Dr. Hauschka

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Wellbe-n 1550 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lozmor, Módosítva: 2011. augusztus 9.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Wellbe, 1550 Ft

Elősegíti a bőr regenerációját, tisztít, finomítja a pórusokat, couperosisnál oldja a torlódásokat, ideges, foltos bőrre nyugtatóan hat. Oldja a bőr megkeményedéseit, hegeit, feszültségmentesíti és aktiválja a nedvességfolyamatokat, a kötőszövet turgorát és tónusát fokozza, hatására a bőr simává, finoman elevenné válik.

Alkalmas mind a regenerációra szoruló, mind pedig a tág pórusú bőr intenzív ápolására. Normalizálja a bőr funkcióit, rugalmasabbá, finomabbá teszi a pórusokat. Ösztönzi a száraz bőr saját aktivitását, tisztítja, megeleveníti a tisztátalan, elszarusodott, sápadt bőrt, nyugtatja az érzékeny, kivörösödésre, allergiás reakciókra hajlamos bőrt, és karbantartja a normál bőr nedvességháztartását.

A napfény által igénybevett bőr napozás utáni ápolására is ideális. Borotválkozás után nappali ápolásként férfiaknak is kiváló. Érzékeny, tisztátlan bőrnél arcolajjal keverve nappali ápolásra is használható.

Ár: 1550 Ft , Eladó: Wellbe
5 ml próba kiszerelés
Ár: 9350 Ft , Eladó: Wellbe
30 ml kiszerelés

Darjeeling

2021. február 19.

Régi kedvencem, bőrprobléma esetén 5 ml-es kiszerelést használok arckrém helyett kb. két héten át márkakozmetikus tanácsára.Ezúttal téli hideg és karácsonyi ételallergia nyomait tüntettem el vele.Remekül regenerál, viszont felkenéskor furcsa sárgás színű, s igen vastag, maszk.Kevés kell belőle, s akkor jobban beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 19.

kissagi19

2021. január 24.

Ismét adtmam egy esélyt neki, de csípte a bőröm. Sajnos nincs több dobása, gyorsan lemostam és levontam a csillagjait.
20.12.13
Pici próba kiszerelésem volt. Fehér, sűrű textúrájú nyers illatú krém.
Simított az arcomon, de valahogy nem volt az igazi. Felkenés után majdnem beszívta, majd szinte egyben kidobta a bőröm. Biztosan nem fogom megvenni nagy kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 24.

20.12.13
Pici próba kiszerelésem volt. Fehér, sűrű textúrájú nyers illatú krém.

mvirag40

Korcsoport: >54
2019. március 7.

Pozitív eredményeket tapasztaltam, jó hatással volt a bőrömre, kellemesen hidratálja, feltölti zsiradékkal a kiszáradt területeket, de a nagyon magas ára miatt még átgondolom, hogy úhravásárolom-e.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 7.

szitakötő

2018. augusztus 3.

Update (2018.08.03.) sajnos el kell vennem két csillagot, a kezdeti lelkesedésem csúnyán letört: a Hauschka termékek teljesen kinyírták az arcomat, ha nem krémeztem folyamatosan, borzasztó állapotban volt. Alcohol Denat. INCI 3. helyén áll, hogyan is siklottam át efölött, amikor megvettem?! Nem akarom ráfogni ezekre a termékekre, de időközben rosacea is előjött nálam. Mindenesetre teljesen dehidratált, ultraérzékeny lett a bőröm az 5 hónapban, amíg Hauschkáztam. Másnak ettől még jó lehet, ezért nem vonok le többet.

2018.03.11.:Nagyon megszerettem ezt a pakolást! Heti 1x használom a Hauschka tisztító maszk után, éjszakára már nem teszek fel a bőrömre pluszban semmit. Úgy használom, ahogy le van írva (20 percig fent hagyom, majd nedves arctisztító kendővel letörlöm). A letörlés előtt finom réteget látok a bőrömön (mintha fehér selyempúderrel kentem volna be), utána pedig simán hidratáltnak érzem. Reggelre érdekes, mert olyan, mintha minden pórusomból nedvesség ülne ki az arcbőrömre, mintha vizes-olajos lenne. Gondolom, ez a természetes tisztulás-kiválasztás. Először ijesztő volt. Nagyon jó puha a bőröm tőle, és szinte szemmel láthatóan mennek össze a pórusaim (bár valahol olvastam, hogy nem képesek összehúzódni, ez csak reklámfogás - passz, nem értek hozzá, de én így látom a tükörben).

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy egyidőben álltam át minden téren a Hauschkára (tisztító, tonik, arcolaj, krém, ampullakúra, maszk), így nem tudom elkülöníteni a bőrállapot-javító hatás valójában melyik termékhez köthető. Valószínűleg így egyben magához a teljes "programhoz". Egyébként évek óta "tiszta" kozmetikumokat használtam (Alverde, Biola, Bioemsan), mindet szerettem, de egy idő után váltani akartam (kísérletező hajlam?). Nem mondom, hogy a Hauschkát fogom életem végéig használni, de per pillanat elvarázsolt, nagyon meg vagyok vele elégedve. Ja, és tényleg időt kell adni átállásnál az új termékeknek, kb. a 3. héten tapasztaltam én is a mélypontot (apró pattanások, húzódás), pedig tényleg nem kőolajos cuccokat használtam előtte. Csodát nem várok tőle, sajnos kevés esélyt látok rá, hogy tökéletes legyen a bőröm, és nyilván a korból adódó ráncaimat sem fogja kiradírozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Nessy

2017. május 7.

Már több kis kiszerelést elhasználtam, és azt kell hogy mondjam ez a kedvenc krémpakolásom! Bemásolhatnám a ide a leírását, tényleg tökéletesen működik. Puhít, nyugtat, összehúzza a pórusokat, csökkenti a kipirosodást. Nagyon-nagyon selymes bababőröm lesz tőle. Hauschka agyagmaszk után használtam főleg, jók együtt, de a Manna Alginit pakolása után is ugyanúgy hatott (sőt, lehet egy kicsit jobban). Nagyon drága, de kell nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

blackspot

2014. november 21.

Akciósan vettem a teljes kiszerelésű terméket, így megérte! Teljes áron nem venném meg, pedig tényleg jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

hajasbaba

2014. augusztus 9.

Ezt a pakolást arckrémként használtam. Nekem nagyon szépen regenerálta a bőrömet. Újravásárolnám, egyedül az ára tart vissza. A 30ml már 8500 Ft.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

rikiki25

2014. június 19.

Egyetértek az előttem szólóval. Jó, de annyira mégse, amennyire drága.. Csodát nem művel a bőrrel. Valóban látványosan hidratálja, simítja, DE különösebb bőrhibákat nem old meg, mint ahogy ígéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

rata.sum

2013. március 23.

A tisztító maszkkal együtt használtam. Jó termék, de sajnos annyira nem, mint amennyire drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 23.

natasa

2012. február 24.

Próba kiszerelést vettem belőle. A bőrt nagyon szépen kisimítja, látványosan szebb lesz. De ez a hatás sajnos elég hamar elillan, csakúgy, mint a többi hasonló pakolásnál, maszknál. Napégésre is jó, próbáltuk. Szépen megnyugtatja a kipirosodott bőrt. Én ezt a pakolást nagyon drágának tartom. 30 ml most olyan 7000 Ft körül van. Annyira azért nem győzött meg, hogy ennyi pénzért vegyek nagy kiszerelést.
Update: Ma epillálás után nagyon viszketett, fájt a bőröm. Volt itthon próbakiszerelés, jól el is használtam majdnem az egészet. A bőrt szinte azonnal megnyugtatta, nagyon jó! Igaz, drága, de próbakiszerelést érdemes tartani otthon. Az biztos nem romlik rá az emberre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 24.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Bentonite 0 0

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.