Dr. Konopka's

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 19.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Dr. Konopka 54. számú speciális bio gyógynövény-eszenciáját tartalmazza. A vitaminok és ásványi anyagok elősegítik a bőr táplálását, helyreállítják, puhítják és bársonyosabbá teszik az arcbőrt. A bio cickafark-kivonat megelőzi a kiszáradást és az irritációt, ápolt és ragyogó bőrt biztosít.

BDIH minősítésű natúrkozmetikum. Vegán.

Mandarindream

2019. április 23.

Annyit tud, mint az ára. Illetve bocs, még annyit sem! Símán kenterbe veri egy szimpla, százéves kis Nivea krém. Először is büdös. Ja, van benne némi citromfű, de masszívan átüt rajta a halolaj szag. Olyan, mintha valami citromos olajban eltett szardíniát kennék magamra. A hatása is kb. ennyi. Ha nincs túl meleg, vagy minimális mozgást végzek, akkor marad fennt. De, ha nem, egyből izzadom lefele. És nem kicsit...Gusztustalan, ahogy folyik le rólam az utcán. Igénytelenül összedobott külső, pont híven tükrözi a belsejét. Néha bedőlők ennek "húú, de natúr cucc" dumának. Eddig még egy sem vált be. Büdös, olcsós kencék. Szerintem ilyet az orosz piacon is kap, akinek ez az "igénye". Fele áron...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 23.

Missy22

2019. április 9.

Nagyon kevés is elég belőle és valójában egy könnyű krém, még ha első látásra nem is tűnik annak. Szeretem, mert jól hidratál (de azért csodákat nem kell tőle várni), nekem viszont az illata túl erős és mű, a parfümöt igazán kihagyhatnák belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

pollynora

2019. március 22.

Ez a krém mérföldekkel jobb, mint amiről álmodni is mertem. Előtte az Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA-t használtam, nem is 1 flakonnal, pedig éreztem, hogy nem elég. Bár zsíros a bőrőm, valahogy akármennyit kentem rá nem volt elég. Beszívta meg mattította, de volt mindig egy kis hiányérzetem. Nade ez! Tényleg zsírosnak hat elsőre az állaga, de egyrészt rettentően kevés kell belőle, másrészt pedig elég hamar felszívódik, és semmilyen zsíros érzetet nem hagy maga után, viszont cserébe megvan benne az a plusz nem tudom mi, ami az Ordinaryből hiányzott. Bár én használok előtte reggel-este szérumot is, de azokkal is teljesen jól működik. Maximális 5*!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

biondi

2018. november 30.

Röviden: Elsőre zsírosnak tűnik, de mégis könnyű krém, mert nagyon jól beszívódik, egész nap matt, és az alapozót is nagyon jól megtartja. Nyárra szerintem tökéletes, de télre picit kevés, így szeretnék keresni alá valami erősebb hidratáló szérumot vagy esszenciát, esetleg egy másik Konopka arckrémet. Összességében imádom! :)

Hosszan: Nagyon sokáig kerestem tökéletes arckrémet télre, a kombinált bőrömre, amitől nem pattog ki, és nem érzékeny rá. Emellett én a The Body Shop Mattító, teafaolajos-agyagos alapozóját használom, ami kissé szárít hideg időben, de nagyon szépen leviszi a gyulladásokat, tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz, így inkább ehhez alkalmazkodjon az arckrémem, mint fordítva. Szeretem ezt az arckrémet, mert az illata fenomenális (citromos-füves, természetes), ha smink nélkül használom, akár estére akár nappalra, nagyon szép bőrképet eredményez, nagyon puha és ápolt a bőröm, nem csillog, de egészségesnek néz ki, nagyon jól felszívódik. Az előbb említett alapozóval viszont túlságosan szárító a kombó, így vagy egy másik Konpka arckrémet, vagy egy szérumot/esszenciát fogok alátenni. Mellkasra és nyakra is tökéletes. Igazából ez az első, ennyire természetes arckrémem, így biztosan fogok még próbálgatni, de meg vagyok elégedve összességében a krémmel. :) (p.s. Ha valaki tud ajánlani valami jó kis - lehetőség szerint természetes alapú, akár vegán - szérumot vagy esszenciát erre a célra, az szóljon!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Wandus

2018. október 20.

Jó kis krém, kellemes az illata, könnyű állaga van. Ennek ellenére nekem hideg időben vált be, nyáron túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

19zsofia90

2018. március 31.

citromfű illata van
este használom, bár viszonylag gyorsan beszívódik
teszi a dolgát, de nem varázsszer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

citromfű illata van
este használom, bár viszonylag gyorsan beszívódik
teszi a dolgát, de nem varázsszer

AmberGrace

2018. március 12.

Nemrég találtam csak rá, kb egy hete használom. Első alkalommal hogy kipróbáltam meglepett, hogy milyen kevés kell belőle, és milyen könnyen beszívódik, de az igazi meglepetés csak reggel várt rám, soha nem volt olyan szép még az arcom, mint ettől a krémtől. Puha, kipihent, ragyogó, a bőrhibák kevésbé látszódnak, hidratált. Az illata meg az ára is nagyon jó. Imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Széncinke

2018. február 24.

Úgy érzem megtaláltam a kedvenc krémem. Most már kombinált a bőrtípusom. (télen néha vízhiányos). Megfelelően hidratál, nem zsírosít, nem okoz ragyát, ha éppen volt-egy kettő az arcomon, gyorsabban megszűnt. Sokkal egyenletesebb a bőrképem, mióta használom. Irritációt számomra nem okozott. Az ára is igazán kedvező, főleg, hogy natúr és vegán termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Viki

2018. február 1.

Pár hete kerestem új arckrémet, és erre esett a választásom. Elsőre nehéz krémnek tűnik, de felkenve nem zsirosit, nem fénylik töle az arcom. Gyorsan beszivódik. Utána pihe-puhaság marad :) Mattít és mintha egységesebb arcbőrt varázsolna. Jól hidratál, zsiros börre kiváló. Számomra vetekszik sok drágább arckrémmel.
Köszönöm Konopka's:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 1.

Köszönöm Konopka's:)

Kitti66

2017. december 29.

Az első arckrém, amit elvisel a zsíros bőröm. Tényleg nyugtatja az arcomat, csökkenti a pirosságot. Vásárlás óta napi használatban van, imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Antioxidánsok: Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Coco-Caprylate / Caprate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Caprylic / Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Polyglyceryl-5 Oleate, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate
Tisztítószerek: Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Sodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citral, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

További info az összetevőről a KM-blogon >>

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.