Dove

Ár:   390 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: farkash82, Módosítva: 2013. január 16.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Vaniliával és sheával.

Nairam

2022. március 3.

Update: Imádom, puha a bőröm tőle, érezhetően hidratál. Maradok a Dove szappanoknál!!

Gyerekkoromban egyszer fürödtem szappannal, rossz emlékként maradt meg bennem, száraz bőr, olcsó megoldás,ciki,öreges... Mindig tusfürdőt használtam, aztán felnőtt fejjel, meguntam a tömény illatokat,sőt már nem tisztított megfelelően, hamar elillant a nagyobb márkák illata is. Van itthon egyfajta "segélycsomag" amit magunknak állítottunk össze,vész esetére, van benne minden ami a túléléshez kell. Gondoltam kiveszem belőle a Dove szappant és megfürdök vele, teszek egy próbát. Hát én olyan kellemeset csalódtam! Nem szárít, jól habzik, tiszta érzetet hagy, még zuhanyzás után 3 órával is érezni a frissességet, kellemes az illata igényes, és még az arcomat is megtudom vele mosni,nagyon jó!Kis helyet is foglal. A tusfürdők csípték néha az arcom és kiszárították, éreztem a bőrömön,hogy nem tesznek jót neki, azok az anyagok,de úgy voltam vele, biztos az én bőröm érzékeny. Szóval nekem nagy meglepetés, és még olcsó is! Egyenlőre maradok nála, meglátjuk hosszabb távon, valóban beválik-e. A tusfürdőket most pihentetem,így lényegesen kevesebb szemetet termelek, pénzt is spórolok, némelyik tusfürdő ára eléggé elszállt. A Dove állatkísérlet mentes! Úgyhogy 5csillag, szappan párti lettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 3.

Ibrigitta84

2022. február 19.

nekem is nagy kedvenc az originál mellett!!! :)))

én már tusfürdőket rég nem használok,mert viszket tőlük a bőröm :(((

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 19.

nekem is nagy kedvenc az originál mellett!!! :)))

én már tusfürdőket rég nem használok,mert viszket tőlük a bőröm :(((

paranoidcat

2021. szeptember 28.

Most épp ez a kedvencem. Fürdéshez, kézmosáshoz, arcot is ezzel mosok. Nem szárít, nem leszek viszketős, és az aknéra hajlamos arcbőröm sem őrült meg tőle, sőt. Az illata nagyon kellemes, és megmarad egy darabig még fürdés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Olív

2021. szeptember 17.

Nagy kedvencem! Hihetetlen jó illata van, amely nagyon sokáig érezhető a bőrön. Tápláló szappan, nem szárít, megfelelően habzik. Mindig van belőle néhány a ruhás szekrényben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Tvylvis

2021. szeptember 6.

Teszi a dolgát, de semmi extra. Nem nyúlik, nem málik, maradéktalanul el lehet használni. Az illata finom, nem túl tolakodó, de viszonylag hamar eltűnik. Nem rohanok érte a boltba, de ha éppen szappan kell és ezt látom meg, nem kizárt az újravétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

viragocskaa

2021. április 6.

Imádom az illatát, sokáig kitart, örök kedvenc :)
Nem szárít, nem irritál, nagyon kellemes használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

Imádom az illatát, sokáig kitart, örök kedvenc :)
Nem szárít, nem irritál, nagyon kellemes használni.

Pezzy

2021. március 10.

Legjobb szappan, amit eddig próbáltam. Télen rettenetesen kiszárad a kezem, de ha ezzel mosom, tökéletesen hidratálja. Annyira meg voltam vele elégedve, hogy fürdéshez is ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

kispajkos

2021. március 10.

Visszatértem a szilárd szappanhoz és most ez a kedvencem. Nem szárítja a bőrt, finom illatú, nagyon sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

CzFru

2021. március 9.

Olcsó és nagyon szerette az ekcémás bőröm. Sokáig elég volt, nem szárított, az illata kellemes és nem tolakodó. Egyedül az összetevőkkel nem vagyok 100%-ban megelégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Terru

2020. október 22.

Az illata csodàs, az egész fürdőszobàt körbelengi. Puha és illatos lesz utàna a bőröm. Mèg òràkig érezni az illatot. Jòl habzik mèg amikor nagyon pici marad is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 22.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1