Dr. Hauschka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2016. december 23.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online

smani8710

2018. április 17.

Egyszerűen imádtam! Akkoriban amikor használtam kettő féle árnyalatot is vettem belőle. Sajnos elfogyott és azóta megváltozott a csomagolás. Egy baj van vele, hogy kis városokban nem lehet hozzájutni, próba nélkül meg nem lehet színt rendelni. Kár, hogy ennyire zárt rendszerben árul a Dr. Hauschka. Emiatt -1 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Nancika

2016. június 22.

Még régebben használtam ezt a terméket, amikor még szorsan összefüggöt minden sminkválasztásom (az amúgy kozmetikus) anyukám véleményével (bár ma is kikérem minden kozmetikai kérdésben a véleményét). Mivel Dr. Hauschka arckezeléseket is csinált (nekem is, igen sűrűn), meg aktívan használta a termékeket, így evidens volt, hogy kipróbálom én is az alapozóját és egyéb sminkjeit. Így használgattam egy párszor ezt a terméket is. Ha jól emlékszem, legalább 3-4 alkalommal újra is vettem. Akkoriban kamasz voltam még, és gyönyörűen segített a kamaszos pattanások eltűntetésében (mind az alapozó, mind pedig az, hogy anyukámnál igen sűrűn megfordultam egy-egy Dr. Hauschka kezelés erejéig), illetve akkoriban váltottam vegetáriánus életmódra, és az is igencsak helyrepofozta a bőröm. De szerintem ezek mellett komoly szerepe volt annak is, hogy ezt az alapozót használtam már az egyszerűbb termékek helyett. Az árnyalata számomra tökéletes volt, még a fedése is megfelelő volt (a márka saját korrektorával, javítóival és minden egyéb termékével együtt), pedig mint írtam, elég problémás volt akkoriban a bőröm. Engem meggyőzött. Igazából most, a vélemény írása közben gondolkozom azon, hogy vajon miért váltottam más termékekre, és miért nem próbálom újra ezt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

hajasbaba

2015. február 28.

A fedése inkább hasonlít egy színezett hidratálóhoz, mint egy gyenge fedésű alapozóhoz. Engem nem szárított, és nem is zsírosított. Viszont a színskálával nem voltam kibékülve, a 00-ás túl világos volt, a 01-es viszont már sötét. Egyébként már megváltozott mind a csomagolása, mind a beltartalma. Már fekete tubussal lehet kapni, és az összetétele is más lett, valamint a színskála is. Remélem így már megtalálom a nekem való színt, mert azon kívül semmi bajom nem volt vele, remélem az új összetétele miatt sem lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

belsebaby

2015. január 8.

A fedése tényleg nem túl erős, de én pont ezért rendeltem meg, nem szeretem a maszkhatást. Az összetevői tényleg nagyon jók, leszámítva az alkoholt... Az én kombinált bőrömet nagyon kiszárította az egyébként is szárazabb területeken. Úgyhogy ha érdekel valakit egy alig használt 01-es árnyalat, készséggel állok a rendelkezésére. :) (00-ás árnyalatból is van egy tubussal, de annak kb. a felét elhasználtam, mire rájöttem, hogy ez okozza a szárazságot.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

zsooofi

2014. december 6.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Az illata igazi Dr. Hauschkás illat, a textúrája pedig egy jó minőségű high end-es alapozóéra hasonlít, talán egy icipicit folyósabb az állaga, de nem biztos. Nekem a 00 árnyalat van belőle, ami tökéletesen egybeolvad a bőröm színével. Csináltam összehasonlítást egy high end-es alapozóval és az az igazság, hogy ugyanúgy teljesítettek. Nagyon szépen kiegyenlíti a bőrt és sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

kkata

2014. szeptember 28.

Nekem nagyon sűrű a szilikon hiánya miatt, olyan érzés, mintha rászáradna az arcomra, a szaga pedig egyszerűen taszít. Nekem a 02-es árnyalat van meg, a rendelésnél fogalmam sem volt, hogy ez felér egy megszokott 4-es árnyalattal. Emellett tele van olajokkal, ami miatt fénylik az arcom, tehát inkább száraz bőrűeknek megfelelő, szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

emagdi

2014. június 9.

Számomra a tökéletes alapozó. Az igaz, amit korábban is írtak, hogy nincs túl erős fedése, inkább egy BB krémre hasonlít. Viszont akinek ez elég, annak ez egy kiváló termék, nem tömíti el a pórusokat, nem érzem a bőrömön, nem zsírosítja a bőröm (kombinált típusú böröm van), nem ül bele a bőrredőkbe a nap végén sem, természetes, nincs maszkhatása.
Nyárra szerintem tökéletes, gondolom a melegben más sem igazán tud elviselni a bőrén vastagabb réteget :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 9.

Ба́ба-Яга́

2013. október 17.

Én a 00 árnyalattal próbálkoztam. A fedését illetőleg nem ért meglepetés, a termék leírásában sem hitegetnek. Az állaga nagyon folyós, lehet később besűrűsödik. Maximum a feléig sikerült elhasználnom, mert az arc teljes felületében elzsírosított, a problémás részeken pedig mitesszereket hozott elő az első pár alkalom után rendszeresen. Drága próba volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 17.

kittyleo

2013. szeptember 23.

Egy hete vettem, 5500ért, bioboltban. Szerintem teljesen olyan, mint egy BB krém, erős túlzás rá azt a szót használni, hogy alapozó. Az összetevői miatt vettem meg, de sajnos önmagában nem lesz elég, mivel nagyon gyenge a fedése, ha reggel felkenem délután már nem is látszik. Állaga nekem kicsit sűrű, hamar megszárad, gyorsan kell vele dolgozni, és több rétegben szoktam felkenni, hogy valamit érjen is. Illatával nekem nincs bajom, ár és a fedés miatt 2 csillag mínusz, lehet újraveszem majd az összetevői miatt, de tuti veszek mellé egy másik alapozót, ami rendesen fed is ha épp nem makulátlan az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

rikiki25

2013. február 16.

Nagyon jó ez az alapozó. Az állaga jó, könnyű felkenni. Nekem nagyon tetszik az illata is. Fedése szerintem közepesen erős.Kisebb bőrhibákat jól elfed és az egy kis színt a bőrnek. Hegek és komolyabb pattik elfedésére nem ez való. Az összetétele nagyon jó. Pár napja használom, örülök, hogy megvettem.Kicsit drágálltam, de remélem sokáig elég lesz egy tubus. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

Rózsavirágból előállított viasz. A CosIng besorolás szerint maszkoló (nem kívánt ízt, illatot semlegesítő) segédanyag. A Dr. Hauschka honlapja szerint viszont a rózsaviasz egy könnyű, légáteresztő réteget képez a bőrön, mely így védi a bőrt a káros külső hatások ellen.

Bentonite 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.