Best of Beauty 2019

Dr. Hauschka

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Wellbe-n 9350 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lozmor, Módosítva: 2011. augusztus 9.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Wellbe, 1550 Ft

Elősegíti a bőr regenerációját, tisztít, finomítja a pórusokat, couperosisnál oldja a torlódásokat, ideges, foltos bőrre nyugtatóan hat. Oldja a bőr megkeményedéseit, hegeit, feszültségmentesíti és aktiválja a nedvességfolyamatokat, a kötőszövet turgorát és tónusát fokozza, hatására a bőr simává, finoman elevenné válik.

Alkalmas mind a regenerációra szoruló, mind pedig a tág pórusú bőr intenzív ápolására. Normalizálja a bőr funkcióit, rugalmasabbá, finomabbá teszi a pórusokat. Ösztönzi a száraz bőr saját aktivitását, tisztítja, megeleveníti a tisztátalan, elszarusodott, sápadt bőrt, nyugtatja az érzékeny, kivörösödésre, allergiás reakciókra hajlamos bőrt, és karbantartja a normál bőr nedvességháztartását.

A napfény által igénybevett bőr napozás utáni ápolására is ideális. Borotválkozás után nappali ápolásként férfiaknak is kiváló. Érzékeny, tisztátlan bőrnél arcolajjal keverve nappali ápolásra is használható.

Ár: 1550 Ft , Eladó: Wellbe
5 ml próba kiszerelés
Ár: 9350 Ft , Eladó: Wellbe
30 ml kiszerelés
mvirag40

Korcsoport: >54
2019. március 7.

Pozitív eredményeket tapasztaltam, jó hatással volt a bőrömre, kellemesen hidratálja, feltölti zsiradékkal a kiszáradt területeket, de a nagyon magas ára miatt még átgondolom, hogy úhravásárolom-e.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 7.

szitakötő

2018. augusztus 3.

Update (2018.08.03.) sajnos el kell vennem két csillagot, a kezdeti lelkesedésem csúnyán letört: a Hauschka termékek teljesen kinyírták az arcomat, ha nem krémeztem folyamatosan, borzasztó állapotban volt. Alcohol Denat. INCI 3. helyén áll, hogyan is siklottam át efölött, amikor megvettem?! Nem akarom ráfogni ezekre a termékekre, de időközben rosacea is előjött nálam. Mindenesetre teljesen dehidratált, ultraérzékeny lett a bőröm az 5 hónapban, amíg Hauschkáztam. Másnak ettől még jó lehet, ezért nem vonok le többet.

2018.03.11.:Nagyon megszerettem ezt a pakolást! Heti 1x használom a Hauschka tisztító maszk után, éjszakára már nem teszek fel a bőrömre pluszban semmit. Úgy használom, ahogy le van írva (20 percig fent hagyom, majd nedves arctisztító kendővel letörlöm). A letörlés előtt finom réteget látok a bőrömön (mintha fehér selyempúderrel kentem volna be), utána pedig simán hidratáltnak érzem. Reggelre érdekes, mert olyan, mintha minden pórusomból nedvesség ülne ki az arcbőrömre, mintha vizes-olajos lenne. Gondolom, ez a természetes tisztulás-kiválasztás. Először ijesztő volt. Nagyon jó puha a bőröm tőle, és szinte szemmel láthatóan mennek össze a pórusaim (bár valahol olvastam, hogy nem képesek összehúzódni, ez csak reklámfogás - passz, nem értek hozzá, de én így látom a tükörben).

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy egyidőben álltam át minden téren a Hauschkára (tisztító, tonik, arcolaj, krém, ampullakúra, maszk), így nem tudom elkülöníteni a bőrállapot-javító hatás valójában melyik termékhez köthető. Valószínűleg így egyben magához a teljes "programhoz". Egyébként évek óta "tiszta" kozmetikumokat használtam (Alverde, Biola, Bioemsan), mindet szerettem, de egy idő után váltani akartam (kísérletező hajlam?). Nem mondom, hogy a Hauschkát fogom életem végéig használni, de per pillanat elvarázsolt, nagyon meg vagyok vele elégedve. Ja, és tényleg időt kell adni átállásnál az új termékeknek, kb. a 3. héten tapasztaltam én is a mélypontot (apró pattanások, húzódás), pedig tényleg nem kőolajos cuccokat használtam előtte. Csodát nem várok tőle, sajnos kevés esélyt látok rá, hogy tökéletes legyen a bőröm, és nyilván a korból adódó ráncaimat sem fogja kiradírozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Nessy

2017. május 7.

Már több kis kiszerelést elhasználtam, és azt kell hogy mondjam ez a kedvenc krémpakolásom! Bemásolhatnám a ide a leírását, tényleg tökéletesen működik. Puhít, nyugtat, összehúzza a pórusokat, csökkenti a kipirosodást. Nagyon-nagyon selymes bababőröm lesz tőle. Hauschka agyagmaszk után használtam főleg, jók együtt, de a Manna Alginit pakolása után is ugyanúgy hatott (sőt, lehet egy kicsit jobban). Nagyon drága, de kell nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

blackspot

2014. november 21.

Akciósan vettem a teljes kiszerelésű terméket, így megérte! Teljes áron nem venném meg, pedig tényleg jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

hajasbaba

2014. augusztus 9.

Ezt a pakolást arckrémként használtam. Nekem nagyon szépen regenerálta a bőrömet. Újravásárolnám, egyedül az ára tart vissza. A 30ml már 8500 Ft.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

rikiki25

2014. június 19.

Egyetértek az előttem szólóval. Jó, de annyira mégse, amennyire drága.. Csodát nem művel a bőrrel. Valóban látványosan hidratálja, simítja, DE különösebb bőrhibákat nem old meg, mint ahogy ígéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

rata.sum

2013. március 23.

A tisztító maszkkal együtt használtam. Jó termék, de sajnos annyira nem, mint amennyire drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 23.

natasa

2012. február 24.

Próba kiszerelést vettem belőle. A bőrt nagyon szépen kisimítja, látványosan szebb lesz. De ez a hatás sajnos elég hamar elillan, csakúgy, mint a többi hasonló pakolásnál, maszknál. Napégésre is jó, próbáltuk. Szépen megnyugtatja a kipirosodott bőrt. Én ezt a pakolást nagyon drágának tartom. 30 ml most olyan 7000 Ft körül van. Annyira azért nem győzött meg, hogy ennyi pénzért vegyek nagy kiszerelést.
Update: Ma epillálás után nagyon viszketett, fájt a bőröm. Volt itthon próbakiszerelés, jól el is használtam majdnem az egészet. A bőrt szinte azonnal megnyugtatta, nagyon jó! Igaz, drága, de próbakiszerelést érdemes tartani otthon. Az biztos nem romlik rá az emberre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 24.

Ayla

2011. december 10.

Szintén a próbakiszerelést használom, de már újravettem(szintén a pici változatát, mert én csak gyantázás után, pattanásokra, napégésre és begyulladt körömágyra/piercingekre használom). Ilyen tekintetben nagyszerű krém, már másnapra leviszi a gyulladást, illetve ha gyantázás/epilálás után használom, akkor a szőrtüszőim nem gyulladnak be. Rendkívül kiadós, mivel nagyon kevés kell belőle. Szerintem maximálisan megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 10.

lozmor

2011. augusztus 31.

Szintén próbakiszerelésekkel éltem csak. Kozmetikus javaslatára pattanás utáni foltokra használtam, elvileg arra is jó. Három kis tubus nem hozott semmilyen eredményt, persze nyilván hosszabb idő és több krém kellett volna, hogy látszódjon valami, de túl drága ahhoz képest amennyire hatásos. Igazából az összes Hauschkás ápolótermékkel így vagyok, csak a dekorkozmetikumai tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 31.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Bentonite 0 0

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Zöld színanyag.