Dr. Müller Pharma

Ár:   1940 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2011. december 17.

Ár:   1940 Ft
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az intim flóra egyensúlyának felbomlását sok esetben a nem megfelelő agresszív tisztálkodó szerek váltják ki. A teafaolaj intim mosakodó gél mentes ezektől az irritáló összetevőktől, így a többi teafaolaj termék használatával együtt helyreállíthatja az intim flóra felborult egyensúlyát.

Kiszerelés: 200 ml

Collien

2018. augusztus 8.

Csak ezt használom, mióta felfedeztem ezt a terméket. Női bajaimat gyorsan orvosolt, és sokáig elég egy flakon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Rencs

2018. január 22.

Nagyon szeretem. :) 2 éve használom, azóta csak ilyet veszek. Minden problémát orvosolt és sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

HannaBaba9107

2017. október 14.

Minden úgy van, ahogy a gyártó termékleírásában szerepel. Szuper termék, végleg megoldotta az efféle állandó problémáimat. Mindezt természetes összetevőkkel, kíméletes módon. szuper termék, csak az ára húzós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

minoriee

2016. április 27.

Nem olyan régen keltette fel az érdeklődésemet a teafa olaj. Rengeteg pozitív véleményt olvastam róla, gondoltam egy próbát megér. Nagyon örülök, hogy így tettem, mert azóta sokkal könnyebben telnek a mindennapok. Ajánlom mindenkinek a Dr.Müller termékeket, megéri az árukat. Ez az intim mosakodó gél kellemesen hűsít, segít a fertőzés leküzdésében, de a fő problémát a gombásodást, nem szűnteti meg, főleg ha valakinek makacs, alattomos fertőzéssel van dolga. Hüvelygélt, vagy hüvelytablettát kell mellé alkalmazni, én ajánlom szintén Dr.Müllertől az intim "vagina" gélt, nekem nagy mértékben segített. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Floi

2016. április 5.

Már a harmadik flakon végénél járok, ami azt jelenti, hogy lassan másfél éve csak ezt használom. Egy flakon ugyanis nálam fél évig is kitart! Így az ára egyáltalán nem vészes. Jól tisztít, nem irritál, kellemesen hűsít. Régebben volt egy felfázós időszakom, és tény, hogy amióta ezt használom, nem jött újra elő. És bár ezt az eredményt nem csak ennek a terméknek, hanem a d-mannosenak, és a párkapcsolati problémáim megoldásának is köszönhetem, biztos vagyok benne, hogy tüneti kezelésként sokat segített. Mindent egybevéve ez egy nagyon jó termék, szinte tökéletes, csak kár azért a csúnya parabénért. Azért az 5* jár. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

ccp

2015. augusztus 10.

Zseniális termék, strandon összeszedett fertőzést 2 nap alatt helyretette, mig a több ezer ft-os hüvelygél csődötmondott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 10.

Katherina89

2015. július 29.

Nekem abszolút best of ;) a legjobb intim mosakodó ami létezik a világon.
Az összes nőgyógyászati problémám megszűnt amióta ezt használom ! Bátran ajánlom minden nőnek ! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Nekem abszolút best of ;) a legjobb intim mosakodó ami létezik a világon.

AnnaPanka

2015. március 10.

Nekem sem vált be, pedig a teafaolaj miatt nagy reményeket fűztem hozzá. Abszolút nem éri meg az árát, kénytelen voltam megvenni mellé a Saforellet, pedig csak pár napja vettem... Majd váltogatva használom vagy nem tudom, talán ecsettisztításra el tudom majd használni. A szaga tényleg nem valami finom, de engem az nem zavarna, ha egyébként jó lenne, igazából csak mosakodás közben éreztem. Viszont viszkettem tőle, utána úgy éreztem, mintha bántaná a bőrömet is, kifejezetten irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

Hajni33

2015. január 15.

sajnos nekem csalódás volt utállom az illatát inkább olyan penészes dohos szag jut eszembe róla mivel webwn rendeltem nem tudtam megszaglászni és megbántam.kidobtam.-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.

elizabett85

2013. április 6.

Többet vártam volna tőle, velem semmi extrát nem tett, pedig nagy elvárásaim voltak..A Saforell-t nem cserélném le rá!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Forrás: ITT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.