dr. Organic

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2019. április 3.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 390 Ft

Alumíniummentes golyós dezodor bio szűz olivaolajjal. A pórusok elzárása nélkül természetes összetevőkkel biztosít hosszantartó védelmet. Gyengéd a bőrhöz, mégis hatékonyan semlegesíti a nem kívánt testszagot, gátolja a túlzott verejtékezést, megnyugtatja és hidratálja a bőrt.

Az összetevők minimum 70%-a biogazdálkodásból származik. Nem tartalmaz parabént, SLS-t, mesterséges színező- és illatanyagot, kőolaj-származékokat, alumíniumsókat, alkoholt.

Ár: 2 390 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 990 Ft
ctrmkktl

2019. augusztus 2.

Kellemes illata van, ami meg is marad egész nap, de a kellemetlen szagok ugyanúgy érződnek mellette, pedig nem vagyok egy izzadós típus, eddig egyetlen korábbi deómmal sem volt problémám, csak azért váltottam, mert ebben kevesebb káros anyag van. Július közepén, tehát a legnagyobb melegben kezdtem el használni, lehet, hogy télen jobb... Más baj nincs vele, tök jó, hogy alumíniummentes, de éppen a dolgát nem végzi, ráadásul rohadt drága... Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

daisydream

2019. február 9.

Egy kissé értetlenül állok a sok pozitív vélemény előtt, úgy látszik csak az én bőrömmel nem kompatibilis ez a dezodor. Igazából több kárt csinált, mint hasznot. Elkenegetem, mert ahhoz túl drága volt,hogy csak úgy bűntudat nélkül megváljak tőle, de aztán szeretném nagyon gyorsan elfelejteni. Alapból amúgy kellemes az illata (2 percig ha érződik) és nem csípte a bőrömet, ezért kap 2 csillagot. A feladatát viszont képtelen ellátni és még ront is a helyzeten.Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Egi

2018. október 27.

Nagyon jó illatú, biztos nem bántja a bőrt, nem csíp. Csak enyhe dezodoráló hatása van, csak itthonra használom amikor nem kell intenzív hatást elérni.
Van olyan akinek allergiás a bőre a dezodorokra, és az aloés változattól nem. Csak azt bírja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

SimonEdina

2018. március 13.

Nekem nagyon tetszik ebben a dezodorban, hogy aluminium-, parabén- és alkoholmentes. Az illata is kellemes, nekem legalábbis tetszik.
Viszont szerintem néha túl sok kenődik fel, vagy hogy is mondjam, és akkor egy kicsit "tocsogok" a deoba, ami nem túl kellemes, valamint néha mintha túl szárítaná a hónaljamat, olyankor kihagyok 1-1 napot. Amúgy nagyon tartós és sokáig elég egy 50 milis flakon!
Én ősszel-télen használtam, de a vastagabb pulcsiban megizzadtam és elég kellemetlen szagot hoztam össze, úgyhogy a vastagabb ruhákhoz vagy rohanósabb napokra nem ajánlom.
Ez volt az első ilyen deom egyébként, ajándékba kaptam, az árát viszont túlzásnak érzem, ezért nem hiszem, hogy megveszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

floracska6

2017. október 26.

Nekem nagyon bejött ez a deo! Tetszik nagyon az illata, kis szolid és nagyon jól állja a sarat egész nap és még aluminium és parabén-mentes is! kell ennél több?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

XiaoBai

2017. június 12.

(2017.03.15.)Az itteni vélemények alapján vettem meg, mert ennek a Dr Organic deónak volt a legjobb az értékelése.
Nagyon sok alumentes dezodort kipróbáltam már, eddig ez volt a leghatékonyabb, olyan szempontból, hogy ettől szinte soha nem lett hónaljszagom, még a rohanósabb napokon sem. Az izzadást magát talán egy kicsit jobban gátolta, mint a többi társa, de azért nem nagy mértékben.
Viszont a saját illata nem tetszik, egyáltalán nem kellemes illat, így aztán hiába fedi el az izzadtságszagot, ha utána a dezodor miatt vagyok rossz szagú...

Azért összességében nem rossz ez, a rengeteg másik kipróbált alumíniummentes dezodoron mind átütött az izzadtságszag, ez legalább hozta, amit ígért. Talán majd egyszer kipróbálok egy másik illatot a termékcsaládból - ha lesz megint sok pénzem, mert az ára elég borsos.

(2017.06.12.)
Ajj, nem jó ez... Kb. a felénél járhattam, mikor ezen is kezdett átütni az izzadtságszag. Itthonra elkenegetem, de így utólag nem érte meg a pénzét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

(2017.06.12.)

Kicsiviki

2016. december 24.

Ezt illetve az Aloe Verás változatot használom. Az Aloés illatra jobban tetszik, kevésbé érzem, és én nem szeretem ha erős illata van egy deónak (arra ott a parfüm). Hatásra ugyanolyanok, kezdetben nem jöttek be ezek a natúr deók, mert nagyon büdinek érteztem magam tőle a nap közepére, pedig amúgy nem szoktam az lenni, de aztán rájöttem, hogy naponta a reggel mellett még 1-2-szer át kell kenni, és úgy remek. Szóval azóta megszerettem, és már újravásárolom, bár az árával még nem barátkoztam meg, de mindig találni akciókat, szerencsére sok helyen lehet kapni, valahol mindig olcsóbb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

gingerbloo

2016. október 24.

Jó, de annyira nem szeretem. Elég jó aluminiummentes, természetes(ebb) dezodornak, de ugyanezért az árért a lavera rózsás deója szerintem klasszisokkal jobb.

Update: pár hónapja vettem. én nem vagyok sem egy bődös sem egy izzadós ember, de esküszöm, hogy olyan iszonyatos hónaljszagom lett ettől a dezodortol, hogy már engem kerülgetettt a hányinger. Az összes ágyneműmet ki kellett mosnom! Ilyen velem még soha életemben nem történt. Ugyanezért az árért a lavera rózsázs dezodorja sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

trapacsk

2016. augusztus 30.

Az első alumentes dezodor, ami bevált, úgyhogy le is ragadtam nála, már a negyediket használom. Nem "szoktam hozzá", egész nyáron jól teljesített. Sportolni azért még nem mertem elmenni anélkül, hogy megerősítésképpen még egyszer ne használnám, de nem is leszek büdös. Szóval tőlem 5-öst kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

szzh01

2016. augusztus 2.

Szuper ez a dezodor, életmentő! Már sokféle alumentes deot kipróbáltam több-kevesebb sikerrel, szinte már hajlottam arra a szomorú véleményre, hogy nekem igazán egyik sem lesz jó, de úgy tűnik, hogy megtaláltam az igazit. A szagokkal van bajom, a szagtalan vizes izzadás nem zavar. Ez eddig nagyon jól megakadályozza a kellemetlen szagképződést, még számomra rázósabb helyzetekben is (stressz ill. műszálas, tapadós, vastag felsők viselése a két legkritikusabb pont nekem). Az eddigi natúr dezodoraimhoz (Balzsam Labor, Biobaza, Borotalco) hamar hozzászoktam és rövid idő után büdös lettem velük, így jobb híján folyamatosan váltogattam őket, hogy kihozzam belőlük a maximumot - már egy egész natúr deo arzenált halmoztam fel itthon... :-)
Ez estig helytáll, semmi büdi szag, fantasztikus! Az illata nekem egyébként nem különösebben tetszik, de a hatás kedvéért elviselem és amúgy sem erős. Felkenés után pár percet száradni kell hagyni, utána már nem ragad. Nem színezi el a ruhákat, sem a sötét sem a fehér felsőkön nem hagy nyomot. A Müllerben vettem akciósan 2000-ért, egyébként 2500 az ára (a dm-ben is), szóval nem olcsó, de szerintem megéri az árát!

UPDATE: Sajnos ez sem tartott sokáig. :-( Pár hét használat után úgy tűnik ehhez is hozzászoktam és sajnos elkezdtek megjelenni a szagok kicsit húzósabb napokon. Egyszerűen nem értem, mi ennek az oka, hogy pár hétig jól működnek nálam a (natúr) dezodorok, aztán egyszer csak elmúlik a hatásuk, tudja rá valaki a magyarázatot?!? Nagyon hálás lennék érte!
Csak 1 pontot veszek el tőle, nagyon sajnálom, hogy ez sem tökéletes számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Csak 1 pontot veszek el tőle, nagyon sajnálom, hogy ez sem tökéletes számomra.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Az édeskömény magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, az EWG pedig az antioxidánsok közé sorolja. Paula Begon szerint az antioxidáns tulajdonságát leszámítva nem kifejezetten javasolt összetevő, mert bőrirritáló és fényérzékenyítő hatással is lehet a bőrre.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.