Dove

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2012. május 30.

Kategória:   Samponok

GRA

2018. szeptember 15.

Évek óta használom. Nagyon puha és selymes tőle a hajam. Erős, de kellemes illatú, 1-2 napig is érezni hajmosas után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Ardanky

2017. október 27.

Sajnos le kell húzzam a terméket. Ajándékba kaptam egy kis flakonnal (250ml) nagyon jól szuperált. Ujra vettem és sajnos irritált lett eléggé a fejbőröm,elöször csak azhittem megfázott. De sajnos nem mult el, kiszaritott és sajnos enyhe bőrgyulladást is okozott. :( Megnéztem az összetevőket hát... nem is csodálom h ez lett a vége. Hála a krémmániának ezentul figyelni fogom az allergén anyagokat. Most vettem másik sampont és egyenlőre ugy néz ki a bőröm fel sohajthat :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Regina0206

2017. január 13.

Mikor először festettem be a hajam, akkor vettem meg ezt a sampont és a hozzá illő balzsamot. Nagyon jól megtartotta a hajszínemet, az állagán is javított. Nagyon puha és selymes volt tőle a hajam, az illata isteni. Nem igazán tudok negatívumot említeni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

fdorottya

2016. február 26.

Nagyon jó sampon! Nagyon szép fényes és puha tapintású lesz a hajam tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

Nagyon jó sampon! Nagyon szép fényes és puha tapintású lesz a hajam tőle!

AngyalRoka

2015. november 10.

Ez egy nagyon jó sampon. Hatásában eddig ez volt a kedvencem, mert puha és kellemes lett tőle a hajam állaga, és sokkal kezelhetőbbé varázsolta mint az összes többi. Az illatát is imádtam, mert mennyei volt, akár a következő mosásig is éreztem. Viszont a színét ez húzta le leginkább. A piros tincseim 2 mosás után szőke színre váltottak. Ha valaki hasonló színűre festi a haját, érdemes valamilyen színező balzsamot beszerezni mellé, mert egyébként szuper! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

pkata12

2015. augusztus 22.

Ezt a sampon itteni velemenyek alapjan valasztottam es eddig ugyan egyszer hasznaltam, de elkell mondjam, hogy meglepodtem a hatasan. Nagyon jo illata van eloszor is, es a hajamat szepen apolta. Amolyan egeszseges apolt hatast kolcsonzott neki. De az egeszben a legjobb, hogy valami eszemeletlen puha lett a hajam. Szinvedo tulajdonsagat annyira nem tapasztaltam, bar az tobbnyire hosszabb idointervallum utan derul ki ugyhogy lehetseges az update, eddig 5*😋

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

weird

2015. július 30.

legjobb sampon festett hajra!! csak azért cserélem le mert kiakarom próbálni a szilikon mentes samponokat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

editok

2015. július 10.

Zsirosodott tole a hajam, raadasul draga is. Az illata viszont jo, ezert kap ket csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

cintia995

2014. július 25.

Még mindig Dove sampon lázban égek. Amióta megjelentek kisebb szünetekkel ezeket használom. Szinte mindet végigpróbáltam, de ez benne van a top3-ban. A hajszínem élettartamán nagyobb változást nem fedeztem fel, de nekem elég az hogy a hajam szépen csillog tőle és puha lesz. Már nem egyszer vásároltam újra, tehát nálam maximállisan 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 25.

berka

2014. március 2.

csodát nem tesz a hajszínemmel, de szuper puhává varázsolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

csodát nem tesz a hajszínemmel, de szuper puhává varázsolja.

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, Trehalose

Emolliensek: Dimethiconol, Glycol Distearate
Emulgeálószerek: Sodium C12-13 Pareth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Sodium Laureth Sulfate, Trideceth-12, Cetrimonium Chloride, Triethanolamine
Szilikonok: Dimethiconol, Amodimethicone
Tisztítószerek: Sodium C12-13 Pareth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sulfate, TEA-Dodecylbenzenesulfonate, Trideceth-12, Cetrimonium Chloride, Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: DMDM Hydantoin, Sodium Benzoate, Cetrimonium Chloride, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzyl Alcohol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.