Best of Beauty 2019

Dr. Hauschka

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 4180 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. július 27.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Vedd meg online: Wellbe, 4180 Ft

Lokálisan kivörösödött, gyulladt, foltos bőrre, pigmenthibákra, pattanásokra, szem alatti karikákra.

Manuka- és teafaolaj, valamint a sokféle gyógynövény kivonatát tartalmazza, ennek következtében a vörös foltokat, tisztátalanságokat nem csak elfedi, hanem hatékonyan gyógyítja is. Dermatológiailag tesztelt készítmény.

Ár: 4180 Ft , Eladó: Wellbe
3 féle színben
vrita90

2017. december 17.

Nagy kedvenc.
Fedese az nem 100%, es csak akkor tart egesz nap ha lepuderezem.
Viszont segit a hegeket szepen begyogyitani, konnyen es gyorsan lehet hasznalni. Keveset hasznalok belole, mert inkabb lassa az ember h van egy par pattanas az arcomon, minthogy elerjem a chokito/snickers hatast..
Nagyon elegedett vagyok vele, most kezdtem a masodik stiftet elhasznalni, kb 3 honapig volt eleg az elso.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Nagy kedvenc.
Fedese az nem 100%, es csak akkor tart egesz nap ha lepuderezem.

Moringa

2017. április 5.

Olyan természetes színt kap a bőröm a kettes árnyalattól mintha nem lenne semmi az arcomon, a bőrhibákat, pattanásokat, hegeket eközben gyógyítja is. :)

Nancika

2016. augusztus 17.

Még régebben használtam, és akkoriban nagyon szerettem. Ma már nem lenne rá szükségem, de akkoriban életet mentett - többször is. Valóban szebb lett utána a bőröm, javított a bőröm állapotán, kellemes volt viselni, és ha ügyeskedtem, nem is volt feltűnő - sőt, kifejezetten szépen el lehetett dolgozni és tette a dolgát: ápolt és eltakart, bár abban egyetétek az előttem szólokkal, hogy azért ahhoz kellett egy kis munka és ügyeskedés.

Arra pedig külön felhívnám a figyelmet, amit a Dr. Hauschka honlapján írnak a termékben lévő pálmaolaj kapcsán:
"A Dr. Hauschka kozmetika készítményeinek előállításánál a pálmaolaj a mennyiségét tekintve alárendelt szerepet játszik, és csupán a 01-03 Javító stiftben fordul elő. Mivel tisztában vagyunk azzal, hogy az Indonéziában vagy Malájziában, nagy ültetvényeken termesztett pálmaolaj milyen ökológiai és szociális problémák forrása, tudatosan úgy határoztunk, hogy Dél-Kelet-Ázsiából nem vásárolunk pálmaolajat. Ehelyett Dél-Amerikából vásárolunk bio-pálmaolajat, amelynek az előállításánál figyelembe veszik a természetet védő termesztés és a környezetvédelem legkülönbözőbb, szigorú előírásait. Amennyiben a pálmaolajat a környezetet nem terhelő módon állítják elő, mint ebben az esetben, akkor nézetünk szerint semmi nem szól ez ellen az értékes alapanyag ellen. Ha további, a pálmaolajra vonatkozó kérdése van, forduljon hozzánk bizalommal."

Egy újabb ok, hogy szerelmesek legyünk ebbe a márkába. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Egy újabb ok, hogy szerelmesek legyünk ebbe a márkába. :)

Floi

2016. április 6.

Nekem sajnos nem vált be. Az illata nagyon ellenséges, amit elviselnék, ha gyógyítaná a pattanásaimat ahogy ígéri, és nem lenne ilyen zsíros hatása a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

sqleila

2016. január 11.

Szerintem ez egy alaptermék. Bio ugye, látványosan jótékony a problémás bőrön, nem szárít, és egészen jól fed, ahhoz képest, hogy bio. Én e nélkül nem megyek sehova :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

hajasbaba

2014. július 2.

Vegyes érzéseim vannak vele. A 2-es árnyalatot rendeltem meg, féltem, hogy túl sötét lesz, mert alapvetően világos bőröm van, de úgy néz ki a legsötétebb 3-as színt kellett volna rendelnem, ez a 2-es túl világos. Nem tetszik, hogy rajtam olyan poros hatása van felkenés után és a fedésével sem vagyok teljesen megelégedve, nekem nem tünteti el a pirosas kicsi pöttyöket sem. Örültem volna ha beválik, mert nem sok natúrkozmetikum között lehet válogatni ma Mo.-on. Legközelebb lehet megpróbálom a legsötétebb árnyalatot, vagy az is lehet, kompromisszumot kötök és nem a natúrok között fogok válogatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

75eperke

2014. május 26.

Problémás, aknés bőrre nagyon jó, nekem szépen fed. Gyógyítja a problémás bőrfelületet, anélkül hogy szárítana, szerintem megéri az árát. Nekem szemem alá is jó, nagyon szépen fed ott is és az orrom is piros foltokban általában oda is kenem, nekem mindenhol megfelel, szintén ebből a márkából a színezett arcápoló krémmel együtt használom, ami egy kicsit sötétebb árnyalat, de még mindig nagyon szépen illeszkedik a bőröm tónusához csak így a korrektor picit világosabb színe elüt. Beruházok majd az eggyel sötétebb korrektora úgy sztem nagyon szép hatást lehetne elérni, de még így se rossz :) Én semmi extra illatot, vagy zavaró szagot nem vettem észre egyiknél se, pedig elég jó a szaglásom. Csak ajánlani tudom, főleg az összetevőket is figyelembe véve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

rikiki25

2014. március 17.

Szerintem ez a korrektor megéri az árát. Elég jól fed, nyugtatja látványosan a bőrt. Mitesszerekre kenem nappalra, szépen fed. A színt érdemes boltban megnézni, és nem webshopból rendelni.
Ha elfogy biztos újraveszem, bár ez vagy egy évig elég.
Én szem alá nem kenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Ha elfogy biztos újraveszem, bár ez vagy egy évig elég.
Én szem alá nem kenném.

Kormios

2012. november 16.

Nem rossz, nem rossz, de nem is csodaszer. Nálam sajnos nem gyógyított semmit. A fedése viszont tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

Laracska

2012. szeptember 21.

Szuper korrektor, csak nagyon gyorsan fogy. Szépen lehet vele dolgozni, megfelelően is fed, nem szárít, de mégis gyógyít. Állagra keménynek mondanám, szem alá nem is tudom használni, arra jobb a folyékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Dipalmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lanolin

manióka (vagy tápióka) gyökérgumójából kinyert keményítő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint sűrűséget szabályozó és nyugtató hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.