dr. Organic

Ár:   2825 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 825 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsolesz, Módosítva: 2011. november 30.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 825 Ft

A bioaktív gránátalma bővelkedik sejtfiatalító és hidratáló összetevőkben. E fantasztikus "szupergyümölcs" antioxidáns elemei védelmet nyújtanak az ártalmas szabadgyökökkel szemben. Aloe Verából, kakaó- és shea vajból álló sejtregeneráló komplexuma javítja a sejtközi hidratációt.

Ár: 2 825 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
KataMayaNagy

2019. január 4.

Nagyon gyorsan beszívódik, kellemes illata van, hidratál és puha bőrt varázsol. Az ára lehetne kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Egi

2018. július 2.

Jó testápoló , nagyon jó illattal, de az a helyzet h más testápolók is vannak ilyen jók fele ennyiért. Nagyon gyorsan fogy, úgy kb 2 hónapig volt elég, száraz bőrre

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Mauri79

2017. november 20.

Száraz a bőröm, arra sajnos kevés. Nagyon jól beszívódik, semmilyen kellemetlen érzet nem marad utána, de a hatása nem érződik. Nem rossz, de száraz bőrre egy kicsit erősebb krém kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 20.

FreyjaDiana

2017. június 16.

Leginkább arc és kéz ápolónak használom a mindennapokban. Puha és ápolt bőröm lesz tőle és ha a kezemet bekenem vele, elkezdenek nőni a körmeim.
Annyira natúr, hogy a cicámat is összezavarta, ugyanis, amint beszívja a krémet a kezem, abban a pillanatban jön és nyalogatja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

Boombapple

2017. április 14.

Húsvéti ajándékba kaptam, mert tudják, hogy imádom a bio termékeket - mást nem is kennék magamra. Állatkísérlet mentes, aminek külön örülök, mert csak CF dolgokat vásárolok.
Szóval, állagra nagyon ütős, nehéz krém. Nekem pedig száraz a bőröm, szóval reggelre pihe-puha lábakkal keltem. Arc és kézkrémnek is használtam. A kezemet egy éjszaka alatt rendbe tette, de az arcomon lepődtem meg a legjobban: nagyon puha, kisimult bababőröm lett. Ez az első Organic termékem, de ha a többi kencéjük is ilyen hatásos, akkor elmegyek egy bevásárlókörútra és beszerzek egy párat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

DreamyGirl

2017. február 12.

Ha valóban állatkísérlet mentes, az már plusz 1 csillag. A testápoló jó, hidratál. Az illata az egyetlen, amit nem tudok megszokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Anetty

2016. december 10.

Nagyon szeretem. Gyorsan beszívódik és jól hidratál, nem is beszélve a szép összetevőkről és arról, hogy állatkísérletektől mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Rivendell

2016. november 6.

Alaphelyzetben nincs szükségem testápolóra, ezt is ajándékba kaptam, de szívesen elhasználtam, szeretem az állagát, jól beszívódik, kellemes illatú. Arcra is kipróbáltam, de sajnos csípett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

fannnni

2016. szeptember 6.

Kedvenc krémem mindenek felett, arcra használom főleg, mert még arra is zseniális. Nekem elég zsíros bőröm van, ez a krém épp annyira zsíros, amennyire kell. Száraz bőrűeknek, télen viszont valószínűleg nem elég zsíros. Remekül kordában tartja a ráncokat. Ár-érték arányban nagyon jó választás. Az arckrémnek intenzívebb a hatása, én az ára és a könnyűsége miatt ezt használom inkább arcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Catlover

2016. június 23.

Imádom, finom illat, baba bőr, nem ragacsos, nem drága, szóval minden szuper vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 23.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate