dr. Organic

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3 590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CherryBlossom, Módosítva: 2012. január 14.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3 590 Ft

A bioaktív tokoferolok (E vitamin vegyületek) természetes keveréke, mely a legszárazabb bőrszövet rétegei közé is képes behatolni, és azonnali hidratációt biztosít. Regenerálva a sejtközi állományt, ragyogóvá, fiatalossá és tökéletesen hidratálttá teszi a bőrt. Terhességi csíkok, sérülések, extrém száraz bőr, napégés, dehidratált és öregedő bőr kezelésére.

Kiszerelés: 50 ml

Ár: 3 590 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

viviennoo

2019. február 7.

Sok dr. Organic termékem van (imádom a márkát), de ebben a krémben egy picit csalódtam. Éjszakára szoktam vele bekrémezni az arcom, de a hatását nem igazán érzem, nem hidratál kellően, viszont a kezem szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

CocoBellemare

2018. november 13.

Nagyon jó krém, de nem tökéletes. Továbbra is keresem a tökéletes hidratálót. Felkenés után pár percig érzem, hogy az arcomon van mint egy maszk. Pozitívum, hogy nagyon szépen simít, puhít, nem feszül az arcom tőle. Az illata semleges, könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, nem fénylik. Inkább esti krémnek ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

ivor

2018. november 12.

Ez egy jó termék, téli szezonban még az én kombinált bőröm is jól elvan vele, sokáig elég és nagyon jól hidratál. Egy csillagot levonok amiatt, mert felkenéskor van egy kis "befulladós" érzésem tőle, de ez hamar elmúlik, mert nagyon gyorsan beszívódik a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 12.

bogcica505

2018. szeptember 29.

Hihetetlenül szuper!! Annyira jól hidratál, kellemes érzés, nem pirosodik ki a bőröm tőle és nem is zsírosít. Ahogy vége a nyárnak, nagyon kiszárad a bőröm, de ez a krém ezt azonnal megszünteti. Könnyű krém, nagyon gyorsan beszívódik és szépen kisimul tőle a bőr. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

asszembocicsoki

2017. november 2.

Csillagos ötös! Friss, citrusos, citromfüves illata van és kicsit krémzselé állaga. Nagyon jól hidratál és táplál. Száraz/kombinált bőrre szerintem tökéletes. A Dr. Organic krémek közül ez a legkönnyebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

incifinc

2017. március 5.

Ősszel használtam, nagyon szerettem. Úgy éreztem, hogy tényleg ránctalanít egy kicsit. Feltöltötte a bőröm, jobban, mint az addigiak, gyorsan elfogyott.
Nem szerettem rá sminkelni, ragadós felszínt hagyott és átcsillogott. Ezért inkább este használtam, reggelre szép, kipihent volt az arcom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

SimonEdina

2017. február 2.

Karácsonyra kaptam; én is teljesen meg vagyok elégedve vele :)
A bőröm most valamiért nagyon-nagyon kiszárad, lehet hogy az új arctisztító és a tél is rátesz erre, mert nagyon húzódik arctisztítás után, ez a krém pedig nagyon jól hidratálja, igaz eleinte mintha csípett volna. Jó az illata, könnyű az állaga, hamar beszívódik, puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Karácsonyra kaptam; én is teljesen meg vagyok elégedve vele :)

v.alexandra27

2016. december 31.

Teljesen meg vagyok elégedve vele :) A bőröm így télen nagyon-nagyon kiszárad, hámlik, húzódik, ez a krém pedig remekül hidratálja :) Könnyű az állaga, hamar beszívódik, puha lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

PinkPrincess

2016. december 20.

A pozitív visszajelzések miatt tettem vele egy próbát, és nem csalódtam! Szuper ez a krém, csak ajánlani tudom. Megfelelően hidratál, finom illatú, jó érzés a bőrömre kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Harmony29

2016. április 2.

Nagyon jól hidratál, kellemes illata van, könnyű az állaga. Régóta kerestem megoldást a száraz, enyhén hámló részekre az arcomon, ami a téli hidegben jellemző igazán. Karácsony környékén vettem meg ezt a krémet, szóval a tél nagy részében tudtam tesztelni. Szépen helyrehozta a száraz részeket, finom puha lett tőle a bőröm és szépen lehet rá sminkelni is. Abszolút megéri az árát, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.