Dr. Hauschka

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 7130 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. június 18.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Wellbe, 7130 Ft

Érzékeny, vegyes bőrre.

A Dr.Hauschka Citromfű nappali krém a bőrfunkciók ösztönzésével segíti az érzékeny, kevert bőrt, hogy visszanyerje természetes egyensúlyát. A citromfű, más összetevőkkel együtt, mint pl. a nyúlszapuka és sárgarépa, megnyugtatja az irritált, kivörösödött bőrt. Az olajos zónák letisztulnak és mattá válnak, míg a száraz területek nedvességmegtartó képessége fokozódik. A kiegyenlítő Citromfű krémben lévő varázsmogyoró-kivonat erősítő és revitalizáló, míg a százszorszépkivonat finomítja a bőrt.

Az illatanyag természetes illóolajokból származik.

Ár: 1200 Ft , Eladó: Wellbe

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Tekka

2019. december 11.

Update: Talán másfél évig használom/használtam, most még van egy kicsi a jelenlegi tubusban, de az utóbbi időben arra jutottam, hogy tényleg jól hidratál és puha lesz a bőröm stb., de valahogy nagyon csillog tőle, és mintha a zsíros részeken pl. az orromnál szuper táptalaj lenne a mitesszereknek. Szóval sajnos még sem tökéletes, egy pontot muszáj elvennem.

Mielőtt elkezdtem használni, az orcámon nagyon száraz volt a bőr, míg a T-zónában elég zsíros. Nos,közel egy hónap használat után (a márka tonikjával és arclemosójával együtt), mindez a múlté. Sose gondoltam hogy lehet még az én arcbőröm ilyen pihe-puha, csillagos ötös!! Az illata amúgy kicsit a szúnyogriasztóra emlékeztet, lehetne kicsit enyhébb, de annyira nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

natasa

2018. december 26.

Egy kis kiszerelést rendeltem, mert kíváncsi voltam rá. Az arcomon néha feltűnik egy-két pattanás, illetve kis piros tisztátalanság (mert nem kimondott pattanások ezek). Amúgy normál-néha vegyes a bőröm. Engem ez a pár használat eddig meggyőzött. Nagyon kellemes citrom illata van, jól beszívja a bőröm. Hidratál is, javítja is a teljes bőrképet, és kellemes tapintásúvá is teszi az arcbőrt. Nyugtatja a pirosságot, szóval nekem ez a krém tetszik. Valószínűleg nagyobb kiszerelésben is megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 26.

CherryCoke

2018. augusztus 4.

Ez a krém együtt a tonikkal és lemosóval teljesen rendbe rakta az arcomat. Szeretem, mert sok jó cucc van benne és az illata nem számít mert csak a tipik citrom illóanyag ami mindenhol megtalálható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

hdora93

2017. október 29.

Az én kevert/zsírosodásra hajlamos bőrömet puhává és nagyon szépen rendbe tette (kb. 1,5 éve használom). Nekem az illata is nagyon bejön, próbálok keveset használni egyszerre (borsónyit és a T vonalra alig), így közel fél évig is elég, ami az ára miatt nem elhanyagolható szempont. Ugyanezen márka mélytisztító termékével együtt használom, ami szintén csodaszer!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Mower

2017. június 26.

Sok elvárásom volt ezzel a krémmel, amit sajnos nem váltott be. A kevert bőrömre, gondoltam ez a jó választás de hihetetlenűl kiszárította, nem hiszem, hogy valaha is el fogom használni sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Moringa

2017. április 5.

Egyszerűen imádom! Nem minden bőrtípusra való, de ha összetalálkozik a megfelelő bőrtípus a citromfű krémmel...csodák születnek. Se ilyen se olyan bőrre való...érzékeny..váltkozó "hangulatú" bőrre! Erős citromfű illate felér egy aromaterápiás kezeléssel.

annodobo

2017. február 4.

Szerintem nagyon szuper. Előtte használom a Dr. Hauschka mély tisztító krémét és rá ezt a kis csodát. Nem használok alapozót, sem púdert. Annyira gyönyörű és hibátlan lett tőle a bőröm. Fantasztikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 4.

Donna

2016. szeptember 30.

Ezt használtam egész nyáron, könnyű, kellemes illatú krém, és megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

munoom

2016. augusztus 19.

nekem valahogy nem azt a hatást váltotta ki, amit elképzeltem. egy évig használtam rendszeresen, de sajnos csak zsírosabb/olajosabb lett tőle a bőröm, úgy, hogy mikor nap végén lemostam, a zsír réteg alatt ki volt száradva..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

mariska6

2016. február 10.

Erős citromfüves az illata, de hamar elszáll, és könnyen beszívódik. A felkenés után rögtön eltünteti a piros foltokat, és puhább is lesz a bőröm, de ez a hatás csak néhány órán keresztül tart.
Update: Hosszú távon nem lett sem hidratáltabb, sem egyenletesebb a bőröm. Tűzoltásra jó, és nem allergizál, úgyhogy marad a 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 10.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

manióka (vagy tápióka) gyökérgumójából kinyert keményítő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint sűrűséget szabályozó és nyugtató hatású összetevő.

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Kerti sarkantyúka kivonata. A CosIng hivatalos besorolása szerint fertőtlenítő hatású, tonizáló, bőrkondícionáló összetevő. A Wikipédia szerint főleg fertőtlenítőként és antibiotikumként használják, magjait biokrémbe sajtolják.