Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 23.

Kategória:   Tusfürdők

A kókuszolajos tusfürdőhab ápolja és kényezteti a bőrt. Borotváláshoz is alkalmas.

Kittusch

2019. szeptember 18.

Bár nem ez az illatú, de tesztemen átesett a Dove tusfürdőhabja. Méghozzá nem is akárhogyan, azt írják borotvahabnak is ideális, hát úgy teszteltem.
Nagyon jó, az érzékeny bőröm nem irritálta, és bár sokat vittem fel, alig érződik rajta a fogyás. Sőt, duplán. Úgy gondoltam, felviszem, mint a Veet borotvahabját, egyszerre mindkettőre. Még az egyik lábammal nem is végeztem, a másikról már eltünt. Arra újra felkentem.
Illata nagyon jó.
Utána nem volt irritáció a borotválkozás miatt sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Illata nagyon jó.
Utána nem volt irritáció a borotválkozás miatt sem.

Erina

2019. február 15.

Ide mindent ami kókuszos 😁
Csak őt ne.....
A hab állaga jó, az illata jó, viszonylag lassan is fogy. Ennyi a +
Borotváláshoz is alkalmas????? Ez egy vicc.... a lábamon próbáltam, hát másnap már úgy néztem ki mintha semmit nem szedett volna le ezzel a cuccal a borotva..... Az illata erőteljes, de pillanatok alatt elillan a bőrről.
De legalább nem szárít, viszont valahogy a használata után hiányoltam azt a kellemes, frissítő tisztaság érzetet. Ez a termék teljesen értelmetlen és felesleges. Gyerekeknek bohóckodásra jó lesz.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Ide mindent ami kókuszos 😁
Csak őt ne.....
A hab állaga jó, az illata jó, viszonylag lassan is fogy. Ennyi a +

CeCeDrake

2018. április 30.

Nagyon szeretem a kókusz illatát, a kókuszvizes termékeket, mindent, aminek köze van a kókuszhoz.
Az illata rendben is van. Viszont addig tart, mint egy 300 Ft-os Balea tusfürdő illata. Fürdés végéig+2 percig.
Nincs tőle tisztaságérzetem. Kemény habja van. Nem nyűgözött le, annyira meg főleg nem, hogy másik illatban is kipróbáljam, többet nem veszek ilyet. Ez a hab dolog ez nagyon nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Jelizz

2018. április 13.

Minden ami kokuszos, johet!😃 Sokkal jobb mint a Nivea tusfurdohab, kremesebb lagyabb jobb illatu. Nagyon finom kokuszos illat, nem szarit es sokaig erzem az illstat magamon (mint egy parfum) nyaron jo lessz, sajnos az arat soknak erzem de majd meglatjuk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

Hidratálók: Glycerin, PEG-4

Forrás: ITT