dr. Organic

Ár:   3950 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Méhpempő, alga, aloe vera, édes mandula olaj, moszat, édesgyökér, vörös here, szeder, valamint cédrus, citrom, geránium, pacsuli, vérnarancs és szantálfa illóolajok finom keveréke. Serkenti a sejtmegújulást, gyengéden hámlasztja a bőrt, eltávolítja a pigment sejteket. Egyöntetűen világosítja az egész arcbőrt. Halványítja a napfény okozta és a korral járó májfoltokat.

thalion3

2016. november 20.

Egy hete használom, de én máris észrevettem a változást. Persze a hegekhez még idő kell, összességében frissebb tőle az arcom. Felkenés után pár percig erős az illata és kicsit nehezen szívódik be, természetesen ki is pirosodik tőle az arcom. De ezek elhanyagolható tényezők számomra, mert ritka hogy vmi ilyen hamar győzzön meg a tudásáról. Ajánlom mindenkinek, aki inkább a gyengéd hámlasztást választaná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Timi92

2015. október 3.

Én is pattanások után maradt hegek halványításának céljából vettem ezt a krémet. Az előttem szóló véleményére annyiban térnék ki, hogy semmilyen krém hatásáról nem lehet pár használat releváns véleményt alkotni, ennek a krémnek viszont külön ki is van emelve a dobozán, hogy látható hatást néhány hétnyi rendszeres használat után lehet elérni. Másfelől pedig ennél a krémnél ez természetes, hogy csíp és piros lesz az arc, hiszen így fejti ki a hatását, akár egy komolyabb AHA savas hámlasztó krém. Csak nyilván éjszakára kell használni, nem pedig mondjuk indulás előtt egy fél órával, hogy rákvörös arccal induljunk útnak. Egyébként én használom ezt a krémet már egy ideje éjszakára és szerintem sokat javított már a hegek állapotán és nem mellesleg hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Antioxidánsok: Trifolium Pratense (Red Clover) Extract, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizinate, Trifolium Pratense (Red Clover) Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Honey
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lásd még: algakivonat.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

A fehér eperfa kivonata. In vitro, vagyis kémcsőben végzett kutatások szerint az összetevő arbutin tartalmának köszönhetően gátolja a melanin termelést, így kedvelt hatóanyag pigmentfolt elleni termékekben.

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Réti here kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Étrend-kiegészítőként a menopauza tüneteinek az enyhítésére árulják, bár tanulmányok szerint nem igazán hatékonyabb, mint a placebo (azaz hatóanyagot nem tartalmazó) szerek.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology