Dove

Ár:   390 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: farkash82, Módosítva: 2013. január 16.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Vaniliával és sheával.

viragocskaa

2021. április 6.

Imádom az illatát, sokáig kitart, örök kedvenc :)
Nem szárít, nem irritál, nagyon kellemes használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

Imádom az illatát, sokáig kitart, örök kedvenc :)
Nem szárít, nem irritál, nagyon kellemes használni.

Pezzy

2021. március 10.

Legjobb szappan, amit eddig próbáltam. Télen rettenetesen kiszárad a kezem, de ha ezzel mosom, tökéletesen hidratálja. Annyira meg voltam vele elégedve, hogy fürdéshez is ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

kispajkos

2021. március 10.

Visszatértem a szilárd szappanhoz és most ez a kedvencem. Nem szárítja a bőrt, finom illatú, nagyon sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

CzFru

2021. március 9.

Olcsó és nagyon szerette az ekcémás bőröm. Sokáig elég volt, nem szárított, az illata kellemes és nem tolakodó. Egyedül az összetevőkkel nem vagyok 100%-ban megelégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Terru

2020. október 22.

Az illata csodàs, az egész fürdőszobàt körbelengi. Puha és illatos lesz utàna a bőröm. Mèg òràkig érezni az illatot. Jòl habzik mèg amikor nagyon pici marad is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 22.

noodles

2020. október 10.

Végre egy szappan ami után nem csikorog a bőröm. Hidratál is és a bőrömnek fürdés után is jó illata van. Ennél több nem is kell :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 10.

Csutak

2020. szeptember 17.

Nem volt kedvem már tusfürdőt venni, beruháztam két szappanra, ez volt az egyik. Már használom egy ideje minden nap és nagyon kellemesen csalódtam. Nem csikorgósra tisztítja a bőrömet, épp ellenkezőleg: puha, selymes és illatos lesz. Használom mellé az ugyanilyen illatú testápolót, így szárító hatását nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Sunflower96

2020. augusztus 18.

Amiben lehet, elkezdtem áttérni a műanyagmentes csomagolású kozmetikumokra, ez volt az első fajta Dove szappan, amit zuhanyzáshoz elhasználtam. Nekem bevált, rendesen habzik, eléggé hidratál. Lemosás után nem hagy csikorgó érzést, puha és tiszta érzetet ad. Nem kell gyakrabban testápolóznom vagy radíroznom, mint más terméknél. Arclemosásra is ezt használtam esténként (ritkán sminkelem magam), a bevált hidratálómmal együtt sokkal jobb hatással volt a pattanásokra hajlamos bőrömre, mint eddig bármilyen speciális és drága lemosó. Az illatában először nem kifejezetten tetszett az intenzívebb vanília, de hamar elillan, így megbarátkoztam vele. Várom, hogy a többi fajtát is kipróbáljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Andrea456

2020. július 25.

Egyszer a tusfürdőjét vettem meg, mert beleszerettem az illatába. Később kipróbáltam a szappanját is, és most újra visszatértem hozzá, mert a Yamuna hibiszkusz illatú kamillás szappanja valahogy nem győzött meg. Ez viszont szuperül habzik, isteni vaníliás illata van, amikor leveszem a szappantartó tetejét, azonnal érzem. Bár nekem testápolózni kell a száraz bőröm, de valószínű, hogy visszatérek a Dove szappanokhoz, mert nemcsak zuhanyzáshoz jók, hanem az arclemosót is kiválthatom újra velük. Kár, hogy nincs belőle négyes csomagolású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

Bubucim

2020. július 13.

Használtam már minden évszakban. Ugyanolyan jó, mint az oroginal Dove szappan. Finom illat, kellő hidratálás. Nagyon szeretem a márka szappanjait, csupán néhány képez kivételt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1