dr. Organic

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 4390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. szeptember 13.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 4390 Ft

A marokkói argán olaj vitaminok, antioxidánsok és esszenciális zsírsavak fantasztikus forrása. E különleges olaj egyedülállótulajdonságai a bio esszenciális olajokkal és gyümölcs kivonatokkal együtt könnyedén felszívódókrémben egyesülnek, mely az arc és a test ápolására is kiváló. Afrikában őshonos kivonatok antioxidáns tulajdonságukkal bársonyossáteszik a bőrt, a C-vitamin szint megemelésével támogatják a kollagén szintézist, ezáltal bőrfiatalítóhatással bírnak.

Ár: 4390 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft
rANey

2017. november 3.

Ajándékba kaptam, a száraz arcbőrömmel tényleg csodát tett! Az egyetlen ok, amiért itt levonok csillagot az az ára. Az illata elsőre picit valóban furcsa, de én személy szerint hamar megszoktam. A száraz bőrömet tökéletesen hidratálta, és a felkenés után mindig hagyott maga mögött egy lágy, selymes réteget, amit én nagyon szeretek. Mivel pont elfogyott az éjszakai krémem és még nem érkezett meg a másik, amit rendeltem, egy ideig használtam éjszakai krémként is, annak is tökéletesen bevált. Én nagyon szeretem, ha kevesebbe kerülne, akkor szívesen megvenném. Így kénytelen leszek keresni valami olcsóbb alternatívát, amivel ugyanezt a hatást tudom elérni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

MedicineDerm

2017. június 17.

Nem rossz krém, de igazából nem használtam el és nem venném újra. Itt is igaz, hogy a kevesebb néha több, vannak sokkal olcsóbb és jobb natúrkozmetikumok, amikbe pl nem raknak ennyi tartósítószert, illóolajat és emulgeátort... mégis remekül teszik a dolgukat. Vékony réteget hagy a bőrön, ami miatt olyan érzés mintha nem szívódna be. Bár amúgy szeretem az argánolajos termékeket, ennek elég intenzív az illata.
Nekem kicsit csalódás volt, hogy bio-nak hirdetik magukat, végül ott van alul hogy csak az összetevők 70%-a származik biogazdálkodásból. És egyébként is tartalmaz pl olyan tartósítószert, ami miatt én nem tartom natúrkozmetikumnak. A honlapjukon is egykét összetevőről elég nagy süketelés megy, általánosan elmondható hogy túl van marketingelve a márka. Inkább veszek rendes bio natúrkozmetikumokat olcsóbban

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

missorsi

2017. február 23.

Szerintem nagyon jó kis krém, jó tápláló, száraz vagy kombinált bőrre ajánlanám. Egész könnyen beszívódik de nem az a könnyű krém, inkább testesebb. Az illatát szoknom kellett az ejelén mert nem kimondottan finom elsőre, de már megbarátkoztam vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

adruskaa

2017. január 22.

Még sosem volt ennyire boldog az arcbőröm :) Nem rég kezdtem el használni ezt a krémet. Sajnos az éjszakai párja nincs meg, így ezt használom este is. Az illatát szeretem, nem hagy zsíros érzetet maga után, könnyű eloszlatni is. Mivel csak pár darab mintát kaptam (vagy 15-öt :D), ha elfogynak sajnos nem fogom megvásárolni, mert hiába egy csoda, kicsit sokallom az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

beracska

2016. szeptember 8.

Sokféle típusú Dr. Organic hidratáló arckrémet kipróbáltam már (mivel nem igényel extrát a bőröm, így általában az akciós típust veszem meg), de ez eddig a legeslegjobb illatú (talán a rózsás tetszett még ennyire).
Remekül hidratál, nem zsírosít nagyon kellemes!!!
Ajánlom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Remekül hidratál, nem zsírosít nagyon kellemes!!!
Ajánlom

timi9897

2016. július 6.

Éjszakai társához hasonlóan ez sem jött be igazán. Erős illat, csípős érzés, nem megfelelő hidratáltság. A kókuszos változat után vettem, hogy azt ne szokja meg a bőröm, gondoltam ez is lesz olyan jó, de nem. :( Két csillag azért megy, mert nem a felháborítóan semmit nem érő kategória, el lehet használni, ha az ember túl tudja tenni magát az erős szagán (amit nem teljesen értek, hogy miért is kell bele).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Tina87

2015. november 15.

Nekem az illata nem jott be,es maga a krem se lett a top listam elen.Viszont ugyan ennek a termek csaladjanak a 100% os argan olajat hasznalom nehany hete,estenkent,mert eleg olajos es nehezebben szivodik be,de szeretem,sokkal jobban bevallt mint az arckrem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

hopihe11

2015. augusztus 20.

Szerettem, jól hidratál, de elég intenzív illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Szerettem, jól hidratál, de elég intenzív illata van.

vaczkor

2015. április 21.

Minden felkenés után pár percig csípi a bőrömet, utána van egy kis száraz húzódás is egy ideig. Délutánra viszont fénylik a bőröm tőle, kicsit zsírosít. Az illatát én szeretem és könnyen kenhető, nem tömíti el a bőrömet, hagyja lélegezni. Nedves arcra kenve még jobb. Bőrfiatalító hatásról nem tudok beszámolni, pedig a tégely végére értem, a ráncaimmal nem csinált semmit. Kipróbálni érdemes volt, de nem lettünk öri barik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 21.

jituszka

2014. december 1.

Finom fahéjas-karácsonyi illata van, amit nagyon szeretek. Az én száraz bőrömnek nem elég télire, inkább őszi-tavaszi hidratálónak használom, arra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Dicaprylyl Ether, Coco-Caprylate / Caprate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Adansonia Digitata Fruit Extract
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate, Sodium Stearoyl Glutamate
Tisztítószerek: Sodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil, Mentha Arvensis Herb Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Benzyl Alcohol, Limonene, Eugenol, Linalool, Citronellol, Geraniol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Argan levelének a kivonata. Az argan olajjal ellentétben nem igazán van infó arról, hogy a levél kivonatnak milyen hatása is van, a CosIng bőrjavító összetevőnek kategorizálja.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.