KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dr. Konopka's

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Dr. Konopka 54. számú speciális gyógynövény-eszenciáját tartalmazza. Segít eltávolítani az elhalt hámsejteket, és gyengéden tisztítja és megújítja a bőrfelszínt. A gyömbér- és zsályakivonat kombinációjának tonizáló és frissítő hatása van, kisimítja és rugalmassá teszi a bőrt.

BDIH minősítésű natúrkozmetikum. Vegán.

lizatohati

2018. november 20.

Nagyon szeretem!!!gyengeden radíroz,extra puha utána a bőröm, heti 1xhasználom aha/bha hámlasztás mellett!

lizatohati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

ticske

2018. november 18.

Euro Familyben tűnt fel az aranyos csomagolása és egyből utánanéztem itt az oldalon. A jó vélemények alapján meg is vettem és csatlakoznom kell az előttem szólókhoz, nekem is nagyon tetszik. Heti egyszer használom, nem igazán érzem a melegytő hatását, de a finom szemcsék finoman radírozzák a bőrömet, puha lesz az arcom.

ticske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

bernadettu

2018. november 5.

Mielőtt az arcomra kenném, kipróbáltam a kézfejemen és nagyon puhává tette a kezem. És tényleg nagyon keveset nyomtam ki belőle, sokáig jó lesz, megéri az árát.

Pár hónapja használom a terméket heti 1x és szeretem is, de volt olyan hét amikor elfelejtettem/ nem jutott rá idő, hogy használjam és nem romlott a bőröm állapota, valamint semmi változást nem tapasztaltam abban az időszakban sem, amikor minden héten heti 1x használtam. Nem hiszem, hogy újra venném ezt a változatot.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Wandus

2018. október 20.

Finom, de sokszemcsés arcradír, kellemes illattal. Puha érzetet hagy, de az én bőröm igényel utána egy kis arckrémet. A kiszerelés rendkívül gazdaságos.

Wandus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

szandi08

(!)
2018. október 15.

Tesztelésre kaptam. Mivel apróbb szemcsék vannak benne, kíméletesebben radíroz, mint bármelyik másik radírozó. Puha érzést hagy maga után, az illata kellemes.
Adok neki öt csillagot, de nem mondanám csodaterméknek.

szandi08
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

Adok neki öt csillagot, de nem mondanám csodaterméknek.

candy28

2018. október 7.

Nagyon jó kis termék. Könnyű átradírozni az arcot vele. Az utóhatás: bársonyosan puha bőr :) Ennyire puha még egy arcradírtól sem lett a bőröm. Az előző hozzászólókkal szemben én igenis érzek illatot. Gyógynövényes, gyömbéres visszafogott illatot érzek és nagyon kellemes. Jó nagy a kiszerelés, így elég lesz még egy darabig. Összességében elégedett vagyok a termékkel.

candy28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

szmarti

(!)
2018. október 1.

Tesztelésre kaptam a terméket. Nagyon elégedett vagyok vele, szerintem pont jó a szemcsék mérete, ha nagyobb lenne már irritáló lenne.
szépen nyugtatja a bőrt és lehúzza a pattanásokat. Nem irritálja a bőrt, ha elfogy biztos hogy újra veszem, bár erre nem kerül egyhamar sor mert elég sokáig elég még. Az arcápoló krémével együtt pedig nagyon jó hatása van.

szmarti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

DoriBal

2018. szeptember 23.

Nem sok reményt fűztem hozzá, mert én a nagy szemcsés bőrradírokat részesítem előnyben, de pozitívan csalódtam benne. Az apró szemecskék teszik a dolgukat, az összetétele miatt pedig hihetetlen tiszta és hidratált marad utána a bőröm. Egészségesen olajos érzést hagy maga után. Mindennapi használatra tökéletes, szeretem nagyon.

DoriBal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

DoraDe

2018. szeptember 7.

Egyelőre nagyon bejön, nem szárítja a bőröm, nem sértik fel a szemcsék az arcomat. Utána szép puha lesz az arcom :) Egy kis hidratáló krém azért elfér (most épp az szintén dr konopka, a sárga krém), de így perfekt.

DoraDe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

nagynomy

2018. szeptember 4.

Kíváncsian vártam a hatását, pár hete használom, kb. 4-5 naponta. A homlokomon maradt a zsírosság, de szépen letisztítja az arcomat egyébként. Nem szárította ki azon a részen az arcomat más termékekkel ellentétben ahol normál a bőröm. Tetszenek a szemcsék benne, jól kezelhető.

nagynomy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Antioxidánsok: Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Coco-Caprylate / Caprate, Glyceryl Stearate, Caprylic / Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Polyglyceryl-5 Oleate, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate
Tisztítószerek: Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Sodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Limonene
Színezékek: Chromium Oxide Greens / CI 77288
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

További info az összetevőről a KM-blogon >>

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.