamat selymessé és korpamentessé tette. Nagyon szerettem az illatát is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Az én hajamat selymessé és korpamentessé tette. Nagyon szerettem az illatát is.

Zsazsmazs

2015. szeptember 15.

Nekem ez a kedvenc samponom, évek óta használom, semmi más nem teszi helyre a fejbőröm! Az illatát is szeretem. az árát nem annyira, de sokáig elég. Most próbálok váltani majd valami másikra, bár szerintem az is dove lesz. Tőlem abszolút 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

eperkonzerv

2015. január 1.

Ó, te jó ég! Évek óta 3-4 naponta mosok hajat, elkezdtem ezt használni és NAPONTA kellett. Kb. 1 hónapig regenerálódott a hajam miután befejeztem a használatát. Aki nem akarja megkeseríteni a saját életét, az ne használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

ivor

2014. október 6.

Mióta ezzel mosom a hajam, visszatért a korpa:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 6.

Mióta ezzel mosom a hajam, visszatért a korpa:)

j.kinga

2014. augusztus 6.

Korpásodás ellen nagyon jól bevált viszont nem lett a kedvencem. Ha nem használnék balzsamot nagyon szárítaná a hajamat. Nem hiszem hogy újra veszem, még keresem az "igazit".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

agiv

2014. április 5.

Nagyon finom illata van,a hosszú derékig érő hajamra elég belőle egy nagyon kicsi mert iszonyat jól habzik,puha lesz tőle a hajam. Ezek voltak az előnyök,most pedig leírnám a hátrányait.Egy ismerősöm ajánlotta,ő mindig ezt veszi mert csak ez jó a korpás fejbőrére,gondoltam én is kipróbálom,hát hatalmasat csalódtam.még hogy korpás hajra van??? Hát komolyan mondom ez a sampon olyan szinten korpássá tette a fejbőrömet hogy nagy pikkelyekben szedegettem le a fejbőrömről,iszonyatosan bekorpásodott.Irtó rossz sampon!!! Legalábbis nekem.2Xpróbálkoztam vele,de többet nem fogok,majd elhasználják a többiek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 5.

irmacsek

2013. december 1.

Én már évek óta csak ezt használom, korpásodás ellen tökéletes.Nyugtatja a fejbőrt és megszüntetni a korpát. Előtte egy másik sampont használtam, de azt sajnos megszüntették, és nagyon nehezen találtam meg végre ezt, ami használ is a korpa ellen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 1.

Kátya

2013. november 22.

Nem tudok rá igazán se jót, se rosszat mondani. A korpásodást teljesen kordában tartja, puhítja a hajat, nem lesz száraz. Viszont egy flakonnal vettem, és tudom, hogy ha elfogy nem fogom újravenni. Mióta ezt használom töredezettebb a hajam, pedig nem jellemző. Bár nem állíthatom 100%-osan, hogy ettől van. Ha valaki meg akarná venni, nem beszélném le róla. De ha azt kérdeznék, melyik sampont ajánlanám, nem ezt mondanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.