dr. Organic

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2 390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szinadri, Módosítva: 2019. április 3.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2 390 Ft

Ár: 2 390 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
DoDobogyo

2019. július 28.

Imádtam, nagyon sokáig érződött az izzadásgátló hatása (még 40 fokban is), de sokalltam az árát, ezért váltottam egy másik natúr márkának a dezodorjára. Azóta is sírok ezután, alig várom hogy az új elfogyjon is visszatérhessek ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

kissagi19

2019. július 18.

Jó, szeretem. Kicsit sok idő, mire megszárad. Az Alverde Sensitiv golyósom hamarabb száradt. Az izzadást nagyon mérsékli, nem leszek büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

CsillaCecilia

2019. április 18.

Glamour napok alkalmával beruháztam erre a dezodorra. Mivel ekcémás a bőröm, a sima Nivea-s, Dove-os, stb. dezodoroktól mindig kiütéses lettem. Viszont ez a deo nagyon bejött. Nem viszket és nem pirosodik ki a bőröm tőle. Nagyon kellemes illata van, illetve nagyon hatásos izzadás ellen. Eddig csak a Solituio Antisudorica volt az, amivel sikerült elérnem, hogy ne izzadjak le, mihelyst kilépek az ajtón. Viszont az is nagyon kiszárította a bőröm. De végre megtaláltam azt a dezodort, aminek az illata is fincsi, és valóban izzadásgátló; nincsenek kellemetlen pillanatok általa, mert tényleg hatásos a pisztolytáska elleni védelemben. :D Ha elfogy, mindenképpen újraveszem, ha nem is lesz akciós, akkor is. Nekem megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

mbaribar

2019. március 13.

Ki akartam próbálni a rózsásat is, de attól kiütéses lettem, úgyhogy marad ez. Annak az illata jobban bejött, de a kiütés miatt marad ez. Úgy tűnik, hogy teszi a dolgát, úgyhogy szerintem ez marad. Kár, hogy ez az illat, csak a Rossmannban van, a DM-ben nincs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Sueann

2018. november 25.

Kb 3 éve használom ezeket a termékeket. Sokáig elég, igy a kissé borsós árát megéri nekem. Eddig 3 illatban használtam ezeket a termékeket: levendulás, argán olajos, teafás. Mindegyik bejött. Persze előfordul, hogy izzadok és ezt nem is akarom megakadályozni, de nincs izzadság szagom.

Update: Évek óta ez az a termék, ami működik vagyis ami egész nap szagtalanítja az izzadságot. Mindegy, hogy munka, meleg, sport van-e. Próbáltam közben más terméket is, de az organic terméke a nyerő. Mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 25.

KataMayaNagy

2018. november 14.

Nagyon kellemes illata van, kell kis idő nekem, amíg megszárad, de nekem hatékony. Tetszenek az összetevők, külön örülök, hogy állatkísérlet mentes :) Ki fogok próbálni más illatot is ettől a márkától :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

maggiess

2018. október 30.

Az első alumíniummentes deó, amit kipróbáltam. Nagyon tetszik az illata, intenzív, mégis kellemes. Néha napközben is érzem magamon. Nem volt problémám a szagokkal, kivéve párszor sportolás után, ekkor kevésnek bizonyult, de lehet, hogy még nem szokott hozzá teljesen a szervezetem. Egyébként elég reggelente használnom és egész nap kitart a hatása. Nagyon szeretem, ki fogok próbálni más Dr. Organic illatokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

Pagica

2018. július 12.

A gránátalmás mellett ez a másik kedvenc Dr. Organic dezodorom. Szeretem a friss levendula illatát. Érzékeny bőrömet sem irritálja. Aki eddig nem naturdeót használt meg kell szoknia.Nekem is eltartott egy ideig míg hozzászokott a szervezetem, utána már nem volt gond az izzadással sem. A szagokat semlegesíti, de az izzadást nem gátolja úgy mint az alumíniumos deók,mivel a pórusokat nem tömíti el. Felkenést követően hagyni kell neki egy kis időt amíg felszívódik a bőrön..Az egészség ennyit igazán megér...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 12.

linda0315

2018. június 29.

Mióta sajnos oda kell figyelnem arra, hogy mit használok folyton keresem a megfelelő terméket. DR. organic ezen terméke nagyon bevált nekem. Isteni illata van és szinte egész napra elég. Ha mégsem inkább mindig nálam van és újrakenem magam. Örülök , hogy megengedhetem magamnak a borsos ára ellenére is. Nyilván az izzadást nem fogja megakadályozni de a szagokat nagyon jól semlegesíti. Inkább ez mint az alusókkal gazdagított rákot okozó izzadásgátlók. Akkor inkább kenem magam többször, minthogy mellrákot kapjak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

Sipor

2018. június 24.

Már többféle Dr Organic dezodort kipróbáltam. A hatása ugyanolyan mint a többinek. Semlegesíti a szagokat, de az izzadást nem gátolja az alumínium hiánya miatt. Az illatát imádom, a rózsás mellett ez tetszik legjobban.
Napközben azért nálam van, és ha szükségesnek érzem, újrakenem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Napközben azért nálam van, és ha szükségesnek érzem, újrakenem.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!