Dove

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. február 23.

Kategória:   Tusfürdők

Gyengéden tisztítja a bőrt és selymes érzetet hagy.

wildrose

2019. április 6.

Csodás, meleg, valódi pisztáciaillatú tusfürdő, krémes habot képez, jól tisztít és nem szárít. Nagyon szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 6.

Zsuzsi216

2018. december 12.

Talán 450 forintért vettem tegnap a dm-ben. Teljes áron nem venném meg, de így teljesen elfogadható.
Az illata nem kifejezetten tetszik. A hatása nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 12.

Az illata nem kifejezetten tetszik. A hatása nem rossz.

BettiBoop

2018. augusztus 14.

500ft-ért vettem a dmben, annyit nekem megért, 1000ftert nem venném meg, mert nagyon gyorsan fogy. Az illata tényleg másabb, mint a sima pisztácias dove tusfurdonek, de szerintem jó illatú ez is. Nekem bevalt, szeretem, bár jobbak a sima krémes tusfurdoik. Lehet még ujraveszem más illatban is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

_zsulu_

2018. július 30.

Nem szoktam tusfürdőket véleményezni, de ezt muszáj vagyok, mert teljesen kiborít :/ Csak azért vettem meg, mert a DM.ben kifutó termék volt és Balea árban adták (4-500 ft-nál többet elvből nem adok tusfürdőért). Az illatát csak onnan sejtettem, hogy a hasonló tusfürdő testvérét megillatoltam, úgy egész kellemesnek tűnt. Aztán itthon jött a fekete leves... Ennek konkrétan hányás szaga van szerintem, a pisztácia aroma egy savanykás enyhe formában az édes klasszik Dove illatal keveredve rettenetesen büdös. A férjem lábmosásra használja, ez sokat elmond a cuccról :D Ez eddig egyéni ízlés mondjuk, de ezt az állagot habnak nevezni vérlázító, ahogy 'pont' is írta alább olyan mint amikor a maradék szappant jól felvizezed a flakonban. Használtam már több hab állagú terméket, a Balea 400 ft-os tusfürdő habjai konkrétan masszív borotvahab állagúak és nagyon kellemes velük fürdeni, ez egy vizes lötyi. Csak azért akaszt ki ennyire, mert eredeti ára 1000 ft, annyiért nem ezt várnám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Kedi81

2018. május 12.

Jöttem megvédeni és felpontozni,nekem nagyon tetszik,fincsi lágy habja van,és az illata,mivel szeretem az édes illatokat számomra fantasztikus,én imádom ezt a terméket!!!:-)
Annyit sajnálok csak,hogy nem marad meg sokáig az illata a bőrömön tusolás után,de ettől függetlenül nagyon szeretem használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.

pont

2017. november 26.

a dove sima pisztáciás tusfürdőjét és testápolóját nagyon szeretem, plusz a habállagú dolgokért is odavagyok, szóval gondoltam, biztos tetszeni fog. hát nem az igazi.. először is, az illata abszolút nem ugyanolyan, mint az előbb említett tusié és testápolóé, valahogy más, olyan 'savanykásabb', nekem kevésbé jön be. ami pedig kijön a dobozból, azt nem nevezném habnak, inkább a hab és a folyékony állag közötti valami. a balea és nivea tusfürdőhabjaihoz képest elég szánalmas a végeredmény, pedig ez drágább is volt. olyan érzésem van, mint amikor a flakon alján lévő maradék tusfürdőt vízzel felhígítom és jól összerázom, hogy ne vesszen kárba a vége, na kb olyasmi jön ki belőle (kis túlzással).

azért nem pontozom le annyira, mert aki nem használt még más tusfürdőhabot, illetve nem ismeri a többi pisztáciás dove cucc illatát, az akár még jónak is találhatja végülis, de nekem így csalódás minden szempontból. pedig nagyon jó termék lehetett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Barbizero

2017. október 20.

Szerintem irgalmatlan büdös, nagyon mű szaga van és borzasztó édes is. Máskülönben jó kemény habot csinál és tetszene is ha nem lenne ilyen fertelmes szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

Daisyyy

2017. október 3.

(A termék nevét írjátok át magyarra, vagy angolra, már Budapesten is lehet kapni, de nem németül van rajta a szöveg, így senki nem fog rátalálni a keresőben.)

Ez egy kellemes illatú, igazi, habos-babos, pihepuha, tejszínhabszerű fürdő termék, olyan élményt nyújt, mintha a süteményről kentem volna magamra a habot. Jól tisztít, nem szárít, de nekem önmagában kevés, általában egy másik tusfürdő után kenek magamra ebből is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

Hidratálók: Glycerin, PEG-4, Propanediol, Propylene Glycol, Sorbitol

Forrás: ITT