Dr. Hauschka

Ár:   3350 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 3685 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 11.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Wellbe, 3685 Ft

Természetes dezodor, amely huzamos használat esetén sem terheli a hőorganizmust és a természetes bőrflórát. Megbízhatóan megköti a kellemetlen izzadságszagot, és érzékeny bőrűek is – huzamosan – probléma nélkül használhatják. Kökénykivonata révén frissíti, ápolja a bőrt.

Ár: 3685 Ft , Eladó: Wellbe
uKitti

2017. november 10.

Én a zsálya-mentás változatot használom kb. 1,5 éve. Előtte próbáltam más márka natur, bio termékeit, azokat vagy nem, vagy pár hónapig tudtam használni. Ez nekem nagyon bevált, teljesen elégedett vagyok. Talán egy kicsit gyorsan fogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 10.

Nessy

2017. május 10.

Ősszel vettem, szóval nem kellett neki igazán meleg napokkal megküzdenie, mégis cserben hagyott.
Nem lettem túlzottan büdös, de olyan volt, mintha semmit sem használtam volna, mindemellett fehér foltokat is hagyott maga után.
Az illata kellemes, nekem kifejezetten tetszett a friss, citrusos aroma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Az illata kellemes, nekem kifejezetten tetszett a friss, citrusos aroma.

CBlue

2016. június 22.

Egy idoben elhasznaltam belole nehanyat. Hatasa es illata jo volt, de nem lett a kedvencem. Van tobb olyan deo is a piacon, amely mindezt tudja es szinten bio es nem ennyire draga. Ugyanez a velemenyem a rozsas deojukrol is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

tamarat9

2016. május 8.

Bár az illata nem a legjobb, a hatása annál inkább!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 8.

Bár az illata nem a legjobb, a hatása annál inkább!

nnneee

2015. november 20.

Megdöbbentem, mikor megláttam, hogy milyen jó értékeléseket kapott eddig. Őszintén nem értem, hogy nálam miért nem működött. Tavasszal használtam, mikor sok dolga nem is lett volna. Olyan szinten büdös lettem a használatakor, amit én nem is gondoltam volna, hogy egy nő ilyen szagokra is képes. Kb. egy hétig próbáltam és a kukában végezte a 4000,- ft-os termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

hajasbaba

2015. szeptember 20.

Én az új zyályás-mentásat használom. Az illata nagyon kellemes, friss és egész nap tart. Több éve keresem a tökéletes bio dezodort, megtaláltam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Ancsi81

2015. július 14.

Nagyon kellemes az illata, elég tartós is. Szerintem nyárra jobb, mint a rózsás változat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 14.

Lindi81

2015. március 22.

Szeretem ezt a deót! Szerintem megbízható. Én ugyan nem vagyok nagyon izzadós, de csak ajánlani tudom. Kellemes az illata is, nem túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.

blackspot

2014. november 21.

Nagyon szerettem, ezt használtam, mielőtt elkezdtem volna magam készíteni a deóimat! :) Néha én is használtam mellé szódabikarbónát. A bizonyos napokon, vagy a nyári melegben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

rikiki25

2014. május 2.

Legjobb bio deo ez és a hauschka rózsás. Drága, de hatásos és ez legalább alumínium mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Bentonite 0 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).