dr. Organic

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: TienMu, Módosítva: 2019. április 3.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 390 Ft

Alumíniummentes golyós dezodor bio szűz kókuszolajjal. A pórusok elzárása nélkül természetes összetevőkkel biztosít hosszantartó védelmet. Gyengéd a bőrhöz, mégis hatékonyan semlegesíti a nem kívánt testszagot, gátolja a túlzott verejtékezést, megnyugtatja és hidratálja a bőrt.

Az összetevők minimum 70%-a biogazdálkodásból származik. Nem tartalmaz parabént, SLS-t, mesterséges színező- és illatanyagot, kőolaj-származékokat, alumíniumsókat, alkoholt.

Ár: 2 390 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 990 Ft
anitah123

2019. január 9.

Nekem ez sajnos nem vált be, nem tetszik az illata, hatását sem érzem szinte semennyire. Drága és használhatatlan pedig nagyon szeretem a Dr. Organic márkát. Sajnálom nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

angie91

2018. december 6.

Nagyon megtetszett az összetevők miatt és az illata köröket ver az aloe verás változatra, de még így sem túl kellemes. Eleinte enyhe kókuszillata volt, de használat közben kezdett büdösödni (és nem a hónaljamtól :) ), illetve teljesen besárgult a golyós része. Sosem tapasztaltam még ilyet, elég kellemetlen volt így használni. A hatásával sem voltam megelégedve, alig vártam,hogy elfogyjon, nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

TheNancy07

2018. október 16.

Elsőre sokalltam az árát, de úgy voltam vele, hogy egy próbát megérhet az összetevői miatt. Kb. másfél éve ezt használom, próbáltam több illatot is, de mindig visszatérek a kókuszosra. Mivel az izzadást nem gátolja, így a nyári nagy melegben bár izzadtam, de a kókusz illatot éreztem magamon, aminek külön örültem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

mafalda

2018. szeptember 25.

Nagyon jó deo, és sokáig kitart. Az üvege viszont nehéz, így nem olyan jó cipelni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Agnes09

2018. július 28.

Kedvenc deom. Imádom az illatát. Kókusz illata citromos gyümölcsösbe megy át, kókusz mellett van egy fanyar citrom illat is. Így együtt nagyon kellemes az illata, nem az a tömény, szúrós édes kókusz illata van. Olajos összetevőjének nagyon kellemes hatása van a bőrömre. Izzadásgátlóként is remekül funkciónál. Egész nap hatásos. Pedig erősen izzadós voltam, főleg nyáron, de mióta ezt használom elmúlt. Nagyon sok drogériás izzadásgátlót próbáltam, használtam legtöbb nem ért semmit a problémámra. Árát megéri. Ez az illat jön be a legjobban ezen termékek közül. Még a gránátalmás illat is tetszik. A többi illata abszolút nem jön be Nekem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

seppunkata

2018. július 23.

Hosszú keresés után végre találtam egy olyan természetesebb dezodort ami nem marja szét a hónaljamat és nem leszek tőle még büdösebb.
Eredetileg a gránátalmásat akartam megvenni, de az épp nem volt, úgyhogy illata alapján erre esett a választásom. Az izzadást nem gátolja meg, ami nem baj egy természetes deonál szerintem, és elég sokáig visszafogja a kellemetlen szagokat is. Ha nagyon meleg van, rohangálok, sokáig nem emelem fel a kezemet szellőzni, picit bebüdösödök, de egyáltalán nem vészes. Meg kell törölni, és újrakenni. Mivel nem 100%-ig tökéletes, egy erős 4-est adok rá, de amúgy nagyon örülök neki hogy megvettem. Legközelebb a gránátalmásat fogom kipróbálni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Yushika

2018. április 10.

Pozitívumok: Nincs izzadságszag, szuper összetevői vannak, árához képest sokáig elég
Negatívumok: Nem tartós az a kevés kis illata, ami van, Nem tartós a hatása, sokat kell várni, míg megszárad, intenzív táncnál semmit nem ér :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

floracska6

2017. október 26.

Nekem nagyon bejött ez a deo!! Végre az első ami nem tartalmaz káros összetevőket és gátolja az izzadást is! :) Imádom az illatát, nekem nagyon pozitív!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Julmi

2017. szeptember 8.

Az összetevő lista miatt vettem meg, nagy reményeket fűztem hozzá, de nagy csalódás lett a vége... nem hogy meggátolta volna az izzadást vagy elfedte volna a szagokat, hanem csak felerősítette az izzadás mértéket és szagát is. Soha nem volt még ilyen izzadtság szagom még 3 óra test mozgás után sem, na ez a deo segített benne, hogy legyen. Adtam még neki pár esélyt, de a végeredményen nem változtatott. Sajnos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

N0N0

2017. augusztus 30.

Nekem bevált, semlegesíti a szagokat, és odáig vagyok az illatáért. De magát az izzadást nem gátolja, így erre külön megoldás kellhet alkalmanként. Régebben néha akciós volt, és úgy megérte megvenni, de mostanában nagyon túl van árazva, ezért keresni fogok helyette másik kedvencet. Az aloe verásat is nagyon szeret(t)em.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology