dr. Organic

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A bioaktív manuka méz komplex hatóanyagaival garantált a tápláló, bőrfiatalító és regeneráló hatás, ami ebben az egyedülállóan gazdag krémben hiánytalanul meg is található. Száraz, napégette, érzékeny, irritált és allergiás bőrre is javasolt. Az összetevők természetes eredete miatt a szín és az állag változhat, ez nem befolyásolja a termék minőségét.

alphecca

2019. május 14.

Nem rossz , jó kis mézes illatú, de semmi extra táplálást nem tapasztaltam, A kókuszos éjszakai szerintem jobban ápol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

emesvik

2018. február 17.

Elég száraz és érzékeny az arcbőröm, sőt, ekcémára hajlmamos. A szemhéjamon is megjelent, ahogy beköszöntött a hideg idő. Sajnos oda nem lehet akármit kenni, mert érzékeny terület. Akkor vettem meg ezt a krémet, és csodák csodájára, elmúlt az ekcéma, holott azelőtt vagy 3 féle krémet kipróbáltam. Egyedül ez használt, sőt a kirepedsz szám szélét is szépen rendbehozta. Nem csíp, kellemes az illata, jók az összetevői. Akinek zsírosabb a bőre, neki nem hiszem, hogy jó választás lesz, mert kissé testes krém. Nagyon jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

izabella73

2017. október 13.

Egész arcra használva túl sok,nagyon testes,zsíros krém de a száraz részeket az orr és száj körül szépen helyre hozza.Illetve még a kezem és a szám is nagyon kiszárad így a hidegebb idő beálltával,tehát nálam a kézkrémet és ajakbalzsamot is jól helyettesíti.Illata kellemes mézes,nem túl erős és kicsit lassabban szívódik be a bőrbe,de gondolom ez a krém jellegéből adódik.Végül is sokoldalú,nem rossz krém de semmi extra,más krémek is tudnak ennyit amik esetleg árban kedvezőbbek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 13.

86csilla21

2015. április 21.

Egy ideje használom, és fokozatosan sikerült megszeretnem..Amiután az E vitaminos szuper hidratáló kréme nem aratott sikert a száraz bőrömön, még utoljára kipróbáltam a dr. o-ot arckrém fronton, és úgy látszik ez beváltja a hozzá fűzött reményeket. Érdekesen ez egy kicsit testes krém, és ehhez méltán szépen hidratálja a bőröm. Reggelre smink alá sose kenném, a T vonalaom hagy egy réteget, egész nap púderezhetném..:)ez este nem zavar mert a száraz részeket viszont babapopsira varászolja. Valószínüleg kipróbálok mást is, de lehet hogy vissza fogok még térni hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

szambi

2015. január 29.

Na hát ezt is ki kellett próbálnom, hátha valamiért jó lesz nekem.
Az illata tényleg finom de eléggé gyengécske a hidratáló ereje ahhoz képest, amit ránézésre vártam tőle.
Egyébként semmi gond nincs vele, de ha nem koncentrálsz, akkor azért felejthető egy cucc.
Az összetevők szépek, de szerintem ez alap, ha már ilyen vonalon mozog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

Na hát ezt is ki kellett próbálnom, hátha valamiért jó lesz nekem.
Az összetevők szépek, de szerintem ez alap, ha már ilyen vonalon mozog.

jituszka

2015. január 5.

Jó állagú, könnyen kenhető krém. Hamar beszívódik, és tényleg intenzíven hidratál, abszolút igaz rá, hogy elsősegély krém. Az illata nekem tetszik, nem túl erős igazi méz-illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 5.

kontrakcio

2014. január 19.

Szerintem nem rossz krém. A száraz részeket egész jól hidratálja, a többi részen se sok, ha nem viszem túlzásba, és nekem könnyen beszívódik. Az egyéb bőrproblémáimon (pattanások, stb.) ugyan nem segít különösebben, de legalább nem is ront rajtuk. Az illata valami elképesztően finom :) Mellette szól még, hogy szép összetevői vannak, és ehhez képest nem is drága. Az állaga viszont kissé fura, és nekem szokott olyat produkálni, hogy utána az alapozó felvitelénél ahogy dörzsölöm az arcom, mintha darabokban jönne le...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

MissNickole

2013. december 28.

Egy barátnőmnek vettem a téli időszakra, de magam is kipróbáltam, miután neki bevált. Nekem csak télen száraz a bőröm, ezért ilyen nehéz krémet csak ilyenkor használok. Nehezen szívódott be, kicsit nehéz volt kenni is, de amikor beszívódott már jól éreztem magam, nem feszült a bőröm, és puhább is lett tőle. Szerintem 4 mindenképpen, mert nekem bevált, bár én nem arra használom amire kitalálták:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

alison

2013. január 10.

nem rossz, de nem érzem hogy annyira hidratálna mint állítja

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

nem rossz, de nem érzem hogy annyira hidratálna mint állítja

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.