dr. Organic

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viktorialokos, Módosítva: 2013. március 13.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bioaktiv arcápolás- feszesitő, hidratáló, sejtregeneráló.

A bio termesztèsből származó mèhpempő kivètelesen gazdag növènyi hormonokban, tápanyagokban, aminosavakban. Öregedèsgátló hatású, gazdag, tápláló krèm, stimulálja a sejtregenerációt, támogatja a kollagèn ès ellasztin termelődèsèt. Egèsz èjjel hidratál, minimalizálja a ráncokat, termèszetesen sugárzóvá ès feszessè teszi a bőrt.

Októberi Lány

2019. július 14.

Féltem hogy nehéz lesz, főleg így nyáron. De simán megissza a bőröm, pedig zsíros mint a fene. Nappalra is használtam már, smink alá is. Nem kukacosodik, nem marad filmréteg sem. Hidratáló, ápoló hatása egész jó, de azért a csodaszer kategóriába nem tenném. Ennyi pénzért (Müller, akció) minőség, és összetevőlista tekintetében szerintem korrekt kis krém. Négy és felet adnék de mivel azért lehetne még hatékonyabb is, maradjon a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

mitzi01

2018. november 14.

A méhpempő régóta ismert csodaszer az arcápolásban, bársonyossá teszi a bőrt. Méhészetekből is beszerezhető, ez a Dr. Organic krém kellemesebb illatú, de a hatása ugyanolyan jó, Idősebb bőrrel csodát tesz, ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 14.

PHajnal

2016. november 7.

Ennek a márkának az arckrémei közül ez volt a leg gyengébb számomra. Nyáron még csak csak, valamennyire hidratál, de nem érzek semmi pluszt tőle, nem selymesebb a bőröm, az illatától sem vagyok elájulva. Hidegebb időben pedig mintha föl se kentem volna... csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

Nikk89

2016. szeptember 14.

Én sokkal sűrűbb krémre számítottam. Nekem egyáltalán nincs méz illata, csak a szokványos krém illat. Nem irritálja a bőröm, de úgy nem is csinál semmit. Száraz bőrre nem ajánlom, mert egyáltalán nem hidratál. Szerintem 4000 Ft-ot egyáltalán nem ért meg. Azért 3 csillag, mert az összetevők szépek, de teljesen közömbös. Nem tesz se jót, se rosszat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

sky

2015. június 3.

Nagyon kellemes krém, szereti a bőröm, nem tömi el a pórusokat, jól hidratál. Ennél többet nem is vártam.
Én nappalra is használom vékonyan, egyáltalán nem fénylett a bőröm tőle jobban.
Édesen mézillatú, engem nem zavar, az összetevői szépek, Itt a parfüm is bio illóolajokból készül (persze ez attól még lehet allergén... főleg ha van benne levendula vagy citromolaj) én szeretem, engem nem irritált semmilyen formában, 2500 huf-ért vettem az egyik óriás bevásárló központban leárazva. Sztem megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

Én nappalra is használom vékonyan, egyáltalán nem fénylett a bőröm tőle jobban.

pronto

2014. május 24.

éjszakai krémként teljesen jól teljesített, testes, de reggelre eltűnik, nem zsíros képpel ébredek.
a 4 csillagot csak azért kapta, mert bár én vagyok a hülye, mit várnék egy méhpempős krémtől, de nagyon tolakodóan méz szaga van, amit én utálok (szerintem a méznek nyál szaga van).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 24.

Antioxidánsok: Trifolium Pratense (Red Clover) Extract, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Trifolium Pratense (Red Clover) Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Honey
Vitaminok: Ascorbic Acid

Vidrafű levelének a kivonata. E szerint az Estee Lauder szabadalom szerint a vidrafű levél kivonata hatásos összetevője lehet ani-aging készítményeknek, mert a levélben található hatóanyagok gátolják a bőrünk rugalmasságát és fiatalosságát adó fehérjék, a kollagén és az elasztin lebomlását (egész pontosan az un. MMP 1, 2 és 9 enzimeket gátló hatása van az összetevőnek).

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Réti here kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Étrend-kiegészítőként a menopauza tüneteinek az enyhítésére árulják, bár tanulmányok szerint nem igazán hatékonyabb, mint a placebo (azaz hatóanyagot nem tartalmazó) szerek.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology