Dr. Hauschka

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: molnar.ami, Módosítva: 2015. augusztus 30.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok

Bőrállapot:
Minden bőr, de különösen a nagyon érzékeny bőr számára alkalmas.

Célcsoport:
Finom, könnyű illata (a rózsabalzsamhoz igazodik) különösen a nők körében teszi kedveltté.

Fontos alkotóelemek:
Zsálya, Neem (Melia azadirachta), Cink-ricinoleat, Természetes éterikus olajok

Hatása:
 A normál izzadság-kiválasztás akadályozása nélkül dezodorál (a cinkricinoleat mint “szagkioltó” segítségével) - megőrzi a természetes bőrflórát, ápol, és különösen alkalmas érzékeny bőrűeknek (pl. szőrtelenítés után).

Sajátosság:
Természetes dezodor, ami huzamos használat esetén sem terheli a hőorganizmust és a természetes bőrflórát - megbízhatóan megköti a kellemetlen izzadságszagot, és érzékeny bőrűek is - huzamosan - probléma nélkül használhatják - nyúlszapuka kivonatot tartalmaz, ezért a nagyon érzékeny bőrt megnyugtatja, erősíti és ápolja.

TMira

2018. október 20.

A Blueberry stiftes dezodor mellett ez a másik nagy kedvencem. Nyáron csak ezt szoktam használni, nagyon bevállt. Ahogy elfogy, rögtön újra vásárolom.
Illata, állaga, és hogy alumínium mentes, tökéletes választás. Egyszer-kétszer újra szoktam kenni a nap folyamán, mert eléggé izzadós vagyok.
Ugyanennek a márkának használtam a zsályás változatát is, de nekem ő lett a nyerő, a finom rózsás illata miatt. Maximális pontot adok rá, mert eddig még nem találtam nála jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

szitakötő

2018. március 11.

Téli időszakban kezdtem el használni, nem tudom, nyáron a melegben vajon ugyanilyen jól fog-e teljesíteni. Korábban BlueBerry krémdezodort használtam, imádtam, de a második doboznál nem bírta tovább a bőröm a szódabikarbónát, bepirosodott, kimaródott. Ez a rózsaszirom golyós dezodor nagyon gyengéd a bőrömhöz, az illatát csak pár percig érzem (bár akkor nagyon intenzívnek tűnik). Jelenleg reggelente 1x használnom, és a meleg mhelyi iroda ellenére sem érzem magam büdösnek, bár azt észlelem, hogy minimálisan izzadok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

Nancika

2016. július 25.

Szerettem ezt a dezodort, meg nem is. Én szeretem az illatát, az állagát, sőt még azt is, hogy más bio és/vagy aluminium mentes termékekhez képest tényleg jobban hat, de nem szerettem benne, hogy egy idő után azért ez sem hatott. Higiéniai szempontból pedig nem szerettem/mertem újrakenni, mert mégiscsak golyós deo... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

hajasbaba

2014. augusztus 17.

Elég erős, tipikus "hauschkás" illata van, ami nekem kifejezetten tetszik, mert nagy szerelmese vagyok a rózsának. Nem folyik, nem ragad, nem hagy foltot és nem kell napközben sem újrakenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

rikiki25

2014. június 19.

Meg vagyok vele elégedve. Több bio deot próbáltam már, de ez a legjobbak között van. Ehhez képest az alverdes , terra naturis semmit nem ér.
Nekem az illatával sincs bajom. Mivel alumínium mentes, így nem gátolja az izzadást, viszont én nem büdösödök tőle. Egy nap kétszer kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

rata.sum

2013. augusztus 16.

Szeretek több Hauschka terméket is, valamint rózsaillat-rajongó vagyok. De ez... 500 méterről szél ellenében kiüti a vérmedvét, olyan szaga van. Elnézést kérek attól, aki szereti. :o Ilyen bűzös terméket... elképesztő. ;(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

scorpionqueen

2013. június 6.

Legszívesebben mínuszt adnék neki. Rajtam egyszerűen olyan büdös volt, úgy éreztem magam, mintha napok óta nem fürödtem volna. Az izzadásgátló hatása szóra sem érdemes, nekem nem gátolt semmit, napi többszöri felvitel esetén sem.

@misoko: ha még itt vagy, nemrég a Vicyh-t pihentetni akartam, megkérdeztem a gyógyszerészt, hogy mit ajánl. Egy Payot terméket ajánlott, azt mondta, ha nem válik be legalább úgy, mint a Vichy, visszaadja az árát. És igaza volt! Ha be tudod szerezni, próbáld ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 6.

Avicky

2013. június 6.

3 éve vettem két Hauschka dezodort. Bár ne tettem volna!
Büdösebb lettem tőlük, mintha a maratont futottam volna le oda-vissza és plusz egy hétig nem tisztálkodom. Az áruk miatt tartogattam a fürdőszoba szekrényemben egészen a múlt hétig, míg végre egy irántuk érzett utolsó hányinger megkísértésével kidobtam őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 6.

3 éve vettem két Hauschka dezodort. Bár ne tettem volna!

Valleypond

2013. május 11.

Nekem kimondottan tetszik az illata, napi kétszeri használattal és egy csipetnyi szódabikarbónával a hatása is jó. Nemrég kipróbáltam a zsályás változatot, egy leheletnyivel jobb az izzadsággátló hatása, így áttértem arra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

Judiit

2012. január 15.

Elindultam, hogy majd bio deót veszek. Megszimatoltam és feladtam. Borzalmasan erős és büdös rózsa, de nem a szolid fajtából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 15.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Bentonite 0 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).