Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2015. október 27.

Kategória:   Tusfürdők

domcs99

2021. szeptember 17.

Nagyon jó az illata, krémes állagú.
Elég jól habzik és nagyon jó érzést ad a bőrnek a fürdés után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Nagyon jó az illata, krémes állagú.
Elég jól habzik és nagyon jó érzést ad a bőrnek a fürdés után.

Esztii78

2020. március 20.

Kicsit sűrű, de az illata jó és sokáig fent marad. Kicsit hasonlít egy testápolóhoz, amikor felkenem és nehezebb lemosni de ez nem gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Télem szeretem használni, mert finom illata van. Olyan komfortos érzést ad hasznàlat után. Nem szárít és jól habzik. Mióta megjelent random helyeken futok bele véletlenül időközönként. Télre kötelező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Zsuzsi216

2017. május 17.

Régebben vásároltam, de elfeledkeztem róla. Nagyon jó áron vettem.
Nagyon finom illata van – a bőrömön is –, az állaga talán kicsit sűrű, de megbirkózom vele. Tényleg olyan állaga van, mint egy testes krémnek. Egy kicsit nehéz lemosni, de ez legyen a legnagyobb bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

Régebben vásároltam, de elfeledkeztem róla. Nagyon jó áron vettem.

csill87

2017. február 26.

Én még így nem jártam tusfürdővel soha, de ennek nagyon finom illata van, ha a tubusból szagolom, de a bőrömön fürdés után kellemetlen szaga lesz. Pedig amúgy nagy Dove tusfürdő rajongó vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

szivecske

2017. január 21.

Egyszerű illat, de mégis van benne valami kis télies könnyed vonás... Szokásos Dove minőség, pici mellékillata ennek is van, szépen hidratál, nehezen habzik a krémes mivolta miatt... Télen alapdarab ez a tusi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Nymphea

2016. augusztus 22.

Akciósan sikerült lecsapni rá, asszem 300 ft-ért vesztegették a drogériában. Anyukám teljes szerelembe esett, és rögtön landolt a kosarunkban. Az illata számomra magával ragadó, igaz, nem most van az ideje, de nem tudtunk ellenállni, és egyébként is most fogyott el a tusi. Sokáig érzem magamon ezt a finom, púderes, hókirálynős, nőies illatot. Teljes áron is rendben lenne, így meg aztán végképp az. A csomágolás tetszetős, a márkának pedig nagy-nagy rajongója vagyok. Az állaga meg valami isteni. Érzem hogy tisztít, ápol ez a sűrű krém, ami olyan, mintha krémmel fürödnék. Egy szó, mint száz:egyszerűen imádom, csodás. Pont erre volt most szükségem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

ftmea13

2016. augusztus 5.

Ezek szerint a kevés emberek közé tartozom, akinek tetszett az illata:) Legelőször még télen anyukámnál próbáltam ki, nagyon megtetszett és én is beszereztem egy darabot magamnak. Szinte egész télen "ezen lógtam", annyira szerettem. Remekül hidratált már fürdésnél, bár az illata 1-2 órán belül elillant, de én egyáltalán nem bánom, mert nem is szeretem, ha valami olyan sokáig érződik rajtam, a parfümön kívül. Tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Yubiri

2016. április 1.

Ajándékba kaptam, magamtól biztos nem vettem volna meg.
Jó sűrű tusfürdő, semleges illatú, amit inkább fürdés után érzek kellemesebbnek (púderesnek), nem szárít.
Voltak ennél már sokkal jobb tusfürdőim is és mivel az összetevői egyáltalán nem tetszenek, nálam emiatt csak 2*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 1.

Ajándékba kaptam, magamtól biztos nem vettem volna meg.

NadjaBlue

2016. március 26.

DM dobozból jutottam hozzá és teljesen meg vagyok elégedett vele, bár az összetevőlista nem túl szimpatikus. Az illata elég semleges, egyáltalán nem zavaró. Az állaga kellemes, krémes és szerintem valamennyire hidratálja is a bőrt, de a testápoló nálam így se maradhat el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Glycerin, Butylene Glycol