Dove

Ár:   390 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: farkash82, Módosítva: 2013. január 16.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Vaniliával és sheával.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 13.

Nagyon szeretem a dove szappanokat, jók a bőrnek és finom illatúak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 13.

Nagyon szeretem a dove szappanokat, jók a bőrnek és finom illatúak.

audreyenn

2020. február 22.

Imádom. Átálltam erre fürdéshez. A legkellemesebb csalódás, nem hittem benne, de a legjobban hidratáló, illatos fürdő alkalmatosság a világon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

Biancah

2020. február 21.

Én mindig krémtusfürdő párti voltam, egyáltalán nem is emlékszem, hogy valaha életemben használtam volna szappant. Most beújíutottam ezzel a kis csodával, az ára nevetség tárgya.
Kibontva inkább vaníliás, mint sheás. Jól habzik, krémes és hát már egy órája zuhanyoztam, még mindig szaglászom magam :) ez az az illat, amilyet szeretnék a bőrömre a kuckózós estéken, amikor a zember belefurja a fejét a nyakamba. Olyan púderes tisztaságillat, úgy szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

aalexaa

2020. február 1.

Ősszel elhasználtam egyet, sokáig elég volt, nagyon puha lett tőle a bőröm, kb. teljesen "elfeledkeztem" a testápolózásról, mert nem éreztem szükségét. Az illata nagyon finom, ahogy kibontottam, hetekig belengte a fürdőszobát, fürdés után is megmaradt finoman a bőrömön. Ha vizes lesz a szappantartóban, akkor hajlamos "szétmállni", ezért én mindig elraktam a kád széléről fürdés után, mert tudom, hogy a férjem képtelen úgy zuhanyozni, hogy ne áztasson szét mindent :D Most a kókuszos társát vettem, remélem, hogy azzal is ilyen elégedett leszek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

szpannnaa

2020. január 29.

Kb 4 hónapja használok szappant, sok félét kipróbáltam már, de ez jött be a legjobban. Nem szárít, baráti az ára, és az illata is jó. Sokkal tisztább érzést kelt mint egy sima tusfürdő! Kevesebb a pattanásom is , mióta ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

memyselfandi

2019. november 2.

Kb. fél éve az egész család áttért tusfürdőről szappanra, elsősorban a műanyagmentesség miatt. A Dove szappanok váltak be legjobban fürdéshez, nem szárítanak, finom krémes az állaguk ellentétben sok más szappannal. Az Original után ez a második kedvenc illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 2.

Dorotii66

2019. október 5.

Csodás az illata és jól habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Csodás az illata és jól habzik.

kiskacsa480

2019. május 23.

Azért vettem, hogy ne mindig tusfürdőt használjak. Eleinte kétségeim voltak az ára miatt mert vonzott magába a Manna és társai, hogy talán az ár miatt a Dove "gagyi" lesz de a lehető legpozitívabb véleményem van róla! Az illata isteni, az állaga szuper, jól habzik! Selymes, pihe-puha bőröm lett tőle, arc és kézmosáshoz is szívesen használom. Ekcémás kezem rendbe hozta. Állandó társam lesz a jövőben! +++++

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

viewxy

2019. május 21.

Szeretem a Dove termékeket. Ilyen púderes édes illatokban ők a befutók. Ez a szappan is, valami mennyei illatú. Sokáig érezni és nagyon puha a bőröm utána. Az arcomat kicsit szárítja, de az úgyis érzékenyebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

blackrose

2018. november 1.

A testápolójával együtt kaptam èdesanyámtól. Kellemes illata van, krèmes, a bőrömet nem szárítja. Nyáron nem használnám, nekem tipikusan a telet idèzi. Szeretem, nem hiába az èdesanyák mindig tudják mi a legjobb a gyermeküknek...:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1