Dove

Ár:   390 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: farkash82, Módosítva: 2013. január 16.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Vaniliával és sheával.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

duchess_g

2023. június 29.

Kulfoldi videokban lattam, hogy ezzel furdenek. Az arganolajos valtozatat kiprobaltam furdeshez, meglepoen jo volt, de hosszu tavon nem merem hasznalni, nehogy kiszaritsa a boromet. Valoszinuleg ez is mukodik mosakodashoz is, az illata is jo, mint az arganolajosnak, de nem jutottam el a kiprobalasaig zuhanyzashoz, ugyanis kezmosashoz kezdtem el hasznalni, es brutal mod erzekeny ra a kezem. Teljesen kirepedezett tole a borom, sebes konkretan. Nekem nem valt be sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 29.

Moncsika83

2023. március 26.

Kézmosásra használom! Sokáig kitart, puha a bőröm kézmosás után, kellemes, nem túl erős az illata! Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 26.

belfegoria

2022. december 20.

Nagyon jól és kíméletesen tisztít. Sokáig elég, csak sajnos a végén már szétmállik. Az illata is nagyon finom. Ár érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 20.

nia5506

2022. november 15.

Imádom, puha lesz tőle a bőröm és isteni az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 15.

Imádom, puha lesz tőle a bőröm és isteni az illata.

Nairam

2022. március 3.

Update: Imádom, puha a bőröm tőle, érezhetően hidratál. Maradok a Dove szappanoknál!!

Gyerekkoromban egyszer fürödtem szappannal, rossz emlékként maradt meg bennem, száraz bőr, olcsó megoldás,ciki,öreges... Mindig tusfürdőt használtam, aztán felnőtt fejjel, meguntam a tömény illatokat,sőt már nem tisztított megfelelően, hamar elillant a nagyobb márkák illata is. Van itthon egyfajta "segélycsomag" amit magunknak állítottunk össze,vész esetére, van benne minden ami a túléléshez kell. Gondoltam kiveszem belőle a Dove szappant és megfürdök vele, teszek egy próbát. Hát én olyan kellemeset csalódtam! Nem szárít, jól habzik, tiszta érzetet hagy, még zuhanyzás után 3 órával is érezni a frissességet, kellemes az illata igényes, és még az arcomat is megtudom vele mosni,nagyon jó!Kis helyet is foglal. A tusfürdők csípték néha az arcom és kiszárították, éreztem a bőrömön,hogy nem tesznek jót neki, azok az anyagok,de úgy voltam vele, biztos az én bőröm érzékeny. Szóval nekem nagy meglepetés, és még olcsó is! Egyenlőre maradok nála, meglátjuk hosszabb távon, valóban beválik-e. A tusfürdőket most pihentetem,így lényegesen kevesebb szemetet termelek, pénzt is spórolok, némelyik tusfürdő ára eléggé elszállt. A Dove állatkísérlet mentes! Úgyhogy 5csillag, szappan párti lettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 3.

Ibrigitta84

2022. február 19.

nekem is nagy kedvenc az originál mellett!!! :)))

én már tusfürdőket rég nem használok,mert viszket tőlük a bőröm :(((

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 19.

nekem is nagy kedvenc az originál mellett!!! :)))

én már tusfürdőket rég nem használok,mert viszket tőlük a bőröm :(((

paranoidcat

2021. szeptember 28.

Most épp ez a kedvencem. Fürdéshez, kézmosáshoz, arcot is ezzel mosok. Nem szárít, nem leszek viszketős, és az aknéra hajlamos arcbőröm sem őrült meg tőle, sőt. Az illata nagyon kellemes, és megmarad egy darabig még fürdés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Olív

2021. szeptember 17.

Nagy kedvencem! Hihetetlen jó illata van, amely nagyon sokáig érezhető a bőrön. Tápláló szappan, nem szárít, megfelelően habzik. Mindig van belőle néhány a ruhás szekrényben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Tvylvis

2021. szeptember 6.

Teszi a dolgát, de semmi extra. Nem nyúlik, nem málik, maradéktalanul el lehet használni. Az illata finom, nem túl tolakodó, de viszonylag hamar eltűnik. Nem rohanok érte a boltba, de ha éppen szappan kell és ezt látom meg, nem kizárt az újravétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

viragocskaa

2021. április 6.

Imádom az illatát, sokáig kitart, örök kedvenc :)
Nem szárít, nem irritál, nagyon kellemes használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

Imádom az illatát, sokáig kitart, örök kedvenc :)
Nem szárít, nem irritál, nagyon kellemes használni.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

A kókuszolajban és az olajpálma magjának olajában is megtalálható zsírsav. Antibakteriális hatást tulajdonítanak neki. Megtalálható még a tehén- és kecsketejben, valamint az anyatejben is. Tanulmányok szerint hasznos összetevő lehet a pattanások kezelésében.

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.