Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibike, Módosítva: 2012. január 28.

Kategória:   Samponok

A láthatóan dús és sűrű hajért.

Ennie86

2018. január 30.

Még mindig van ebből a samponból egy elfekvő darabom. :D
Szerettem használni, mert puha és selymes lett a hajam tőle, de egy idő után sajnos korpás lettem tőle. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

Még mindig van ebből a samponból egy elfekvő darabom. :D

Lina14

2015. november 28.

Nagyon puha és sima tőle a hajam, de a Gliss Kur samponomat jobban szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Nagyon puha és sima tőle a hajam, de a Gliss Kur samponomat jobban szeretem

Laura19

2014. február 2.

A Dove Pro Age több termékét is használtam már (tusfürdő, kézkrém, dezodor stb). Köztük ezt is. Egyik kedvenc samponom! Könnyű, krémes állaga van. Illata kellemes, egyszerű. Könnyű kimosni a hajból, a fésülködést is megkönnyíti. Elég hetente használni. Nekem nagyon bejön! 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

katica22

2012. október 30.

Dús hatást nagyon nem tapasztaltam ennél a samponnál. Meg nekem el is nehezítette a hajamat. Jól habzik, az illata nagyon jó. Szép csillogó lett tőle a hajam, de ez a hatás csak 1 napig tartotta, mert másnapra nagyon bezsírosodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

szluca

2012. június 26.

Sajnos korpásodásra hajlamos, zsíros hajra egyáltalán nem használható :( Normál hajtípusra biztos remek, mert a hajszálak teste szép, csillogó lesz használat után. A problémás fejbőröm miatt nem akarom nagyon lerontani az átlagát, ezért négyest adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

zsazsa

2012. február 3.

Anyukám használja ezt a sampont, ő nagyon szereti. Azt mondja kevesebb haja hullik ki ezzel, és van tartása is. Szóval miatta 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

sweetnika77

2012. január 30.

Elég jó sampon, könnyen kibirtam fésülni a hajam,puha volt,fényes,de akinek zsirosodó a haja van annak nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 30.

Bibike

2012. január 19.

Ugyan dúsítást ígér, nem igazán tapasztaltam ilyesmit. Ezen kívül meg vagyok vele elégedve, nem nehezíti el a hajam, és nem is száll tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 19.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.