dr. Organic

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szinadri, Módosítva: 2019. április 3.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 390 Ft

Ár: 2 390 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

btrix

2020. szeptember 23.

A hatása abszolút meggyőzött. Reggel felkenem, nagyobb melegben aznap még 2x kell használni, és nem szagosodom mellette. Az illatát is imádom, bár nálam most levendula mánia van kibontakozóban :-) Egyetlen negatívum, hogy óvatosan kell kenni, mert a nagy golyó mellett hihetetlenül ömlik ki belőle a cucc. Erre kell vigyázni, de ezzel együtt is nekem tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

ranett

2020. szeptember 21.

Eléggé izzadós vagyok, az eddig kipróbált alumíniummentes dezodorokból egyik sem volt jó. De ez! Egész nap tökéletes,sajnálom, hogy nem előbb találtam rá. Abszolút megéri az árát! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

DoDobogyo

2020. augusztus 19.

Imádtam, nagyon sokáig érződött az izzadásgátló hatása (még 40 fokban is), de sokalltam az árát, ezért váltottam egy másik natúr márkának a dezodorjára. Azóta is sírok ezután, alig várom hogy az új elfogyjon is visszatérhessek ehhez.

UPDATE: egy hátránya van, hogy nagyon folyós, ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

UPDATE: egy hátránya van, hogy nagyon folyós, ezért levonok egy csillagot.

ylexe

2020. augusztus 1.

Nagyon kellemes az illata és a használata, és illatos vagyok egész nap. Kár, hogy a bőröm nem bírta az illóolajat. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Bakka

2020. július 26.

Korábban olyan dezodort használtam, ami alkoholt, alumíniumszármazékot tartalmazott.
Az idő múlásával a bőröm érzékennyé vált és nagyon szárítani kezdte az akkoriban használt izzadásgátló. Hetekig szenvedtem, mire helyrejött a bőröm állapota.
Akkor váltottam a dr.organic golyós dezodorára.
Nem tartalmaz alumíniumszármazékot, alkoholt, parabéneket, SLS-t, mesterséges színező- és illatanyagokat illetve kőolajszármazékot.
Bőröm hálás érte, két éve használom és meg vagyok vele elégedve. Imádom a levendula illatát. Elfedi a kellemetlen szagokat egész napra. Picit lassan szárad, de amíg azt megvárom, csinálom a többi dolgomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Akkor váltottam a dr.organic golyós dezodorára.

norkak

2019. december 19.

Nagyon szeretem, idén nyáron döntöttem úgy, hogy kicsit jobban odafigyelek, miket kenek magamra, így esett erre a dezodorra a választásom. Alapvetően nem izzadok túl "szagosat", és az érzékeny bőr sem jellemző rám, így igazi hű társam lett. Az ára nem kevés, azonban cserébe sokáig elég, napi egyszer használom, immáron 4. hónapja. Nagyon szeretem, hogy könnyű állaga és kellemesen növényes illata van, nem hagy ragacsos érzetet maga után, foltot sem hagy a ruhámon, így nem kell várakozni arra, hogy megszáradjon, tudok rögtön öltözködni. Csak ezt használom majd ezután.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 19.

kissagi19

2019. július 18.

Jó, szeretem. Kicsit sok idő, mire megszárad. Az Alverde Sensitiv golyósom hamarabb száradt. Az izzadást nagyon mérsékli, nem leszek büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

CsillaCecilia

2019. április 18.

Glamour napok alkalmával beruháztam erre a dezodorra. Mivel ekcémás a bőröm, a sima Nivea-s, Dove-os, stb. dezodoroktól mindig kiütéses lettem. Viszont ez a deo nagyon bejött. Nem viszket és nem pirosodik ki a bőröm tőle. Nagyon kellemes illata van, illetve nagyon hatásos izzadás ellen. Eddig csak a Solituio Antisudorica volt az, amivel sikerült elérnem, hogy ne izzadjak le, mihelyst kilépek az ajtón. Viszont az is nagyon kiszárította a bőröm. De végre megtaláltam azt a dezodort, aminek az illata is fincsi, és valóban izzadásgátló; nincsenek kellemetlen pillanatok általa, mert tényleg hatásos a pisztolytáska elleni védelemben. :D Ha elfogy, mindenképpen újraveszem, ha nem is lesz akciós, akkor is. Nekem megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

mbaribar

2019. március 13.

Ki akartam próbálni a rózsásat is, de attól kiütéses lettem, úgyhogy marad ez. Annak az illata jobban bejött, de a kiütés miatt marad ez. Úgy tűnik, hogy teszi a dolgát, úgyhogy szerintem ez marad. Kár, hogy ez az illat, csak a Rossmannban van, a DM-ben nincs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Sueann

2018. november 25.

Kb 3 éve használom ezeket a termékeket. Sokáig elég, igy a kissé borsós árát megéri nekem. Eddig 3 illatban használtam ezeket a termékeket: levendulás, argán olajos, teafás. Mindegyik bejött. Persze előfordul, hogy izzadok és ezt nem is akarom megakadályozni, de nincs izzadság szagom.

Update: Évek óta ez az a termék, ami működik vagyis ami egész nap szagtalanítja az izzadságot. Mindegy, hogy munka, meleg, sport van-e. Próbáltam közben más terméket is, de az organic terméke a nyerő. Mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 25.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A triglicerol és a sztearinsav észtere. Bőrkondicionáló, bőrpuhító (emolliens), emulgálószer, nagyobb mennyiségben pedig felületaktív anyag.