Dr. Hauschka

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 4070 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Wellbe, 4070 Ft

• A balzsamos Dr. HauschkaRózsa dezodor megbízhatóan hatékony és szelíden bánik a bőrrel.
  • A krémes állagú Rózsadezodor receptúrájában finoman egymásra hangolt, dezodoráló ás ápoló hatású alkotórészek párosulnak.
  • A rózsavíz például elegáns, finom illatot ajándékoz, míg a palástfű kivonata segíti a nedvességfolyamatokkíméletes szabályozását.
  • Az értékes jojobaolaj éterikus rózsaolajjal társulva a bőr igazán különleges ápolásátteszi lehetővé.
  • Az alkoholban szegény golyós dezodor nagyon jó a normál és az érzékeny bőrállapotúak számára is.
  • Harmonizáló hatású, nem tartalmaz pórus összehúzó alumínium sókat, és nem hagy foltot a ruházaton.

Ár: 4070 Ft , Eladó: Wellbe
CBlue

2016. június 22.

Egy idoben elhasznaltam belole nehanyat. Hatasa es illata jo volt, de nem lett a kedvencem. Van tobb olyan deo is a piacon, amely mindezt tudja es szinten bio es nem ennyire draga. Ugyanez a velemenyem a zsalyas deojukrol is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

jucika

2016. április 23.

Az illata mesés rózsás illatú, hosszantartó, de a hatás sajnos nem egy Rexona, viszont a természetes dezodorok között a legjobb hatású. Véleményem szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

natasa

2015. október 29.

Korábban is használtam a régebbi változatot, az nem igazán jött be. De megváltoztatták az összetevőket, és ezt most újra kipróbáltam. Nagyon szépek az összetevők, és ez azt is jelenti, hogy nincsenek benne agresszív alumíniumsók, így nem voltak illúzióim, hogy 24 órás védelem lesz vagy hasonló. A leírás nem is ígér ilyesmit, mégis megvettem.
De kellemesen csalódtam. Még nyáron vettem, nem használtam rendszeresen. Nyáron többször kellett kenni, de most ebben az időben simán bírja. De nyáron is tök jól semlegesítette a szagokat, de a biztonság kedvéért még kenegettem.
Kellemes az illata, tipikus Hauschka-rózsa illat, de ez az illat elég megosztó egyébként. Nekem tetszik, a ruhámon is megmarad egy kicsit. Legközelebb a zsályásat fogom próbálni, arra is kíváncsi vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 29.

manióka (vagy tápióka) gyökérgumójából kinyert keményítő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint sűrűséget szabályozó és nyugtató hatású összetevő.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.