dr. Organic

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: saaaallii, Módosítva: 2016. december 29.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajkondicionáló, mely értékes növényi komponenseivel táplálja a hajszálak rostjait. Intenzív erősítő összetétele kondicionálja, ezáltal kezelhetőbbé teszi a törékeny finom szálú hajat. Egészséges, rugalmas tartást, vitalitást és fényt biztosít.

JosiePackard

2019. január 21.

Hajmosások előtt általában kókuszolajas pakolást szoktam használni, és ezzel a hajpakolással remekül ki tudom egészíteni. Valóban nem nehezíti el a hajat, a hajvégeket szépen ápolja, valamint az illata is kellemes. Csodaszernek nem mondanám, bár ennek oka lehet az is, hogy az erős, vastagszálú hajamra használom, noha inkább vékony szálúaknak ajánlják s így önmagában, kókuszolaj nélkül kicsit száraz érzetet hagy. Csillagban a négyes és ötös közé tenném, de inkább húz a fent említett indok miatt a négyes felé. :) Ennek ellenére ajánlom másoknak is, ki fogom még próbálni más balzsamját is az Organicnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

cseri88

2018. szeptember 2.

Karácsonyi ajándéknak kaptam egy óriási Organic csomagot, televolt jósággal, köztük ez is. Tudni kell, hogy nekem a hajamnak semmi sem jó és semmi nem tetszik neki, de én, mint a hajam tulajdonosa, nagyon szerettem ezt a terméket. Jó illata van és kezelhető volt a hajam és valószínűleg újra fogom venni télre :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

blackspot

2016. május 27.

Egypár éve a Tesco-ban akadt a kezembe, még pedig leértékelve, 500 Ft-ért. Kipróbáltam, én azóta sem találtam ennél jobbat a natúr balzsamok közt! Jó az illata, az állaga, széppé, könnyebben kezelhetővé teszi a hajam, és nem nehezíti el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

edi74

2016. február 28.

Miután beleszerettem az olivás család néhány tagjába, muszáj volt ezt is beszereznem. Szuper balzsam, kellemes illat, jó használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 28.

BioLona

2015. augusztus 5.

Nagyon szuper balzsam, tényleg ápol, feltölt (kicsit elektromosozza a hajat de annyi baj legyen), viszont ami elvárható tőle hogy tényleg ápolja a hajvégeket. Sokáig használtam és még fogom is, csak néha jó váltani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract, Ascorbic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbic Acid

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Az édeskömény magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, az EWG pedig az antioxidánsok közé sorolja. Paula Begon szerint az antioxidáns tulajdonságát leszámítva nem kifejezetten javasolt összetevő, mert bőrirritáló és fényérzékenyítő hatással is lehet a bőrre.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.