Dove

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2021. december 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

• A testápoló azonnal és tartósan segít ragyogóvá varázsolni a bőrt
  • Testápoló ragyogó barackos színnel, amely fényvisszaverő ásványi anyagainak köszönhetően visszafogott ragyogást biztosít minden bőrtónus számára
  • Természetes olaj hozzáadásával készült testápoló, amely segít megőrizni a bőr hidratáltságát akár 48 órán át
  • Luxus érzetet biztosító olajos testápoló tej vitaminkeverék-komplexszel, amely niaciamidot és C-vitamint tartalmaz, emellett édesgyökér kivonatot is adtunk hozzá
  • Illatos testápoló puha, harmatos virág- és gyümölcsillattal
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt testápoló, PETA Cruelty-Free

Ár: 1000 , Eladó: dotdorothea
Állapot: Új, bontatlan csomagolás , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost
Ár: 800 , Eladó: Kitti04
Állapot: Teljesen új, èrintetlen, Helyszín: Szeged, fizetés: Szemèlyes átvètel Szegeden

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lupelupe

2022. április 23.

Csak este használtam, így egyáltalán nem volt feltűnő a csillogása. Könnyed testápoló, nekem az illata sem volt zavaró.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 23.

AlexandraJojart

2022. március 17.

Az újdonság ereje hatott rám is meg a szép csomagolás:D Illatát tekintve nagyon bejön, viszont a csillamok kicsit zavaróak. Elhasználni elhasználom, viszont újra venni maximum nyári időszakban fogom. Aki nagyon hu de durva hidratálást vár az inkább ne ezt válassza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 17.

kismadár

2022. március 3.

Testápolónak nem igazán jó, nem szívódik be rendesen, és nem is hidratál eléggé. Van egy kicsi rózsaszínes, csillámos beütése. Azt el tudom képzelni, hogy nyáron a napbarnított bőrön jól mutat egy vékony rétegben, de szigorúan csak a ruhából kilógó lábakon és karokon. Az illata kellemes, nem is tudom mire emlékeztet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 3.

Adec56

2022. március 3.

Én is a beauty boxból jutottam hozzá. Az illatát kedvelem, nagyon kellemes. Az állaga is szuper, szétolvad a bőrömön. Nem hagy ragacsos érzetet. Viszont a csillámok ... hát azokkal nem tudok megbékélni, úgyhogy magamtól nem fogom újravenni. A kezemet én is mindig megmosom kenekedés után, mert valóban úgy csillogok, mint egy csillámpóni :D Tök jó kis krém lenne, ha nem csillogna ilyen zavaróan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 3.

sildi

2022. január 21.

A boxban jött, én elhasználgatom, jó illatú, kellemes érzést ad, bár használat után érdemes kezet mosni, mert különben minden csillogós lesz, amihez hozzáérek.. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 21.

marnella

2022. január 9.

Nagyon édes illata van és pont annyi csillám van benne, hogy még nem zavar, de csak akkor ha a kezemre kenem. Ha a kezemMEL kenem a testemre, na hááááát akkor a kezem már erőteljesen csillámpóniunikornis :D Mivel már kinéztem magamnak és alig vártam, hogy magamra kenjem, fel is tankoltam belőle, hogy nekem biztos ez lesz a kedvenc testápolóm, de azért jó lesz a második flakon végére érni :D Néha szeretek kicsit elmozdulni a CeraVe vonalról, de aztán mindig konstatálom, hogy nekem csak az az alap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 9.

fokid1

2021. december 4.

Beauty boxból van, és egyből ki is próbáltam a csillogás kicsit megrémisztett először, de szerintem én lepődtem meg a legjobban hogy mennyire tetszik, este használom, úgyhogy reggelre általában már nem csillog, de szeretem nezgetni ahogy a csillog a bőröm lol. KP van a felkaromon úgyhogy mindig szeretek új dolgokat ott kipróbálni hátha bejön…mostanra már lemondtam róla hogy valaha is eltűnik, de azért szeretem ha lehető legpuhább lesz ott is a bőröm, általában valami hamvasztó után használok testapolot, így most a TO lactic acid-ja meg ennek a komboját használom, és egyelőre bejön, az illatát meg azt hittem utalni fogom, de fura módon nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 4.

lianex

2021. november 30.

Azt hittem, hogy megtaláltam az új kedvenc testápolómat. Tetszik az illata, jól beszívódik, nem ragad, kellemes érzés használni. Aztán észrevettem, hogy úgy csillogok tőle, mint egy karácsonyfadísz. Mondjuk gyanakodhattam volna, mikor olvastam a skin glow feliratot, hogy mitől lesz ragyogó a bőröm. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 30.

oszibarack

2021. október 12.

1. Ráírhatták volna, hogy tele van apro csillogo szemcsekkel, amiktol ugy fogok kinezni, mint aki csillamporral kente be magat. Ez nem “glow”, se nem “visszafogott ragyogas”, hanem aranyszemcsek a kremembe keverve. Utoljara 2010ben vettem egy ilyet a Dovetol, azt sem hasznaltam el, azt hittem azota ez mar kiment a divatbol. 2. Megfogja a feher ruhakat. 3. Elkepesztoen tartos es eros az illata, ami tok jo annak, akinek tetszik, de nekem nagyon mu gyumolcs/gumicukor szagu.
A csodaszep rozsaszin csomagolas huzott be, de az elso hasznalattal meg is bantam :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbic Acid, Biotin, Niacinamide

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology