Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: anikoszilviatoth, Módosítva: 2015. február 1.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Vikeee

2012. április 19.

Kellemes finom illat, de a hatása nálam elég minimális..nehezen szívódik be, zsíros állagot érzek bekenés után sokkal is..nekem nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

stilusnaplo

2012. február 21.

Tetszett az illata, de nem jönnek be a Dove testápolói, mert valamelyik összetevőjükre allergiás vagyok. Egy használat után elajándékoztam, de aki kapta, annak tetszett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 21.

Csilluska

2012. február 19.

Egyszer használtam, jó volt, jól hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

Egyszer használtam, jó volt, jól hidratált.

málnamánia

2012. január 5.

Láttam ilyet tegnap az Eurós boltban. :) Vettem is ,mert nagyon szerettem. :) De jó,hogy találtam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

nitavondee

2011. szeptember 27.

Imádom! nagyon jó az illata, könnyű az állaga nagyon jó hidratál, de sajnos úgy láttam már nem kapható

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 27.

Vikcike

2011. augusztus 23.

Az egyik kedvencem, isteni illata van, a bőrömnek is jót tett!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

Az egyik kedvencem, isteni illata van, a bőrömnek is jót tett!!!

Ria13

2011. július 14.

A "supreme velvet" jelző azért kicsit erős...A DOVE átlagos, középkategóriás márka a saját specifikumaival együtt nem rossz ugyan, de én nem preferálom. Felszívódása közepes, illata szokásos DOVE cukros-édeskés, de kellemes illat. Vastagon felkenve ragacsos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 14.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2