dr. Organic

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2011. november 30.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Kézkrémek

A Bio Méhpempőt és a klinikai vizsgálatokkal igazoltan természetes bőrfehérítő tulajdonságú Algowhite-ot valamint Alpha-Albulint, emellett más bioaktív növényi hatóanyagokat tartalmazó készítmény gyengéden ápolja a kézfejeket. Sejt stimuláló és májfolt halványító, forradalmai hatású krém, mely tökéletesen hidratál, feszessé és fiatalossá teszi a bőrt. Nem tartalmaz: Parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, illatanyagokat, tartósítószert

incifinc

2018. december 29.

2017.Keresem azt a kézkrémet, ami: pigmentfolt eltávolításban, hosszan tartó hidratálásban, ránctalanításban toppon van. Ezzel vagyok a leginkább megelégedve.
Az összes kézkrém közül amit eddig használtam ez az, ami a legtovább kifejti a hatását hidratálásban, pedig sokszor mosok kezet. A pigmentfoltjaim világosodtak, de nem tűntek el.
Egyedül az illatát nem szeretem. Este, mikor aludnék a lehető legtávolabb kell tennem az orromtól.

2018.10.28. Hát újravettem. Kipróbáltam eddig sokféle kézkrémet, arckrémet, lábkrémet :), de ez a legjobb Nekem. Csináltak vmit az illatával, most nem taszít, de nem is kedvenc. Fel kell pontoznom, mert kategóriájában max.

2018.12.29. Sajnos le kell pontoznom. Bár az illatából visszavettek jelentősen, de a hatásosságából is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 29.

kobarbika

2016. március 2.

Nálam ez az abszolút bevált kézkrém. Éjszakára használom: hamar beszívódik, ezért is szeretem nagyon! Az illata is tetszik mézes jellege ellenére. Kiválóan hidratál és hiszem,hogy az anti-aging hatása sem csak reklám. A kezemen apró májfoltok voltak, de a krém használata óta teljesen egyöntetű a bőröm,a foltok eltűntek. A legsúlyosabb kiszáradást is könnyen orvosolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Aaaudrey

2013. november 16.

Erről is azt tudom mondani mint az olivásról:
Imádtam ezt a kézkrémet is! Egy tartalmas, nem túl könnyed kézkrém ami valóban nem szívódik be gyorsan, de tényleg nem ragacsos. Talán éppen ezért olyan nagyon hatékony, hihetetlenül jót tett a kezemnek, napi egy-két használat elgendő volt, még kézmosások után sem száradt ki annyira a kezem. Kellemes illata van, nem intenzív. Bár drága de biztos újra fogom venni ezt vagy az olivásat (még nem döntöttem el mert mindegyiket imádtam). Az olivás után olajosabb érzetű maradt a kezem talán. Elég nagy kiszerelés (125 ml) és nem kell belőle sok, úgyhogy nekem nagyon sokáig kitartott, megérte.
Most még inkább nagyra nőtt a szememben, hogy kísérleteztem más kézkrémekkel és most jöttem rá csak igazán milyen jó is volt! :)
2000-3000 Ft között lehet kapni (125 ml), attól függően hol veszed. Interneten is rendeltem már meg Müllerben is lehet kapni, de sajnos nem mindegyikben:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

Erről is azt tudom mondani mint az olivásról:

miramax

2012. június 1.

A kedvenc kézkrémem: nem zsíros, de jól ápol, az illata természetes, visszafogott. Naponta néhányszor kézmosás után vékony rétegben használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 1.

horzso

2011. december 12.

Kellemes, könnyen beszívódó krém, vékony, de nem ragadós réteggel vonja be a kézbőrt, amit vízzel le lehet mosni. Nagyon szeretem, éjszakára használom. Az illata finom mézes, de nem tolakodóan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Trifolium Pratense (Red Clover) Extract, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Trifolium Pratense (Red Clover) Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glyceryl Stearate, Isopropyl Palmitate, Dicaprylyl Ether, Cetearyl Alcohol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Juniperus Virginiana (Virginia Red Cedar) Oil, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Oil, Santalum Album (Sandalwood) Oil, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Lásd még: algakivonat.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Réti here kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Étrend-kiegészítőként a menopauza tüneteinek az enyhítésére árulják, bár tanulmányok szerint nem igazán hatékonyabb, mint a placebo (azaz hatóanyagot nem tartalmazó) szerek.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology