Best of Beauty 2019

Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: papirgitar, Módosítva: 2011. március 11.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

livtyke91

2019. június 14.

Jó kis testápoló, szeretem. Jó az illata, jól hidratál, aránylag gyorsan felszívódik. A dove termékekkel általában elégedett szoktam lenni, ezért is vettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

szeliger

2014. május 6.

A nevéből csak a Dove és a testápoló fedi a valóságot. Sem nem táplál, sem nem hidratál eléggé, szebb sem lettem tőle és értelemszerűen nem tej, de állagára sem, mert nem folyik tejszerűen, annál kicsit sűrűbb. Átlagos testápoló, ha nagyon száraz az ember bőre, akkor megteszi ez is. Az illata kellemes és kicsit lassan szívódik fel, de nem kivárhatatlanul. Az összetevői lehetnének azért barátságosabbak is. Ajándékba kaptam, így elhasználtuk, de ennél sokkal jobbak is vannak, nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 6.

baba_girl_16

2013. július 24.

Hugom kapta ajándékba és nagyon szereti. Főként nyáron használja, miután kint volt a napon, mert hűsíti a bőrét, megakadályozza a lehámlást is és szépen lebarnul utána. Az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

kozlokova73

2013. február 26.

nekem alergiam van a dove testapolokra,szinte egyiket sem tudom hasznalni,de ez volt az a testapolo amit hosszabb ideig tudtam hasznalni,csak utana pattanasos lettem es viszkettem, DE amig hasznaltam tapasztaltam,hogy nagyon jol hidratalt es az illata fantasztikus volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 26.

dius18

2013. február 17.

Nekem nagyon bejön az állaga.Szeretem amikor érzem hogy van rajtam valami mégsem tömíti el a bőröm és ez pont olyan testápoló.Talán az illata is lehetne kicsit erősebb de így is jó.Annyira jól hidratál.Mindig van belőle itthon .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Theresia

2013. február 3.

Ajándékba kaptam, így elhasználtam, egyébként nem vettem volna meg. Igazából a hatását tekintve egy átlagos testápoló, tipikus Dove-illattal, ami sokáig megmarad, de engem ez nem zavart benne, egész kellemesnek találtam ezt az illatot. Viszont az tényleg igaz, hogy kell egy 10-15 perc, mire rendesen felszívódik (addig nem is nagyon szoktam felöltözni, mert ragacsos a bőröm), és még talán utána is érezni egy olajos réteget. Talán szárazabb bőrűeknek jobban beválik. A másik, ami nem tetszik, azok az összetevői, próbálok inkább natúrkozmetikumokat használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

jesuisunchat

2012. október 18.

Jól hidratál, puhává teszi a bőröm, viszont annak ellenére, hogy vizes az állaga első tapintásra engem is émelyít egy idő után... Természetesebb összetevőkből készült testápolóra szeretnék váltani, valami könnyebb, vizesebbre. A pesti víz borzasztóan szárítja a bőröm, szinte viszket tusolás után. Tudtok ajánlani valamit?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

ginaaa91

2012. augusztus 31.

Jól hidratálja,puhítja,selymessé teszi a száraz bőröm. Az illatával valahogy én sem vagyok megbékélve, nekem tipikus "Dove illat", és szerintem ebből a termékcsaládból van jobb illatú kence is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

veruka

2012. augusztus 25.

Jól hidratál, és puhít (könyök-lábszár-néha láb, vagy viszketősen húzódó comb tekintetben), viszont amikor már csíkosra szárad a lábszáram télen, már nem tudom használni, úgy már csíp. És még egy csillag mínusz azért, mert a szagával egyszerűen ki lehet kergetni a világból - hiába mosok kezet, utána is marad rajta belőle órákig, engem valahogy émelyít. Sajnálom is, mert érzetre jó lenne, és nem értem, miért kellett ennyire erős szagot tenni bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Pipacs

2012. július 4.

Elégedett voltam a hatásával. Talán kicsit hamarabb is beszívódhatott volna, de az állaga és az illata is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.