Dr. Konopka's

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók

Száraz, sérült hajra - Dr. Konopka különleges növényi eredetű, 52. számú bio olajával és mocsári hamvas szeder kivonattal. Védi és ápolja a száraz, sérült hajat, segít visszaadni annak természetes fényét és rugalmasságát.

BDIH minősítésű natúrkozmetikum. Vegán.

Wattsy

2019. július 12.

Nem tudom hogy csinálja de ha ezt fent hagyom kb 30 percig, egy hétig nem kell hajat mosnom ha nem akarok. Puha lesz tőle a hajam (hosszú és vékonyszálú) és rendesebben viselkedő. Mindenképp újravevős, nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

kisko

2019. június 22.

Ugyanezt tapasztaltam, mint az elöttem szólók, vékony szálú hajra tökéletes, puha de nem lapos az eredmény, nem zsírosodik másnapra a haj. Ilyen nem szokott nálam elöfordulni, de ahogy elfogyott szaladtam újravenni. A világosítást néha látom, néha nem, ebben nem vagyok biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

pavac

2018. október 14.

Beszereztem egyet, megmentőként hat eddig. Kellemes 'épphogy' illatú, a hajam nekem is világosabb valahogy utána, selymes, puha tincsek, nem nehezül el a hajam. Tesztelés alatt, eddig nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Scara

2018. július 20.

A hozzá tartozó sampon után próbáltam és nagyon tetszik. Finom, gyümölcsös illata van, ami csak enyhén marad meg a hajban. Érezhetően táplál és hidratál, de nem nehezedik el tőle a hajam. Sok balzsamot próbáltam, de eddig ettől lett a hajam textúrája a legjobb.

Upd.: Ez az első kondícionáló (én nem csak pakolásnak használom), amit a teljes hajhosszra merek kenni. Nem lágyítja túl a vékony szálú hajam, viszont mégis puha, könnyen kezelhető lesz tőle és dupla annyinak tűnik utána a hajam. Furcsa, mert semmi nem utal rá, hogy ilyen célra szánták, mégis mintha világosabb és valahogy hamvasabb, ezüstösebb fénye lenne a világosabb tincseknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Antioxidánsok: Rubus Chamaemorus Fruit Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!