Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: sunii, Módosítva: 2017. június 13.

Kategória:   Dezodorok

Tiszta selyem kivonatok kellemes illattal kombinálva.

Sisszy

2019. május 10.

Rettentően izzasztott, konkrétan 2 óra múlva büdös lettem és teljes felső ruházat cserére volt szükségem. Még éjszakára se vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

IRoxy

2018. július 17.

Amióta csak megjelent a boltokban, ezt használtam. Kellemes, púderes tisztaságillat. Az eddig kipróbált (jó sok) deo-k közül az egyetlen olyan, ami szinte nap végéig bírja, az illata izzadás esetén sem változik, egy kiadós edzés alatt is egész szépen teljesít. Az utolsó két flakon van belőle a saját kis "illatszerraktáramban". Én pedig pánikolok, mert nem találok olyat, amivel helyettesíthetném.
Örök kedvenc lenne, ha még forgalmaznák. Miután több hónapja sehol sem tudok belőle venni, megkerestem a forgalmazót, akik közölték, már nem gyártják. Kár érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

HDorina

2017. november 28.

Semleges illatú. Nem fogja be a ruhát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

Semleges illatú. Nem fogja be a ruhát.

schmldr

2017. szeptember 14.

Nagyon rossz szappan szaga van, nekem nem is nagyon használ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Nagyon rossz szappan szaga van, nekem nem is nagyon használ.

jkrisztie2

2017. augusztus 3.

A kedvencem volt a silk dry család, így ez is.
Nekem hatékony, egész nap szárazon tart, még talán van 2 belőle itthon. A következő a körtés lesz, már várom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

A kedvencem volt a silk dry család, így ez is.

liliana26

2017. július 22.

Ajándékba kaptam ezt a dezodort, tetszett az illata, egyáltalán nem irritált, és nem is izzadtam, amikor használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

Enci11

2017. május 16.

Tetszik az illata, nem irritál, és nem is izzadok, amikor ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Tetszik az illata, nem irritál, és nem is izzadok, amikor ezt használom.

Vigike

2017. május 10.

Ajándékba kaptam ezt a dezodort, és azt kell hogy mondjam, szerettem is használni. Finom illata volt, nem irritálta a bőröm míg használtam. Kb. kétszer kellett befújnom vele magam egy nap, emiatt kicsit hamar elfogyott. Egynek jó volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Ella

2017. március 9.

Nem tudom, hogy a terhesség miatt vagy egyébként is így éreznék, de engem hánytat az "illata". Pedig már elmúlt az émelygős korszak. A hatása nálam közepes, 8 éves, serdülgető lányomnak kevés (néptánc, RSG és napi testnevelés mellett nem csoda).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

lpati

2017. január 14.

Ez az egy dove izzadasgatlo ami nem jon be. Az illata nem tetszik, nemis erzodik miutan felkentem. Es akarmilyen tavolsagbol fujom, feher foltot hagy a honomalatt!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lásd Aluminium chlorohydrate - dezodorokban használd izzadáscsökkentő összetevő.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.