Dove

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: ylexe, az összetevőket feltöltötte: milan.rutai, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Kategória:   Dezodorok

Tiszta selyem kivonatok kellemes illattal kombinálva.

Kiscsillag1988

2017. október 17.

En imadom, tokeletes hatast biztosit es nagyon jo az illata, csak ezt hasznalom, illatokat valtogatva

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

reveszbog

2017. augusztus 23.

Alapvetően nagyon szeretem a Dove termékeket főleg, mert olyan sokáig érzem még magamon az illatukat, és ezzel a termékkel sincs másként, mert nagyon finom illata van. Sajnos azonban a funkcióját tekintve gondom akadt vele, mert nálam még ha nagyon picit használok is, ragadós érzést hagy a hónaljamon, ami nagyon kellemetlen, inkább a fújós verzióját szoktam használni, mert azzal nincs ilyen probléma, az illata is finom, és nem is izzadok szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

blghbrbr

2016. november 10.

Évek óta ezt használom, nem hagy foltot a ruhán és a hatásával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

sztinke

2016. augusztus 12.

A fújós verzióját használom többnyire, de megvettem ezt is, és ezzel is meg vagyok elégedve. Talán még hatásosabb is, mint a fújós, tartósabban véd az izzadás ellen, viszont ebből következően jobban ragaszkodik is a bőrhöz, elég nehéz lemosni.
A fújósokat jobban kedvelem egyébként, mert higiénikusabbnak tartom napközben, mint hogy a már izzadt bőrömet kenegessem, de közvetlen fürdés után használva, reggel, kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

koirankeksii

2016. augusztus 11.

Jaj csak ezt ne. Anyukám vette nekem, az illata ISZONYAT, egy óra után keveredik mással, borzalmas, hatása semmi. A kék volt eddig a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Erina

2016. május 30.

Semmit nem használt, az illata pedig....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Semmit nem használt, az illata pedig....

Ella

2014. október 17.

Nem nagyon volt izzadásgátló hatása, lassan száradt és nagyon hamar bebüdösödött. Pedig a Dove Silk család többi termékével meg voltam elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

izus1211

2014. július 22.

Illata kellemes, picit erős. Sokáig kitart egy ilyen deo szóval jó vétel volt és pluszban akciósan találtam rá! :) Negatívumként annyit tudok hozzáfűzni, hogy nem túl tartós, a nagyon meleg napokon úgy vettem észre, hogy kicsit 'büdi' lettem..szóval nem várom,hogy az izzadást elfojtsa, de a szagok miatt nem vagyok túl boldog :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

Bunnylove92

2014. február 23.

Szeretem ezt a dezodort, pedig nem vagyok oda a golyósokért. Szerencsére foltot sem hagy a ruhámon, mellette olyan átlagos védelemre számíthatok a nap folyamán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

quika

2014. február 18.

Mostanában ez vált be a legjobban. Teljesen jó, kellemes az illata, ha reggel bekenem magam, estig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.