dr. Organic

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: markovichm, Módosítva: 2019. április 3.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 390 Ft

A pórusok elzárása nélkül 24 órás védelmet biztosít. Irritációmentes, antibakteriális golyós dezodor, mely gyengéd a bőrhöz, mégis hatékonyan semlegesíti a nem kívánt testszagot, gátolja a túlzott verejtékezést, megnyugtatja és hidratálja a bőrt.

Ár: 2 390 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Swenja

2019. november 11.

Nekem nem vált be,nem véd pár óráig sem sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

Nekem nem vált be,nem véd pár óráig sem sajnos.

vattaponi

2019. szeptember 28.

Amikor elkezdtem használni, nagyon jól működött. Nyáron kezdtem el, így az is kibírható volt, hogy lassan szárad meg, mert nem kellett ráöltözni.
Viszont kb 1 hónap használat után nekem nagyon rossz lett. Sokkal jobban izzadtam, ráadásul lett egy olyan állott-ázott szaga a dezodornak, ami szerintem rosszabb mint a sima emberszag :) Szóval a kezdeti remeklés után (talán azért, mert új volt a szervezetemnek) kudarcba fulladt a kapcsolatunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Rencs

2019. szeptember 28.

Nekem sajnos nem jött be, pedig nagy rémenyeket fűztem hozzá :( Nehezen szívódik fel és sajnos nekem nem elég hatékony. Az illata nagyon kellemes (ameddig tart).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

40vagyok

2019. július 26.

Nekem csak ez jött be. Márkára, illatra. Reggel használom, még este is tart. Minden más terméknél érzem a saját "szagomat". :P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 26.

jakarika

Korcsoport: >54
2019. május 10.

Naponta többször szükséges a használata mellett mosakodni, mert kellemetlen mellék illata lesz .A többi kritériumnak megfelel. Valamennyi illatát kipróbáltam, ez jött be a legjobban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 10.

encikhe

2019. április 30.

Nagyon jók az összetevők és kellemes az illata, de nyári kánikulában nem teljesít teljesen az árához képest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

zsofiab

2019. április 4.

Most próbálgatom ezt a terméket, egyelőre nagyon elégedett vagyok. Általában nem vagyok nagyon büdös, szóval annyira nem kell elnyomnia nálam a szagokat, de azért mostanában előfordult, hogy többet izzadtam mint szoktam egy átlagos napon, pedig nem volt nagyon meleg. Eddig csak párszor használtam nagyon melegben, szerintem jól teljesített, csak a dezodor illatát éreztem este is. Valószínűleg le fogom váltani erre a Vichy dezodoromat, mert az nem Al-mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Alice83

2019. március 14.

Szép összetevők és kellemes illat, de nyári melegben nem teljesít teljesen sajnos..az izzadást nem gátolja (igaz nem is ígéri) de a szagokkal sem bánik el,..télre oké lesz, igaz akkor szinte nem is izzadok..sajnos a timsó tömböm többet tud, úgy tűnik azt leváltani nem tudom..
Update:kimarta a bőröm egy alusósdezodor hozta renbe mert egy hónapig mindennel próbálkoztam..egyszerűen a bio kencék rajtam nem nagyon működnek..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Vinite

2019. március 5.

Sokáig használtam, de mintha megszokta volna a bőröm. Egy év után már szinte semmit nem használt, ezért váltanom kellett. Tetszett, hogy alumíniummentes, de árban nem a legjobb - úgyhogy ezek miatt csak három csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

alphecca

2019. március 5.

Enyhe illatú, jó hatású de nagyon drága, Harmadáron van hasonló hastású bio deo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 5.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!