Dove

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. július 8.

Kategória:   Samponok

Az új Dove Youthful Vitality sampon gyengéden tisztít és kétszer dúsabb hatást nyújt az idősödő hajnak a lelapult hajhoz képest.
Az új Dove Youthful Vitality termékcsalád segít az idő előrehaladtával elvesztett esszenciális tápanyagokkal feltölteni a hajat a Dove Youthful Vitality sampon, hajbalzsam és BB hajápoló krém együttes használatával. Az új termékcsalád egy speciálisan megtervezett 3 lépcsős kezelést nyújt fehérjékkel és lipidekkel. Táplálja a hajat, hogy az dús és fiatalabbnak látszó legyen. Fedezd fel a puha és fényes, élettel teli hajat!

Odil

2018. augusztus 23.

Samponhoz mérten valóban intenzíven ápol, nem jutott eszembe balzsamozni utána, annyira (hozzátenném, 50 évvel fiatalabb vagyok legalább azoknál, akiknek szánták, de őszintén, kétlem, hogy az "öregedő hajnak" intenzíveb ápoláson felül mást tudna adni egy alap szulfátos sampon). Az állaga furcsa, kicsit olyan krémnek hat, mint ami sem habzani, sem tisztítani nem fog, aztán valahogy mégis megold mindent csinosan. Figyelemre méltóan jó száraz hajra, és bizarr módon nem kopik mellette a rózsaszín hajszínező a loboncból, amiért külön örülök neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Annuss

2017. április 13.

Karácsonyra kaptam még. Illata elbűvölő, számomra legalábbis. Amit tapasztaltam, hogy a hajszálaim megerősödtek és szép fényesek. Samponjával és a BB krémjével használom. Viszont úgy érzem hogy el tudja nehezíteni a hajat. Nagyon sérült száraz hajúaknak ajánlom. Ára miatt csak 4*. Lehetne kicsit pénztárca barátabb. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

Katie

2017. január 30.

Teljesen átlagos. Ajándékba kaptam, elhasználom, de nem nyújt semmi olyat, amit más, lényegesen olcsóbb samponok ne tudnának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

trisztan

2017. január 5.

Nekem csak egy sampon lett a sok közül, semmi különösebb hatást nem tapasztaltam. Ehhez képest jó drága...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 5.

gabolda

2016. december 12.

Nekem nagyon bevált. Kevés is elég belőle, így sokáig kitart, ami az árát tekintve nagy előny. Illata isteni, mindenki oda van érte :) a töredezettségeimet jól kezeli, fényes tőle a hajam. Amúgy is dús a hajam, de ez még ad neki némi tartást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Pampilla

2016. augusztus 1.

Amellett hogy semmi hatása nincs,az illata egy idő után idegesítő,de a legfőbb baj vele,hogy a Dove keményen kísérletezik állatokon. Soha többé nem veszek Dove-ot,ezt is csak azért használtam el,mert már régóta megvolt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Zsuzsi216

2016. június 27.

Igazából édesanyámnak vettem szép kis csomagban a sampont, balzsamot és egy rajta való BB krémet. Mivel a csomag a Rossmann-ban 2500 forint volt féláron, szerintem megérte az árát.
Anyukám haja egyből selymesebb és fényesebb lett. Már egyszer én is kipróbáltam és azon felül, hogy nagyon finom az illata, hatásos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

haminda

2016. június 11.

Jelenleg a kedvenc samponná avanzsált nálam. Előnye: kevés is elég belőle, dús, fényes, egészségtől ragyogó hajat varázsol, s nagyon kellemes, visszafogott illata van, ami hosszú ideig (napokig) megőrződik. Hátránya: borsos ára van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 11.

Melcsi922

2016. május 8.

UPDATE: Sajnos mióta használom elkezdett hullani a hajam.Nekem nem kétszer dúsabb hatást nyújt,hanem ha így folytatja megfelezi a hajam mennyiségét. Vérzik érte a szívem,de így kuka.

Dúsítani nekem nem dúsított,viszont órákkal a hajmosás után is érezni az illatát,ami valami isteni.Jól habzik,kevés is elég belőle.Puha lett tőle a hajam,nem kócolódik,viszont ennyit a jól bevált Baba ill. Gliss Kur samponom is tud.Akciósan vettem,annyit bőven megért,de teljes áron biztos nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

Airamanna77

2016. május 6.

Egyenlőre jónak tűnik, de hát jártam már úgy, hogy elsőre jó volt, de hosszú távon már inkább rosszat tett valami. Szóval most nem tudom mitől, de megint szárazabb lett a hajam, pedig már egész jó volt. Gondoltam kell valami, ami más és ezt néztem ki magamnak. Most úgy látszik segített, persze azzal a balzsammal együtt, amit használtam hozzá. Kevésbé száraz, durva tapintású a hajam. Remélem hosszabb távon is jó lesz! Az illata finom, de szerintem nem olyan erős, mint írták néhányan. Eddig tetszik! Kicsit drága, de cserébe nem kell túl sok belőle, habzik rendesen.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Elastin, Collagen

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.